Opinie INFO: Pomysły na nowe runy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Wiemy, że niektórzy z Was od dawna czekają na wykorzystanie gwiazdek zdobytych w misjach i eventach. Chcielibyśmy Was dziś poprosić o przekazanie pomysłów na nowe runy. Napiszcie w komentarzach jakie umiejętności Waszym zdaniem przydałyby się Farmerom. Mile widziane będą również informacje dotyczące ilości gwiazdek oraz ewentualnego podziału runy na etapy.

    Wątek zostanie zamknięty w poniedziałek, o godz. 20.00.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    1000 gwiazdek - najwyższe zwierze hodowlane xD
     
  3. mapelle

    mapelle Młodszy ekspert

    +50% PD przez 24 godziny do odkrycia za 30 gwiazdek. Runę można trzy razy wykorzystać- za każdym razem płacąc 30 gwiazdek.
     
  4. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Zdecydowanie skrócenie czasu produkcji w warsztatach o 10%. Tak jak to było do tej pory.
    100 gwiazdek ;)

    ps. chociaż w zasadzie to juz było do odblokowania za 60 gwiazdek, więc nie wiem czy jest sens o tym pisać
    pod nazwą pilny gospodarz, cytat z tabeli - niestety nie wiem jak dać link

    "szybsza o 10 % produkcja w fabrykach "
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lutego 2015
  5. starking71

    starking71 Czeladnik forum

    Runy odnawialne dające super nawozy, super paszę, wejściówki imprezowe czy nawet floreny. Może nawet TS-y i sadzonki.
    Ilość potrzebnych gwiazdek do ustalenia raczej przez bp.
     
  6. balladyn1

    balladyn1 Aktywny autor

    Jednorazowe zdobycie 10 FL (np. 55 gwiazdek)
    Pakiet SP,SN (40,60,80 gwiazdek)
    No i może jeszcze jakiś bonusik do PD, czy do zbiorów :)
     
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    1500 może 2000 gwiazdek za drzewko florenowe.
     
  8. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Mój pomysł jest taki, aby po wprowadzeniu rafy koralowej można było zamieniać gwiazdki na złote banany. Jeśli chodzi o przelicznik to nie mam pojęcia, może 1:50?
     
  9. GCBA998

    GCBA998 Ambasador forum

    to ja proponuję 1 gwiazdka = 1 złoty banan i możliwość ich wymieniania po odkryciu runy na drzewie za 200 gwiazdek ;)
     
  10. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Proponuję 500 gwiazdek za najwyższe zwierze hodowlane,lub gwiazdka za złoty banan;)
     
  11. haluszka13

    haluszka13 Czeladnik forum

    Możliwość kupienia za gwiazdki złotych bananów: 50 gwiazdek - 10 bananów:)
     
  12. Posty które nie zawierały propozycji pomysłów na nowe runy usunęłam i proszę trzymać się tematu wątku.:)




    Moja propozycja to runa dająca możliwość zakupu np co 5-10 dni biletu podarunkowego który daje możliwość wysłania jednego prezentu z inwentarza myślę tutaj o drzewku, zagrodzie lub itemie innemu graczowi :)

    A decyzję o ilości gwiazdek do oddania za taki bilecik pozostawiam do rozpatrzenia przez BP :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 lutego 2015
  13. avir

    avir Czeladnik forum

    Ja proponuję runę, która będzie dawała możliwość zostania mentorem od ręki (a kurczaka będzie się znajdować na forum jako nowego sąsiada). Cena: 50 gwiazdek.
     
  14. olek2000n

    olek2000n Czeladnik forum

    Większy zbiornik na obornik do 1000 szt. Powiększanie co 100 szt. za 30 gwiazdek.
     
  15. olek2000n

    olek2000n Czeladnik forum

    Skrócony czas produkcji super paszy do 50%. Co 10% za 50 gwiazdek.
     
  16. mada132

    mada132 Czeladnik forum

    Proponuję "odnawialne" runy, tj. za każde 30 gwiazdek - 10 SN, za każde 50 gwiazdek - 10 SP, za każde 50 gwiazdek więcej PD o 30% przez 24h. Runy wielokrotnego użytku dla graczy na wyższych poziomach będą bardziej atrakcyjne niż te jednorazowe. Chyba, że wprowadzimy propozycję gracza SirMarkIII - 1000 gwiazdek za najwyższe zwierzę hodowlane.
     
