Opinie INFO: Pomysły na nowe runy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Malina, powtarzacie to tak często, że przekazywanie tego wchodzi nam w nawyk ;)

    To ja może napiszę czego ja bym chciała od BP:
    - zmniejszenie czasu wzrostu mrocznych roślin o 10%,
    - możliwość używania super pól małych i średnich,
    - jeden flakonik perfum do każdej z oaz jak przy premium (nie lubię klikać, a perfumy są koszmarnie drogie)
    - wielkie drzewko z perfumami (jak drzewka z Zielonego Expresu -obecne pachnące mają zbyt niskie PD, żeby trzymać je na polanie).
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    malina080870 czy mogłabyś rozwinąć swój pomysł na nową runę? :) Zwłaszcza chodzi mi o to co rozumiesz pod określeniami "solidna praca farmerska", "staranna wytrwała praca na farmie" itd. :)I co w takim razie przewidujesz dla Graczy, którzy regularnie doładowują swoje konta w grze florenami, biorą udział we wszystkich mini eventach, kupują TSy, super pasze, a mimo to nie są członkami elitarnego klubu TGC? ;) Co z kolei przewidujesz dla Graczy, którzy tymi członkami już są od długiego czasu, a profitów jakoś z tego nie widzą? Będziesz w stanie znaleźć rozwiązanie, które będzie do przyjęcia i zaspokoi potrzeby wszystkich Graczy, a nie tylko pewnej ich części, a tym samym sprawi, że pomysł taki zyska szansę na realizację? :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Myślę , że spokojnie mogę się ustosunkować do Twojego postu , bo jego część dotyczyła też mnie.
    Lubię Cię czytać , ale zwłaszcza to pogrubienie zupełnie mnie zaskoczyło.
    Zdaję sobie sprawę , że ze względu na piastowane stanowisku nie możesz wyrazić w 100%-ach swojego zdania i pewne rzeczy pisać powinnaś , ale mimo wszystko ten tekst obraża inteligencję wielu userów.
    Proszę porozmawiajmy tym razem poważnie.
    Kpiny były (są) spowodowany tylko i wyłącznie tym , że Firma naprawdę mocno już przegina (potrzeby , preferencje graczy) , a te ankiety , opinie , biuletyny pogarszają tylko sytuację.
    Chyba coś się ulało i widać to nie tylko na naszym OFF-ie.
    Zawsze starałem się udzielać i wyrażać zdanie w tego typu akcjach , ale lubię być traktowany jako partner , a nie głupi Blazers , który łyka wszystko co wspaniałe BP zapoda.

    Myślałem , że już nie napiszę w tym wątku ;).
    Mam nadzieję , że nie muszę dopisywać propozycji , żeby post pozostał.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
  4. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    A ja bym chciała, żeby był:
    - jakiś item mógłby być - dający jakiś fajny bonus np.+15%więcej PD,
    - runy z nowymi przepisami do dzielnicy rzemieślniczej,
    - więcej rzędów na cudownym pnączu.
    Na razie tyle...:)
     
  5. malina080870

    malina080870 Zaawansowany


    @Chris, postaram sie odpiasc choc ma 3 minutki,......

    Chodzi mi o farmerow, naprawde grajacych z passja, tez grajacych od poczatku.., grajacych 2, 4 , 5 lat....) majacy na taka rune VIP-owska nadmiar swoich gwiazdek........czuliby sie wyroznieni, nagrodzeni za wklad pracy ...na farmie.


    Tu nagrody moga byc tez motywacja ..,znaczna na zdobycie tejj Runy, czy tez branie udzialu w znanych nam ewentach...a tez sam prestiz.


