Opinie INFO: Pomysły na nowe runy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Zgadzam się z tym. W ogóle z tymi bananami jest do kitu. O ile jeszcze jest się na niższym poziomie, to w miarę zdaje egzamin, ale już np na poziomie 200 i wyżej, to jest mocno utrudnione i strasznie zniechęca. Chociaż by nie wiem ile czasu poświęcić, robić zadania w spółdzielni itd, to zdobycie kolejnych pięciu bananów trwa strasznie długo i blokuje dalszą część gry. I nie chodzi mi o to, by złote banany były podawane na tacy, ale może chociaż od czasu do czasu można by je zdobyć w jakimś ewencie. bądź w jakiejś misji razem z gwiazdkami.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja wszystko rozumiem rozczarowanie grą,posunięciami producenta,itd....ale przecież dobrze wiesz,że my tutaj wykonujemy swoje obowiązki,zamieszczamy na forum takie informacje i tematy jakie dostajemy wytyczne z centrali BP i to nie my decydujemy jakie pytania będą w ankietach czy też odpowiedzi w biuletynach.A ten temat jest pt.." Pomysły na nowe runy" i o takie posty proszę,ale takie realne,bo te Twoje dotychczasowe,mogę odebrać jakbyś kpił z nas-ekipy forum.A swoje pytania,zastrzeżenia,uwagi czy niezadowolenie,możesz zamieścić w tym temacie : https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/użytkownicy-pytają-bp-odpowiada.13643/page-9#post-388958 co zresztą jak widzę już uczyniłeś.

    I na tym zakończmy proszę,bo pomysły innych Graczy w naszej dyskusji się zagubią.
     
  3. miszcz111

    miszcz111 Czeladnik forum

    Gdzieś w innej grze widziałem taki mechanizm i proponuję, aby była runa przyspieszająca wzrost roślin według schematu:
    100 gwiazdek - szybciej o 1%
    200 gwiazdek - szybciej o 2%
    300 gwiazdek - szybciej o 3%
    itd.
    Zatem aby uzyskać 5% trzeba zużyć 100+200+300+400+500 czyli aż 1500 gwiazdek.
    Na początku byłoby dość łatwo, ale potem już mocno pod górkę.
     
    antylady i Menasa lubią to.
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak , kończymy , ostatni :).
    Jedno dość istotne sprostowanie , kpię z producentów nie z Ekipy.
    Naprawdę doskonale zdaję sobie sprawę co możecie i jakie są wasze kompetencje.

    Tyle , dzięki.
     
  5. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    No to i ja wniose cegielke do rozwoju gry....
    - 100 gwiazdek za zmniejszenie wypadajek eventowych o 20% jednorazowo , a 500 na stale (nowa runa)
    - 100 na zwiekszenie czasu wzrostu roslin o 30% jednorazowo, a 500 na stale( runa)
    - 100 abonament miesieczny za mozliwosc zalogowania sie na farmie lub 1000gwiazdek za rok z gory.

    Czekam tez na informacje szefa V dot. zagospodarowania punktow drzewa 8)
     
  6. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    to ja sobie pomarzę:p
    runa "slot" do odkrycia etapami
    1.dodatkowy slot srebrny -250 gwiazdek
    2. złoty -750
    3. diamentowy -1250

    runa skracająca wzrost drzew o (chociażby) 1% -750 gwiazdek
    :inlove:
     
    -norbijas-, malinarp oraz patrycja9922 lubią to.
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    500 gwiazdek - automatyczna obsługa pnącza


    Edytuję,cytat usuniętego posta i odpowiedź na niego również usuwam.

    MOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 lutego 2015
  8. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Runa zwiększająca ilość bananów otrzymywanych za awans na kolejny poziom do 8
    Runa zwiększająca prawdopodobieństwo wypadnięcia uszlachetnienia w szklarni o 20%
    Runa dająca 10 imprezowych prób na kole
    Runa dająca 10 x tajemnicza zagroda
    Runa dająca 10 x tajemnicza sadzonka
    Runa dająca 10 x tajemnicza sadzonka na wyspie
    Runa dająca dodatkowe jeden diamentowy i dwa złote sloty
    Runa zwiększająca obornik do 500
    Runa zwiększająca zbiornik na wodę do 500
    Runa skracająca czas produkcji super paszy w młynie o 50 %
    Runa dająca drzewko florenowe
    Runy dajce różowe i żółte zwierzęta hodowlane po 1 sztuce

    Jak coś jeszcze mi przyjdzie ciekawego do głowy to dopiszę.;)
     
  9. hp25

    hp25 Forum Pro

    Ale to jak wiedzą, że nie umieją czegoś zrobić tak jak chcą gracze, to po co pytają się nas o zdanie. Niech robią co chcą i tyle. Chyba o to chodzi blazersowi.
    Przychylam się do propozycji, żeby od poziomu 90 10 FL zamiast 1 za przejście poziomu. Runa do odkrycia nawet za 200 gwiazdek warta rozważenia.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hp25 Twój poprzedni post usunęłam,ponieważ zgodnie z regulaminem :

    2.18. Protesty, bojkoty, itp.

    Zabronione są wszelkie formy protestów, bojkotów itp. oraz nakłanianie do nich. Konstruktywne pomysły dotyczące aktualizacji w grze należy zamieszczać w odpowiednim wątku.

