Informacja na temat ilości posiadanych przedmiotów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika adikab, 3 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy ta zmiana byłaby dla Ciebie pomocna ?

 1. Tak

  93,9%
 2. Nie

  3,0%
 3. Nie mam zdania/obojętne

  3,0%
 1. adikab

  adikab Ekspert forum

  [​IMG]

  Zmiana myślę kosmetyczna. Chodzi o wyświetlenie w nawiasie łącznej ilości posiadanych itemów, drzewek czy zagród tak jak na zamieszczonym wyżej obrazku, bądź też w innej formie. Gdy mamy powystawiane drzewka na polach, około 400-500 sztuk np., policzenie ile się ma każdych przy obecnej ilości różnych rodzajów drzew i ich ulepszeń bez ich usuwania do paska jest raczej karkołomne. Jeśli dodanie takiej informacji w pasku nie stanowi jakiejś wielkiej ingerencji myślę, że była by ona przydatna. Zapraszam do wyrażania swoich opinii, a może modyfikacji, ulepszenia pomysłu ;)
   
 2. ania1713

  ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

  Mnie ta opcja przydałaby się szczególnie w misjach czasówkowych dla drzew. Nie raz liczyłam i się przeliczyłam, bo jednak było mniej drzew. Głos na tak :)
   
 3. cyfrzakk

  cyfrzakk Cesarz forum

  dobra opcja zwłaszcza gdy się kupuje nowe drzewka żeby zapchać danym rodzajem całą łąkę to zawsze trzeba się zastanawiać czy się wmieszczą
   
 4. MOD_Elena

  MOD_Elena Guest

  Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści.
  Do ankiety dodałam opcję dla niezdecydowanych i poprawiłam temat wątku na przedmioty.

  Temat wart uwagi jeśli o mnie chodzi :), jeśli by nie obciążał dodatkowo gry to jak najbardziej byłabym za wprowadzeniem.
   
 5. adikab

  adikab Ekspert forum

  Dzięki za poprawki, nad tym obciążeniem bazy danych też się zastanawiałem. Ciężko coś powiedzieć jak się nie zna kodu :) aczkolwiek informacja o ilości posiadanych itemów musi być pobierana bo jest przecież potrzebna aby pozwolić lub nie na postawienie na łące. Więc teoretycznie nie powinno to generować dodatkowego obciążenia.

  Jeżeli chodzi o trzecią opcję ankiety...to się zastanawiałem, ale jestem zdania, że trzeba mieć jaja :D i być zdecydowanym na tak lub nie ;) ale ok, rozumiem, że kobieta zmienną jest i może się wahać, ale facet powinien być zdecydowany ;)
   
 6. Kasiunia13

  Kasiunia13 Książę forum

  bardzo fajna opcja, użyteczna i nieskomplikowana, będę korzystać, jeśli kiedyś wejdzie do gry, głos na tak
   
 7. _kubus1404_

  _kubus1404_ Hrabia forum

  Dobra opcja. Przyda się, nie będzie trzeba już po kolei liczyć ilość drzew na polu :D
  21 ambrowców????
   
 8. adikab

  adikab Ekspert forum

  Nie ;) tylko 9 mam :D ale mam co niektórych drzewek po 100 i więcej. Tych rodzajów jest na prawdę sporo i wciąż dochodzą nowe. Dla mnie takie udogodnienie sporo by dało :)
   
 9. madzik00

  madzik00 Okazjonalny autor

  Dla mnie pomysł jest super.
  Dałam na Tak.
  Dodałabym jeszcze aby na G&T również się wyświetlała ilość posiadanych przedmiotów tych które są wystawione np. na ogrodzie ozdobnym lub na pnączu, aby nie szukać czy dany potrzebny produkt mam ale leży sobie na ogrodzie.
  Ostatnio tak przegapiłam kilka ofert, bo nie widziałam że mam je na pnączu.
  Kolejną ofertę przegapiłam, bo potrzebny produkt z oferty która mnie interesowała to kaktus gromniczny którego niestety nie mogłam oddać bo leżał na pełni. Bezsensu jest że mam pod koniec pełni wszystkie drzewka i zagrody chować do stodoły.!!!
   
 10. michalina

  michalina Czeladnik forum

  Fajna opcja, przyda się. Jak by jeszcze w pasku pokazane był drzewa, zagrody itd. których nie mamy tak jak jest na targu. Nie ma ofert jest szary obrazek. Nie mamy przedmiotu jest szary obrazek.
   
 11. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Jestem na tak - głównie dla itemów;) Nie musiałbym już się pilnować, aby nie zostać z niczym na GT:D

  PS. Dla drzew też, ale bez kombajnu wolę siać rośliny.

  Pomysł Michaliny też bardzo mi się podoba:)
   
  Andrzej_Kubata21 lubi to.
 12. RWM41

  RWM41 Ambasador forum

  To ja nie bardzo.....pasek i tak się przewija długo. Chyba żeby sortowany i braki na szaro na końcu, albo opcja-nie pokazuj
   
  Andrzej_Kubata21 lubi to.
 13. -Gargamel-

  -Gargamel- Wyjątkowy talent

  Jestem na tak. Bardzo przydatna opcja. Szczególnie przy misjach na czas.