  17. Mojabonanza post usuwam na temat biuletynu możesz porozmawiać w TYM wątku :)

    Tutaj przedstawiamy nasze propozycje dotyczące nowych run na drzewie a w Twoim poście nie było żadnej propozycji
     
    Mojabonanza lubi to.
  18. Slavoo

    Slavoo Młodszy ekspert

    Czyżby twórcom farmeramy skończyły się pomysły na grę?

    RUNY:
    1. Zdecydowanie runa na banany tak aby można było odkryć wszystkie posągi na wyspie. Oczywiście całość za rozsądną liczbę gwiazdek a nie na przykład 500 gwiazdek za 5 bananów, czysty absurd.
    2. Runa na drzewko florenowe.
    3. Runa na drugi diamentowy slot - Kiedyś pisano na forum, że taka podobno jest w planach, nie wiem ile w tym było prawdy a ile plotki, ale w dalszym ciągu tej runy nie ma.

    Jak coś jeszcze wymyślę to napiszę.
    Celowo nie podaję ilości gwiazdek, liczę tutaj na pomysł BP i od nich tylko zależy czy kolejny raz zostaną wyśmiani czy w końcu docenieni choć w tej jednej rzeczy.
     
  19. buszmenkal

    buszmenkal Forumowy żółtodziób

    Sowie jajo, kurze lub wronie. Przepisy na wyroby rzemieślnicze.
     
  20. magdalena

    magdalena Weteran forum

    I. John Cytryna (do tysiąca sztuk na drzewie) - 10 gwiazdek za 1 sztukę John Cytrynę.

    II. Propozycja jaj i ważnych itemów na drzewo zamiast na polu.
    1. Sowie drzewa - 100 gwiazdek
    2. Wronie drzewo - 100 gwiazdek
    3. Piekarnia bobrów - 100 gwiazdek
    4. Udomowiony smok - 100 gwiazdek
    5. Twierdza nocnej mary - 50 gwiazdek
    6. Świątynia złotego banana - 100 gwiazdek
    7. W poszukiwaniu zaginionego banana - 100 gwiazdek
    8. Gniazdo latającej wiewiórki - 50 gwiazdek
    9. Latający renifer - 50 gwiazdek

    III. Skrócenie wzrostu drzew o 20% - 1000 gwiazdek

    IV. Runa na kolejny diamentowy slot - 500 gwiazdek

    V. Drzewko florenowe - 1000 gwiazdek

    VI. Zbiornik na obornik i wodę do 10000 szt. Powiększanie co 100 szt. za 20 gwiazdek

    VII. Liczba prób zwykłych na kole fortuny powiększona do 100 (zamiast 5) w pamięci - 200 gwiazdek

    VIII. Drzewo moringi XXL (lub inne z najwyższej półki/poziomu) - 200 gwiazdek

    IX. Kolejne rzemiosło (zawód) - każdy nowy zawód za 250 gwiazdek

    X. Zwiększenie codziennie o jedną więcej próby zwykłej na kole fortuny - 250 gwiazdek

    XI. Zwiększenie o 20% wszystkich bonusów z pnącza - 750 gwiazdek

    XII. Skrócenie o 50% czasu oczekiwania na uszlachetnianie roślin - 300 gwiazdek

    XIII. Wprowadzenie uszlachetniania wybranego drzewa (krótszy czas wzrostu i większa liczba owoców z drzewa) - 200 gwiazdek

    XIV. Zwiększenie ilości pisklaków u mentora do 20 pisklaków - za każdego dodatkowego pisklaka 50 gwiazdek

    XV. Szybszy młyn o 20% - 200 gwiazdek

    XVI. Nowe runy na pnącze ze zwierzętami z hodowli na farmie i na bahamaramie np. panda Zen, - za każdego dodatkowego zwierzaka z hodowli 50 gwiazdek

    XVII. Zwiększenie ilości wysyłanych i odbieranych prezentów do 24 (bo przecież chcemy każdemu naszemu sąsiadowi wysłać prezent) - za każdy dodatkowy prezent 20 gwiazdek
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.