INFO: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 10 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jaki rodzaj run najbardziej lubisz?

Ankieta zamknięta 13 marca 2015.
  1. Runy związane z hodowlą.

    64 głos(ów)
    8,2%
  2. Runy związane z rzemiosłem.

    10 głos(ów)
    1,3%
  3. Runy zwiększające powierzchnię.

    279 głos(ów)
    35,7%
  4. Runy związane z Bahamaramą.

    111 głos(ów)
    14,2%
  5. Runy z bonusami procentowymi.

    77 głos(ów)
    9,9%
  6. Runy dające różne przedmioty.

    23 głos(ów)
    2,9%
  7. Nie korzystam z Drzewa Mądrości.

    4 głos(ów)
    0,5%
  8. Lubię wszystkie runy.

    214 głos(ów)
    27,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Nawet to nie jest śmieszne, raczej żałosne... Coraz bardziej beznadziejne pytania i z góry wiadomo, że do niczego to nie jest potrzebne. Jest takie powiedzenie, że na głupie pytania są głupie odpowiedzi. I to tak właśnie wygląda :(
     
  2. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    To było dobre, aż się popłakałam, głosuję za środą:D:D;)
     
    malina080870 i aweva55 lubią to.
  3. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    I że nie wszystkie pytania zasługują na odpowiedź. Zgodnie z tym jak pytano nas o ulubiony ewent i zaraz pojawił się najmniej lubiany to ja dałam odpowiedź o niekorzystaniu z drzewa mądrości. A co :)
     
    aweva55 lubi to.
  4. iza_79

    iza_79 Książę forum

    zostałeś moim idolem :D
     
    malina080870 lubi to.
  5. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    O matko, jakie idiotyczne pytanie nam zafundowano-.--.--.-. I niepotrzebne na dodatek. Nieodparcie przypominają mi się wykłady z socjologii, gdzie uczono nie umieszczać w ankietach pytań o informacje, które masz (lub możesz mieć) z innego źródła. Runy, które spodobały się graczom, zostały odkryte. Więc wystarczyłby dobry informatyk i analiza bazy danych Farmeramy.

    Już więcej sensu miałoby pytanie na którą runę aktualnie zbierasz gwiazdki (jesli w ogóle zbierasz).
    Nie wiem, co zrobić z takim ankietowym pasztetem, więc głosuję na wszystkie runy.
     
  6. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    ja chętnie zobaczyłabym opcję runy związane z cudownym pnączem, można by wprowadzić inne zwierzaki, pozostałe produkty z dzielnicy i SP.

    u mnie wszystko odkryte, potrzebne czy nie - gwiazdek zostało jeszcze ponad 400
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2015
  7. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Czyżbyś miała nadzieję, że dadzą nam nasze ulubione runy powiększające powierzchnię, bahamę czy co tam wyjdzie z tej ankiety??

    w ogóle to po ostatniej aferze gwiazdkowej mam wrażenie że nas wypytują które runy wywalić... wtedy rozwiąże się im problem z brakującymi gwiazdkami u młodych graczy, a starzy nie będą mieć gwiazdek bo nie będzie ich w eventach a uzbierane w spółdzielni gwiazdki będzie można wydać na nową runę hodowlaną np bocianów, żab, skunksów i co tam im jeszcze wpadnie do głowy.
    O to jest pytanie dobre.. na co zbierasz gwiazdki... mi w tych ankietach ewidentnie brakuje odpowiedzi nie lubię... o co by nie pytało BP to właściwie nigdy nie daje takiego wyboru, jakby się bali poznać prawdę... W takim razie po co się bawimy w te ankiety? Chyba tylko żebyśmy się prześcigali BP kto zada głupsze pytanie, a my jak głupio odpowiemy i damy się wrobić...
    To pytanie jak najbardziej mi odpowiada i jest takie w stylu BP :D brakuje 8 odpowiedzi> W ogóle nie powinny się pojawiać :D
     
    aweva55 i empatyczna lubią to.
  8. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja myślę ze to nie o nas chodzi..Pytając choćby o bzdety..wyciągają to co chcą wiedzieć..Będą zarabiać, muszą wiedzieć na czym...Te pytania dają im potrzebna wiedzę..
    Gwiazdki zniknęły,chyba nie bez przyczyny..były narzekania że ich dużo że nie ma co z nimi robić(starsi gracze) nowi gracze ,wiadomo im gwiazdek brakuje (będzie na kim zarabiać wcześniej czy później)Jest jeszcze jedna grupa graczy ,powiedzmy takich pośrodku..którzy gwiazdek nie maja za dużo ale coś nie coś brakuje..(ci są chyba w najlepszej sytuacji)
    Tak jest z każdym pytaniem To co prawda tylko moje zdanie na ten temat ..Co wy na to?
    Pozdrawiam..
     