    Kara:
    31- 51 pkt


    Nie będę dochodzić czy żartujesz,kpisz czy Twoja propozycja strajku była poważna,jednak regulaminu musimy przestrzegać i stosować się do jego punktów.
    Upominam nie nakładając żadnej kary tym razem.
     
  11. hp25

    hp25 Forum Pro

    Moim zdaniem, to nie jest dobry pomysł, bo dadzą nam dodatkowe sloty, to tylko dadzą zamiast 30 tys. roślin do wysiania 50 tys. i na jedno wyjdzie, a tylko 2250 gwiazdek się pozbędziesz, to już lepiej
    slot - kasowanie gwiazdek do 0 za 2250 gwiazdek.
     
    baska22 lubi to.
  12. magedania

    magedania Forumowy żółtodziób

    Moja propozycja;s.nawóz-20 gwiazdek ,s.pasza-25gw. , drzewo florenowe-70gw. zamiana gwiazdek na banany 50gw.obornik zwiększać o 150szt za 40gw. wysyłanie prezentów i otrzymywanie 50gw. dzewka i zagrody których nie uda sie nam zdobyć w evencie 150gw. zbiornik na wode zwiększać co 150 jednostek do 1000 za 40gw. Mam jesze propozycje wprowdzenia GĘSI do zwierzyńca.
     
  13. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    - nowa polana TYLKO dla zagród z tajemniczych stajennych - skoro dają to za floreny to niech pozwolą to gdzieś postawić (zwiększenie całej farmy o nowe polany do siewu, hodowli, sadownictwa - uważam za zły pomysł, położyło by to całkowicie targ)
    powiedzmy 50 gwiazdek za miejsce na 10 zagród, 100 gwiazdek za kolejne 10.
     
    renia111979 i Menasa lubią to.
  14. kamyczek

    kamyczek Okazjonalny autor

    Więcej pól do zagospodarowania i runę , gdzie za gwiazdki wykupiło by się kino dające kinopunkty :)))
     
  15. hp25

    hp25 Forum Pro

    Dziękuję za wyrozumiałość, w szczególności dlatego, że:
    - post dotyczył tematu,
    - strajkować rolnicy mogą w realu, a na farmie nie mogę,
    - post nie dotyczył tego punktu regulaminu, ponieważ dotyczył gry, a punkt regulaminu dotyczy forum,
    - więcej uzasadnień nie podaję, bo i tak mi go usuniecie.

    Proszę o przywrócenie usuniętego postu.
     
    Anetta41 lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Punkt jak najbardziej dotyczy również gry nie tylko forum " Zabronione są wszelkie formy protestów, bojkotów itp. oraz nakłanianie do nich. Konstruktywne pomysły dotyczące aktualizacji w grze należy zamieszczać w odpowiednim wątku.".
    A jeśli Twoja propozycja strajkowania dotyczyła strajku rolników w realu,a nie była pomysłem na nową runę w grze,to w tej sytuacji post nie był w temacie i nie zostanie przywrócony.I w związku z tym proszę o propozycje pomysłu na nowe runy,jeśli takowego nie masz,to trudno,ale może jeszcze coś ciekawego wymyślisz.
     
  17. fragol

    fragol Forumowy żółtodziób

    Bardzo rozsadny pomysł. Podpisuję sie pod nim.
     
    Milejdi, milencia_em oraz patrycja9922 lubią to.
  18. Aerea

    Aerea Forumowy żółtodziób

    1000 gwiazdek za pole dla samych rzeczy z ts (wyłączone i pozbawione opcji siania i uprawiania oraz drzew i zagród dostępnych za sianogrosze w grze)
    350 gwiazdek dodatkowy stały slot diamentowy
    250 gwiazdek dodatkowy stały slot złoty
    500 gwiazdek zwiększenie obornika do 1000 sztuk nawozu
    150 gwiazdek dodatkowe 3 prezenty dla sąsiadów
     
    malinarp, antylady oraz Menasa lubią to.
  19. Menasa

    Menasa Forum Pro

    100 gwiazdek - rozdzielanie wybranych itemów kilku częściowych.
     
  20. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Zwiększenie ilości prezentów z 7 na 10 za 100 gwiazdek ;)sąsiadów fajnych dużo a prezentów zawsze brak .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.