FAQ INFO: Zmiany w systemie PayPal

Temat na forum 'FAQ - płatności' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 19 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Jak się obecnie robi zakupy za pomocą PayPal?


  Podczas robienia zakupów za pomocą PayPal, użytkownik zostaje przekierowany do swojego konta w PayPal i pojawia się znana już strona, gdzie należy zatwierdzić swoje zakupy. Dodatkowo pokaże się informacja o tym, że akceptując zapłatę zgadzamy się również na to, że w przypadku subskrypcji, Bigpoint może automatycznie pobrać kwotę na następny okres. Z tego powodu zawsze podkreślamy jak bardzo ważne jest, by przed zatwierdzeniem czegokolwiek dokładnie przeczytać co się zatwierdza.


  Po tym nasze konto w PayPal znajdzie się też w okienku FastPay, dzięki czemu będziemy mogli tą płatność wybrać za jednym kliknięciem, bez potrzeby ponownego wpisania danych. Kupując floreny przy pomocy PayPal otrzymacie ich 5% więcej.


  Jak usunąć/zdezaktywować połączenie konta PayPal z kontem w grze?

  Należy to zrobić na swoim koncie w PayPal. Po zalogowaniu się na swoje konto w PayPal idziemy w:

  Moje Konto -> Profil -> Moje Ustawienia -> Preferowane witryny: zmień


  [​IMG]
  Następnie wyszukujemy odpowiedni wpis i klikamy obok 'deaktywuj'. Należy to jednak robić po każdych zakupach.

  Jeśli za pomocą PayPal kupimy Premium i dodamy tą metodę płatności jako opcję FastPay to zostanie ono automatycznie przedłużone, a nasze pieniążki z konta pociągnięte. Aby temu zapobiec, należy wypowiedzieć pakiet tak jak zawsze w zakładce płatności w Statusie pakietów.

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 maja 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.