INFO: Nowe zwierze hodowlane - osły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 15 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ja postawiłam 2 oazy i wyszły mi 2x juczne i 4 zwykłe zwrotu ;)
     
    est-orka i Sookie lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    ja tam czekam do ew. BB, przy odpowiedniej liczbie SP można zrobić misję w pół dnia, tak było przy poprzednich kolorowankach :)
     
    morellaa i est-orka lubią to.
  3. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    u mnie cala lesna w oazach :) polowanie na targowe osiolki czas zaczac:D
     
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    JA MAM ZA MALO SP i oslow, wiec czekam na BB. Bry.
     
  5. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    :inlove::inlove: BB :inlove::inlove::inlove: Też poczekam :) ale 10 oaza się robi tak rekreacyjnie ;)
    jak tam starce 20 sp trudno ;) nie zaszkodzi ;) na BB 50 zostanie ;) Trudno się mów :) jak się bawić to się bawić ;) nie ma co żałować ;)
     
  6. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka...pitu...co to jest mniej niż 10 osób... o te koce i maski mi chodzi....
    No to za chwile mykam na targ...

    hej, te garnki na głowę będą...a pawie??? lusterka jak nic...
    hej Beti... 1 kocyk???
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2014
    kybek93 i Dorota1020 lubią to.
  7. -Tova82-

    -Tova82- Czeladnik forum

    Witam, ja na próbę postawiłam sobie 4 oazy ale raczej poczekam na BB. Złom ze skrzynek nie chce wypadać, otworzyłam 8 szt, oczywiście z misji i mam 3 szt złomu >:( Skrzynek z wyprzedaży kupować nie zamierzam.
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    6 oaz= 5 dzikich ,1 juczny. Szału nie ma. Ale kupiłam 2 skrzynki XXXL i postawiłam 1 kotlarnię:)
     
    kybek93, morellaa oraz aweva55 lubią to.
  9. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert


    O to gratulacje ;) zanim ja uzbieram produkty do warsztatu to mini czasu hahah :) brak FL na skrzynki a zresztą jakbym miała to bym wolała dać na SP ;)
     
  10. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    nie porywa ani trochę coś tam pomaluje ale jakoś zrywu u mnie na farmie nie widać
     
  11. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Postawiłam słownie 1 oazę. Z resztą poczekam na bb. Z kotłami chyba też poczekam choć kusi.:)
     
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    a ja na jednym z kont wykręciłam na kole fortuny kotlarnię :)
    z kolorowaniem czekam :)
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Postawiłam 8 oaz i 2 x juczny osiołek i 2 x zwrot zwykłych .... ale, tak szkoda SP :oops:
    a najgorsze jest to, że po forach nie ma żadnej ploteczki o BB :(......

    Dużo udanych przeskoków wszystkim życzę :) i cierpliwości w oczekiwaniu na BB;):)

    EDIT:
    Następna tura i troszkę lepiej.....[​IMG]

    i na targu pierwszy zakup...[​IMG] :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2014
  14. Kathea

    Kathea Baron forum

    Też przed chwilą postawiłam kotlarnię, ale obyło się bez kupowania skrzynek, z misji jeszcze kilka się uzbierało.
    Co do misji to poczekam na info o bb, jak będzie to super, jak nie to mówi się trudno i poklonuje się bez bb.
     
    est-orka lubi to.
  15. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    u mnie tak to wygląda...Z resztą SP i osiołkami zostawię na BB ...W tedy ładniejsze dzieciaczki wychodzą ;) bardziej kolorowe ;) także wstrzyma się ;) Zanim złom uzbieram to minie czasu...choć pędzle też na początku nie leciały a teraz mam ich ponad 50 sztuk na plusie .. także złomu za miesiąc / dwa też będzie dużo ;)


    [​IMG]
     
    aweva55 lubi to.
  16. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    pierwsza kotlarnia juz stoi :) a osiolki nadal randkuja
     
    est-orka lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    ooo:) Gratki:D Ja trochę niecierpliwa jestem. Poza tym w weekend praca i troche nauki...Mało czasu
     
    morellaa lubi to.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    :) Fajnie....macie już kotlarnie :) ..... a ja nie mam nawet, ani jednej sztuki złomu:(
     
    kybek93, morellaa oraz aweva55 lubią to.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brak BB to za duże straty dla BP , będzie i to od jutra 8). Osobiście cierpliwie czekam.
    Donkey - 385 tysi cena wyjściowa , drogo będzie , a różowa kotlarnia będzie najbardziej wartościową nakładką na farmie.

    Bry.
     
    est-orka, Sookie oraz aweva55 lubią to.
  20. visa77

    visa77 Komandor forum

    Nieprzejmuj się :p ja też nie mam jak chyba większość farmerów :)
     
    est-orka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.