    @Chris ja regolarnie doladowuje konto a dostaje/ dostawalm , mufinaka.... lub same PD , jak mysleisz kupie nastepny 20 Bonusow ..po porzednich 19 niewypalach?
    nie chodzi o to aby bonusy dawaly tylko extra prezenty codziennie....., ale takie ja ja widze....., dziekuje ....
    nawet nie czuje ze jestem czlonkiem zreszta nie tylko ja ....TGC............;
    moze ta runa przypomni, a przede wszystkim zapewni ta niewidoczna , namiastkowa, lub wogole braku tych bonusow,

    @Chris jestem czlonkiem TGC.... pisze jednak o takiej runie.............., nie majac wlasnie tylko siebie na mysli.

    teraz znikam....
    @Czerwona :)



    dokoncze mysl.....,

    BP.., nigdy nie okreslil jasno swojego stanowiska wyboru do klubu TGC...,
    czyli jednak wybor odbywa sie, jak wynika z Twojego postu pod katem naszych inwestycji gotowkowych.


    Runa VIP.., dla najlepszych z najlepszych Farmerow ...ustawiona ponad
    runa "Zywa Legenda" nie da profitow tylko farmera ale tez BP....,( zdobycie Pucharow)

    inne to :
    Runa na : na male komfort pola
    Runa na : 10 eliksiru, analogicznie do runy cukru itd (pnacze)
    Runa na : BB, zmiana wkladu 2 SP na 1 SP 8)
    Runy na : drzewa Baoba, po jednej runie dla kazdego.....( nie musza byc to XXL);)


    Rune na : Skrocenie o 1 godz... zbioru TS-ow.




     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    blazers, wiele z przedstawionych tu pomysłów bardzo mi się spodobało, na pewno by mi się przydały i byłyby motywacją do zdobywania gwiazdek (ostatnio odkrywam już runy, które są mi zupełnie niepotrzebne). Przeczytałam tu z uwagą wszystkie posty, nawet te, które już nie są widoczne na forum. Rozumiem dlaczego padły niektóre z niecodziennych propozycji i choć nie były one miłe (mimo, że miały uderzyć w BP, trafiły również w Ekipę, która współtworzy to forum, przekazuje informacje np. w formie newslettera) to postaramy się przekazać Wasze nastawienie i opinie. Jeśli pisalibyśmy tylko o tym, co fajne, byłoby nudno i przede wszystkim nie dawalibyśmy żadnych sygnałów co należałoby poprawić. Takie dyskusje również są więc potrzebne, ale prowadźmy je w odpowiednich miejscach.
     
  7. .Remik8.

    .Remik8. Aktywny autor

    Moje propozycje
    - Drzewko florenowe
    - Zwiększenie obornika
    - Rząd na cp z eliksirem ziołowym
    - Rzędy na cp z kolejnym zwierzakiem kolorowym
    - Możliwość zamieniany drzewka tęczowego na drzewko z paletą farb
    - Etapy runy dająca złote banany
    - Z każdego slotu po jednym wyodrębnione i dotyczące tylko Bahamy
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2015
  8. Gapcio91

    Gapcio91 Forumowy żółtodziób

    Witam ja proponuję stworzenie rajskiego ogrodu lub po prostu sadu który będzie można odblokować za gwiazdki. Moja propozycja jest taka żeby za 500 gwiazdek można było otworzyć pierwszą część sadu drugą za 550 trzecią za 600 a czwartą za 650 gwiazdek. Zdobycie takiego sadu nie byłoby takie proste, a oferowało by dodatkowe miejsce na drzewa. Pozdrawiam :)
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  9. Perkunis

    Perkunis Czeladnik forum

    Proponuję: 1. Możliwość odblokowania przepisu, ilość gwiazdek zależna od przepisu.(Wbijanie lvl piekarni i reszty produkcji jest trochę bezsensowne, skoro ludzie którzy nie wykręcili przepisów ze starego koła fortuny mają po 1 przepisie na lvl.)

    2. Sad, gdzie można by ulokować te tony drzewek chowanych w schowku, oczywiście za dużą liczbę gwiazdek, żeby tylko ludzie na wyższych lvlach mieli szanse go zdobyć. Ewentualnie pole na magiczne zagrody i drzewa.(Wzrastająca liczba specjalnych zagród zmniejsza miejsce na standardowe, a w końcu zabraknie na nie miejsca.)

    3. Możliwość transferu gwiazdek na banany, np. w stosunku 5 do 1. (I odwrotnie)

    4. Procentowe, bądź przez mnożnik od twojego lvlu, zwiększenie doświadczenia dostawanego za wbicie lvlu przez znajomego(obecnie dostaje się tyle co nic).