    herbaciarkaAnia, aweva55 oraz Farmani15 lubią to.
  9. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Hmmm najgłupsze pytanie pozostanie chyba bez odpowiedzi:)
    Dlaczego -już odpowiem-
    Odkrywałam co było ni potrzebne
    Potem odkryłam całą resztę bo miałam ful gwiazdek zbędnych
    a teraz mam gwiazdki a na drzewie nie mam co odkrywać......
    a co lubię z run????????????? tylko nie wiem czy z wyboru czy z przymusu.........:)
    Dlatego nie mam na to pytanie odpowiedzi:(
     
    empatyczna lubi to.
  10. psilica

    psilica Forumowy żółtodziób

    przyda się więcej miejsca na sadzenie
    mogą też być małe fasolki np.na jedną fasolkę po kilka drzew można wsadzić
    można to zrobić żeby było na misję stałą i każdy w miarę potrzeb otwiera (zdobywa)
    itemów nie ma gdzie stawiać No sami wiecie jak jest ciasno
     
  11. hahahhhhh

    hahahhhhh Forumowy żółtodziób

    ja wolę żeby była możliwość wyboru zwierząt po ukończeniu zadania
    brakuje mi wilka ,koguta, jeża
    kwiaty mam niektóre podwójne,, mam nadzieję że będzie można wymieniać
    ale przydało by się miejsce na drzewa i itemy
     
  12. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    xDxDxDxD po przeczytaniu tego postu zaraz przypomniał Mi się mega kawał
    "Siedzi babcia z dziadkiem na ławce a dziadek też ma czerwone sandały"
    Masz rację MODzie BP jest zdolne do wszystkiego ;)
     
  13. reginka67

    reginka67 Czeladnik forum

    właściwie mi tylko przeszkadza że nie mam szczęścia jak kupuję drzewa i zagrody tajemnicze
    liczę tylko na wymiany, zawsze dostaję lipne niespodzianki
    więc wolę gry takie w których dostaje jakies wyjątkowe drzewo albo zagrodę
    czekam właśnie na wymianę
    i na postęp w bahamie
     
  14. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    Witam wszystkich obecnych i nieobecnych
    Nie wiem jak mam rozumiec "lubię runy"...? A co poczac gdy ich nie lubie ...? Hi, hi, hi... ;)
    Runy na drzewie madrosci otwieram gdy mam wystarczajaca ilosc gwiazdek i w zaleznosci od zapotrzebowania. Ale z pewnoscia nie wedle lubienia. Przeciez tutaj lubieniem nikt sie nie bawi. Liczy sie: co zrobic aby szybciej do celu dojsc. Sentymenty ida na bok. Uwazam, ze to pytanie tutaj nie ma sensu, dlatego nie glosuje.
     
    herbaciarkaAnia lubi to.
  15. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Masz rację :) oni chcą zarabiać, ale pytania w gruncie rzeczy są beznadziejne i wątpię żeby się dowiedzieli tego co chcą... Bo przecież wiedzą że g&t lubimy najbardziej, wiedzą, że narzędzi mamy ful chyba ze tego co nowe czyli poidełka może nam brakować, o co oni jeszcze pytali? Czy lubimy targ spółdzielnię itp? Co nam się podobało w evencie walentynkowym i czy lubimy kolorowe zwierzęta? Przecież to wiedzą, widza ile ludzie kupili SP ile koszyków z wypadajkami, wiedzą też jaki jest ruch na kontach w czasie eventu i poza nim... Oni to wszytko wiedzą, a pytają bo chcą stworzyć pozory, że nas słuchają, aż dziw, że tych ankiet nie fałszują :D a może, kto tam wie?? :D
     
    empatyczna lubi to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Czas głosowania minął, więc wątek zamykam.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie,
    jak co tydzień przedstawiamy wyniki ankiety ze wszystkich for:

    [​IMG]

    Dziękujemy za opinie i życzymy miłego wieczoru,
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.