Informacja o czasie zbiorów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Bronek82, 17 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za wprowadzeniem znacznika czasu?

  1. TAK

    73,7%
  2. NIE

    26,3%
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zbędny balast obciążający grę. Zresztą całą prawdę o tym pomyśle napisała Sekme i zzizzie. Podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn rękami i nogami.
    Jestem zdecydowanie na NIE.
     
    chomcio40 i Anetta41 lubią to.
  2. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Nie sieje sałaty, 3 monitorów używam w pracy.
    Tak jak pisałem zobaczymy co z tym pomysłem wyjdzie. Póki co czekam:)

    Każdy ma swoje zdanie i fajnie, bo widać że są zwolennicy i przeciwnicy pomysłu. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do swojej wypowiedzi.

    Posty połączyłem, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    BA_Chris
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 lutego 2016
  3. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poczytałam i oddałam głos stanowczy na Nie 8)
    Dlaczemu? kolejny pomysł wyrwany żywcem od konkurencji, nawet znacznik z prawej strony:music:
    Tutaj nie ma to racji bytu, mamy już po brzegi, w końcu się przeleje:p
     
    chomcio40 lubi to.
  4. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Mogę zapytać jakiej konkurencji? moja propozycja była z prawej strony bo jakoś mi tak wygodnie klikać myszką, ale Homiczysko zrobił fajną grafikę i mnie się podoba tak jak On to przedstawił.
     
    -katie1234- i ©Homiczysko lubią to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na przykład w scrabble: na jednym ekranie plansza, na drugim słownik 2- i 3-literówek ;)

    Według mnie pomysł jest fajny. Kto chce, ten skorzysta. Kto nie chce, zostawi pasek zwinięty.
     
    -katie1234-, ©Homiczysko oraz Bronek82 lubią to.
  6. ©Homiczysko

    ©Homiczysko Okazjonalny autor

    Nie rozumiem "od konkurencji" Mariolka7214 czy Ty myślisz, że prowadzisz forum zupełnie innej gry? Kto jest dla Ciebie tą konkurencją, bo nie kumam.
     
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gra, której nazwy podać tu nie mogę, a którą część osób zna, grało ( w większości czas przeszły), z której pomysły dość regularnie pojawiają sie tutaj8) i w drugą stronę, tam również :p
    najlepszym przykładem jest nie działające w obu przypadkach kinoxD:cry:
    Zdaję sobie sprawę, że pomysłu bronić będziecie, ale nic mojego głosu nie zmieni, mamy dość ...z jednej strony jest pasek, z drugiej sąsiedzi, na górze wsie paski postępu, na dole kalendarz...zostaje środek planszy :p


     
  8. ©Homiczysko

    ©Homiczysko Okazjonalny autor

    Nikt Ci nie każe korzystać z tych pasków, a wsie paski postępu można ukryć. Wszystko można ukryć.
     
    Bronek82 lubi to.
  9. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Skoro dalej nie kumam, może jestem mało bystry.
    Ja gram w Farmerame o dobrze mi z tym. Poczytam sobie w guglach:) co to za konkurencja:)
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    proszę, by się skupić na pomyśle, jego wadach i zaletach, propozycjach ulepszeń itp. bo dyskusja zaczyna odpływać w różne niebezpieczne kierunki ;)
     
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Też mnie się tak wydaje, póki co ja i Homiczysko przedstawiliśmy swoją wizję i czekam na decyzję z "góry" co dalej...