INFO: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 10 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jaki rodzaj run najbardziej lubisz?

Ankieta zamknięta 13 marca 2015.
  1. Runy związane z hodowlą.

    64 głos(ów)
    8,2%
  2. Runy związane z rzemiosłem.

    10 głos(ów)
    1,3%
  3. Runy zwiększające powierzchnię.

    279 głos(ów)
    35,7%
  4. Runy związane z Bahamaramą.

    111 głos(ów)
    14,2%
  5. Runy z bonusami procentowymi.

    77 głos(ów)
    9,9%
  6. Runy dające różne przedmioty.

    23 głos(ów)
    2,9%
  7. Nie korzystam z Drzewa Mądrości.

    4 głos(ów)
    0,5%
  8. Lubię wszystkie runy.

    214 głos(ów)
    27,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Witajcie Farmerzy!

    Dziś chcielibyśmy Was zapytać o to, jakie rodzaje run najchętniej odkrywacie. Wątek zostanie zamknięty w piątek, 13 marca o godz. 18.00, a liczba głosów wraz z Waszymi opiniami przesłane do Centrali.

    Dziękujemy za wszelkie głosy oraz komentarze.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Odkryłam już prawie wszystkie runy na drzewie mądrości. Niewiele mi już zostało. Dlatego zaznaczyłam,ze lubię wszystkie runy.
     
  3. sylwiazl1976

    sylwiazl1976 Zaawansowany

    Zaznaczyłam zwiększające powierzchnie gdyż już jest mało miejsca na farmie.przydałoby się wiecej miejsca.
     
    agnieska lubi to.
  4. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Zagłosowałam że lubię wszystkie runy, ponieważ wg mnie każda runa się na coś przydaje. Choć przydałaby się również runa zwiększająca powierzchnię :)
     
  5. Megan

    Megan Komandor forum

    Też jestem za zwiększoną powierzchnią, zawsze tego miejsca brak :)
     
    agnieska lubi to.
  6. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Zaznaczyłam runy zwiększające powierzchnię - bo mi jej ciągle brakuje .
     
    agnieska lubi to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jako,że odkryłam wszystkie runy-lubię je wszystkie
     
  8. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Zaznaczyłam runy zwiększającą powierzchnię,bo już jest taka ciasnota ,że nie ma gdzie czego układać,a wciąż nowego przybywa. Chociaż lubię wszystkie runy.
     
    0olimpia0 i gretag lubią to.
  9. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Ja też zwiększającą powierzchnię :D
     
    Renia1920 lubi to.
  10. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    odkrylam prawie wszystkie runy(pozostaly 2 zwiazane ze skrzatami) i dlatego jestem za runa zwiekszajaca powierzchnie. drzewa prawie wszystkie w pasku juz nie mowiac o zgrodach
     
    Renia1920 lubi to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i ja rowniez zaznaczyłam że zwiększające powierzchnię-za mało miejsca a ciągle jakieś nowości sa wprowadzane;)
     
    Renia1920 lubi to.
  12. rysio

    rysio Ambasador forum

    glosowalem na wszystkie gdyz brak opcji z wyj. rzemiosla
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2015
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zdecydowanie najbardziej z Run lubię :




    Następna ankieta , kolejne płonne nadzieje , że V. to w ogóle przeczyta , a co dopiero coś z tym zrobi , no chyba , że na opak ;).
    Pytanko i odpowiedzi średnie , a wyniki oczywiste i mega jednostronne.
    Zwrócę tylko delikatnie uwagę , że kolejne pole to zawsze lekkie załamanie targu , a i tak jest dość tanio.
    O Drzewie przypominam sobie jak jest nowy zwierz i 10 SP do zgarnięcia , a tak stoi i marnieje od wielu miesięcy.
    Nie głosuję.

    Bry piłkarskie.
     
  14. Nela2361

    Nela2361 Młodszy ekspert

    Jeśli zwiększą nam powierzchnie to automatycznie zwiększą się ilości roślin,zwierząt i produktów do oddania w eventach.
    Oddaje głos na bonusy procentowe
     
    chomcio40 i gosiagosia60 lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ja nie rozumiem pytania 8)
    Co to znaczy "lubię runy"...?
    "Lubię", serio...?
    Nie odpowiadam, bo mam wrażenie, że ktoś chciał chyba zapytać o coś innego, nie o moje prywatne sympatie.
     
  16. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A czemu nie? To tylko gra i to w dodatku nie "Wielka Gra" .Pytania wtorkowe są bo udajemy,że jest dialog między twórcami a graczami,a to konkretne nie różni sie od tych co były i mam poważne obawy,że od tych co będą...
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tu nie miejsce na dyskusję - ale nie odpowiadam, ponieważ nie rozumiem, o co chodzi pytającemu.
    "Lubię" to nie to słowo, niech mnie spytają, które runy uważam za najbardziej przydatne, to się ewentualnie zastanowię.
     
    Anetta41 i malinarp lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zgadzam się z Tobą-pola jest dosyć,tylko trzeba to mądrze zagospodarować.Nie głosuję,bo to nie ma sensu.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zanim ktos zaglosuje na powiekszenie powierzchni niech dwa razy sie zastanowi...na targu juz jest kicha ...jak bedzie wiecej miejsca to nas multi zajada...:oops:o innych cudakach nie wspomne..:sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.