    5. Stałe przyspieszenie odświeżania klientów w spółdzielni np. za 500 gwiazdek.

    6. System doskonalenia klientów, czyli zwiększanie ilości pd, czy sianogroszy, oraz zmniejszanie wymagań poszczególnych klientów.

    7. Zamiast sadu można by stworzyć nowy zawód plantatora, wykupywanego w drzewie jak alchemik, czy spa. Plantator podobnie jak hodowla drzewek w fantasyramie, dawałby możliwość ulepszenia drzewek, co zredukowałoby ich liczbę. Do stworzenia lepszego drzewka trzeba by poświęcić dużo zwyczajnych drzewek i np. parę gwiazdek jako katalizator. To rozwiązałoby na stałe problem z nadmiarem gwiazdek.

    8. Możliwość odblokowania stworzeń (Na zasadzie kreamagi z fantasyramy). Żywione byłyby produktami z piekarni, kwiaciarni, czy dżemiarni, w zależności od rodzaju.

    9. Zwiększenie liczy ofert które można wystawić na targu.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
    .Remik8., malinarp oraz patrycja9922 lubią to.
  10. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    1. możliwość kręcenia super paszy w młynie na Bahamie - 200 gwiazdek
    2. przepisy z dzielnicy rzemieślniczej - ilość gwiazdek w zależności od wartości przepisu
    3. skrócenie produkcji w warsztatach o 10% - 50 gwiazdek
    4. zamiana gwiazdek na złote banany (1ZB = 50 gwiazdek), lub floreny (1FL = 30 gwiazdek)
    5. najwyższe zwierzę hodowlane - każde do odkrycia 1 raz - 100 gwiazdek
    6. starsze zagrody i drzewka, których nie ma już w TS - np. kangury, świetliki, miłorząb... - 60-80 gwiazdek
     
  11. czarna5671

    czarna5671 Forumowy żółtodziób

    nowe pole za 200 gwiazdek
     
    fankaromka i .Remik8. lubią to.
  12. garfild9755

    garfild9755 Stały bywalec

    Gdyby tak : drzewko florenowe
    runa lub drzewko dajace zlote banany zwiekszenie obornika i zbiornika wody od setnego poziomu zwiekszyc ilosc zl bananow za przejscie
     
  13. -sara201-

    -sara201- Okazjonalny autor

    A :drzewko florenowe i drzewko ze zlotymi bananami
     
    czarna5671, .Remik8. oraz _Olenka47 lubią to.
  14. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    To i ja dorzucę co bym chciała na drzewie
    jeszcze jeden slot złoty
    W szklarni jeszcze ze 2 miejsca aby można wsadzić uszlachetnienia mimo,że są jeszcze 2 ale za florki,a lepie by było je mieć za gwiazdki
    Drzewko florenowe
    sporo rzeczy już jest wymienione więc nie będę się powtarzać
     
  15. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    przydałby się jeszcze jeden slot diamentowy i złoty
    drzewko florenowe
    dodatkowe pole na drzewka i zagrody, których mamy mnóstwo w pasku
    większa ilość fl za przejście na kolejny poziom
     
  16. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    rajski ogród to dobry pomysł ale ta ilość gwiazdek do odblokowania to Lekka Przesada :p, gwiazdki na drzewie nie rosną , z rękawa też nie wypadają ;)
     
  17. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    zdecydowanie odkrycie jeszcze po 1 dodatkowego slotu diamentowego i zlotego. mozliwosc powiekszenia pojemnika na nawoz np 200 gwiazdek to 100 szt wiecej. to samo tyczy sie wody. przyspieszenie produkcji w zagrodach i warsztaciku.
     
    antylady, Anetta41 oraz malina080870 lubią to.
  18. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    a ja w oparciu o stare obietnice, czekam nadal na sad, juz mi broda urosla, a sadu jak ni ma, tak ni ma i chyba to ja zapuszcze korzenia pod biurkiem

    Dalsze oskarżenia usuwam, nie jest to miejsce na dyskusje o nałożonych karach.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 lutego 2015
    renia111979, Anetta41 oraz _Olenka47 lubią to.
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Jest już tutaj tyle propozycji nowych fajnych run, że ....co tu więcej by pisać... ale wczorajsza propozycja farmerki malina080870 , podsunęła mi taką myśl....mam nadzieję Malinko, że nie masz nic przeciwko temu, że wykorzystałam Twoją ideę.

