Inwentarz - zwierzęta - ikona pokazująca fabryki

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika monia1125, 13 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Wam się pomysł?

  1. Tak

    95,5%
  2. Nie

    2,1%
  3. Jest mi to obojętne

    2,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Anhedrea, Twój post usunęłam, zgodnie z zasadami działu. Poparcie dla pomysłu można okazać głosując w ankiecie.
     
  2. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Dla mnie porządek jest na pierwszym miejscu, lubię mieć wszystko uporządkowane - dlatego głosuję na tak !
     
  3. Janek012

    Janek012 Czeladnik forum

    Odkąd zostały wprowadzone warsztaciki dziwiłem się dlaczego twórcy nie zlecili programistom utworzenia nowej zakładki na nie. Cóż miejmy nadzieję, że wysłuchają co społeczność chce. Bo pomysł jest naprawdę dobry - głosuję na tak.
     
  4. palawer

    palawer Forumowy żółtodziób

    Pomysł z 13 grudnia 2014 roku.....i dalej nic :( szkoda
    Wydaje mi się że te ankiety są "dla picu"

    No i co z tym pomysłem ??
    Proszę o informację co się z tym dzieje?
    Przyjęty, odrzucony ??

    Nie pisz proszę postów jednego pod drugim, na forum jest to zabronione. Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 grudnia 2015
    basia_2804 i Tyngende lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    palawer, pomysły i sugestie Graczy przekazywane są do twórców gry w Centrali Bigpoint i tam zapadają decyzje czy dany pomysł może zostać wprowadzony do gry, czy są takie techniczne możliwości, itd...Jeśli pomysł Gracza zostanie zaakceptowany w Centrali to zostanie wprowadzony do gry, jeśli nie to niestety nie. Musimy wziąć pod uwagę fakt, że twórcy gry mają swoją wizję gry, swoje plany i projekty do wykonania, i to zapewne robią w pierwszej kolejności.
     
  6. -kuki21-

    -kuki21- Forumowy żółtodziób

    Jestem na bardzo tak tak tak. Pomysł jest świetny,przydatny.
    Ciekawe po co są te ankiety? w takim razie na daremno głosujemy.
     
  7. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    Również się podpisuję pod tym obydwoma rękami, zagłosowałam na tak, nie jest to chyba dla programistów zbyt skomplikowane żeby to zrobić, ale fakt, ponad rok od przedstawienia pomysłu nie napawa optymizmem :(
     
  8. monic123

    monic123 Forumowy żółtodziób

    Pomysł popieram w 100% i dodam jeszcze propozycję dodania zakładki „zagadkowe zagrody”, tak aby w inwentarzu były oddzielne zakładki dla: zagrody, warsztaty i zagadkowe zagrody.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2016
    kheme lubi to.
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    majaolecka1 my, moderatorzy, nie mamy wpływu na to, co zostanie wprowadzone do gry; jeżeli masz pomysł na udoskonalenie gry, wprowadzenie jakiś urozmaiceń lub nowości, sprawdź, proszę, czy w tym dziale nie pojawił się już podobny, a jeśli nie - opracuj go dokładnie i zamieść we własnym temacie (pamiętaj o dodaniu ankiety, by Gracze mogli głosować);

    tymczasem Twój post usuwam - nie miejsce tu na podrzucanie zupełnie innych pomysłów, a głosowanie za lub przeciw odbywa się w ankiecie
     
  10. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    Jak najbardziej zgadzam się z tą propozycją.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W związku z tym, że do gry zostały wprowadzone w Inwentarzu oddzielne zakładki dla fabryk jak również ich kolorowych ulepszeń o czym informacja znajduje się tutaj: >>klik<<, gratuluję Autorce pomysłu.
    Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum dodając jednocześnie do spisu Pomysłów zrealizowanych.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.