    Uwaga: runa "VIP" jest niezależna od przynależności do TGC .....
    [ premiowanie członków TGC to inny temat i też wymaga zmian ..... takie członkostwo, powinno być zachętą do inwestowania w grę i nagradzać takich graczy, a nie być, tak jak obecnie ...... tylko nic nie znaczącym skrótem TGC]

    Runa "VIP" ...... pojawia się na Drzewie Mądrości w momencie odkrycia przez gracza wszystkich run i jej odblokowanie kosztuje 300 gwiazdek.
    Umiejscowienie runy nieistotne, widząc w jaki sposób ją zdobywamy..... może być centralny punkt na pniu drzewa.

    Dlaczego?... spytacie... a dlatego, że to gwiazdki przez nas posiadane w najlepszy sposób odzwierciedlają nasze zaangażowanie w grę, nasz staż w grze ..... nie można ich kupić ......zdobywamy je robiąc eventy, kończąc misje w Spółdzielni itp. i posiadanie tej runy jest nagrodą za naszą pracę i nie jest "wyrównaniem szans".

    Runa "VIP" daje profity, daje prestiż ..... nie możemy jej odkryć dochodząc do niej "na skróty", scieżeczką tak jak do np. "Żywej legendy"......aby mieć "VIP-a" musimy mieć max. "Punktów Drzewa"

    Bonusy jakie daje runa "VIP":
    - item "VIP" ..... zrobiony specjalnie na tą okazję (nie jakiś stary unikat) ..... dający 2 floreny co 24godz.
    - wyróżnienie na forum dopiskiem "VIP" przy nicku
    - pakiet "Premium Diament" na jeden miesiąc
    - pakiet "Vip" : 100 fl + 10 imprezowych wejściówek + 5 kuponów 12-godz.na pomocników + 20 złotych bananów
    - przepisy na: Galaretkę z wyłupiastymi oczami, Odwłoki z much
    - skrócenie o 20% czasu aktywacji rzędów na Cudownym Pnączu
    - zwiększenie do 40% runy "Baby Boom"
    - przy wprowadzaniu nowych kolorowych zwierząt, z runy "Zwierzęta z hodowli" posiadacz "VIP-a" otrzymuje najwyższe zwierze hodowlane, zamiast tego z 5 poziomu
    - przy hodowli w oazach 1szt. darmowych perfum do każdej z nich, niezależnie od posiadanego pakietu "Premium"
    - 10 Złotych bananów za przejście poziomu na Bahamaramie
    - Super Wielkie Drzewo XXL + Wielkie Drzewo Zosi XXL + Wielkie Turbo Drzewo XXL
    - + + + po wprowadzeniu Rafy .....jakiś fajny bonusik dla niej :)

    I to tak wygląda moja propozycja na runę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2015
  20. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    @Oreczko:) , alez oczywiscie ze nie wiecej...., ciesze sie ze ja rozwinielas, poprawiajac moje zle umiejscowienie Runy( choc wydawalo mi sie ze zdobycie Pucharu Hodowcow obecnie nie jest takie latwe..., ale moja wiedza nie jest juz doskonala jak wczesniej))...)

    Pomysl na ta rune wlasnie daly mi takie osoby ja Ty i pare innych,:)


    Gra tak ma TGC....ale nie ma VIP-ow))
    to byloby "cos" ............, jak na szczegolna Gre jaka jest Farmerama..., ( Twoje nagrody, warte sa Vip-owcow, klasa !) tym bardziej ze gracze naprawde z wysokimi poziomem gry nie wiele maja wyzwan.....;)

    Moze nawet jeszcze za zdobycie tej runy ...., Gracz VIP bylby "widoczny inaczej " szczegolym oznaczeniem na Forum...,
    (np. logo Vipowcow Farmerama... itd.) gdzies obok....Nicku........, :)


    Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.