INFO: Nowe zwierze hodowlane - osły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 15 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Witajcie Farmerzy!

    Mamy przyjemność powiadomić Was o kolejnym zwierzęciu hodowlanym.
    W czwartek 16.10.2014, o godz. 14:00 do gry wejdzie możliwość hodowania kolorowych osłów.

    [​IMG]


    Wraz z nią pojawi się Akcja specjalna "Upiór w operze", która rozpocznie się w czwartek 16.10.2014, o godz. 14:00, a zakończy się w środę 22.10.2014, o godz. 14:00.​

    [​IMG]


    Po zakończeniu Akcji specjalnej: "Upiór w operze", tj. w środę 22.10.2014 o godzinie 14:00 pojawią się dwie stałe misje związane z osłami.

    Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym poradnikiem.

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 października 2014
  2. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Wkradł nam się błąd w ogłoszeniu 22 to środa a nie niedziela: ,,w niedzielę 22.10.2014, o godz. 14:00."
    Środa czy niedziela, ale misje trzeba zrobić - zabieramy się za zabawę z osiołkami:)
    Powodzenia dla wszystkich:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2014
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Poprawione, dziękujemy za zwrócenie uwagi.
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Klasyka z nagrodami i misjami , fajnie , że dali pnącze (PD średnie). Garnki na początku będą drogie , złom pewnie będzie leciał jak pędzle , na plus , że trochę skrzynek do zdobycia.
    Coś tam poklonuję , bo lubię kolory.
    BB od piątku 8).

    Bry.
     
    0olimpia0 i malinarp lubią to.
  5. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    A takie pytanie czy nagrodą będzie tylko 1 zagroda pomarańczowa dla osłów?
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Toteż się ostatnio dziwiłam,czemu mi pola młotkami "rzucają ";)Teraz wszystko jasnexDTylko,żeby złom wylatywał mi tak jak pędzle,to będzie ok 8)
     
    77marzena77, NASTKA.BURAN oraz malinarp lubią to.
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    316 szt super paszy i 567 osłów czeka na event;) Może niedużo, ale myślę, że wystarczy na zrobienie misji:)
     
  8. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Tak tylko jedna.
     
    malinarp lubi to.
  9. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Uwielbiam kolorować zwierzaki:)moze wreszcie los się odwróci i będą jakieś fajne przeskoki:music: teraz tylko czekać na bb:)
     
    malinarp lubi to.
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Jupi osiołki, i fajnie że jest pnącze

    Ale w moje przypuszczenia o pnączu nikt nie wierzył :(
     
    0olimpia0, NASTKA.BURAN oraz malinarp lubią to.
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O lala lubię kolorować zwierzaki,tylko SP mało poczekam do BB zawsze coś się za oszczędzi I pnącze ,kurza stopka może się uda
     
  12. sośnie22

    sośnie22 Czeladnik forum

    Ale najlepiej widać na forum zachwyt wszystkimi evantami z realną gotówką 2 h po ogłoszeniu 6 wpisów BP ogarnij się trochę bo stracisz wszystko:(:(:(
     
    malinarp lubi to.
  13. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam!
    U mnie skromniutkie 250 szt.SP
    ,trzeba będzie dokupić pakiecik,żeby zrobić całą misję.
    Na szczęście osłów ponad 1100,więc spoko.
    Powodzenia wszystkim!
     
  14. jobajawaf

    jobajawaf Czeladnik forum

    U mnie tylko 9sp :p, więc pewnie dużo nie nabroję xD. Wróciłam niedawno po kilkuletniej nieobecności (ukłony dla BP za przechowanie farmy;)), ale chętnie zahaczę o evencik :p.
    Powodzenia dla wszystkich :).
     
  15. Izawo

    Izawo Forumowy żółtodziób

    A czy będzie razem z osłami BB ?? Bo w kalendarzu nie ma o nim wzmianki, jest tylko o wyprzedaży super paszy.
     
  16. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Z wielką przyjemnością czekam na klonowanie osiołków;) Chociaż jestem na pechowym serwerze, to ten evencik uwielbiam:)
    Nie drażni mnie nawet wydawanie kasy na SP:p
     
    0olimpia0 lubi to.
  17. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Osiołki osiołki :) czekam z niecierpliwością na te osiołki :)
    ciekawe jak będą wypadać te "złomy" [​IMG]
     
  18. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Paszy u mnie 229 szt. ale florki na kupno dużego pakieciku zachomikowane :) Osiołków tylko 767, ale myślę, że na czasówkę wystarczy. Dobrze, że chociaż byłam na tyle przewidująca, że zostawiłam sobie dziewiąte zadanie z miodkiem, gdzie jest 6 skrzyneczek XXL to może jakiś złomek wypadnie :p
     
    0olimpia0 i kybek93 lubią to.
  19. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no to do roboty..... szkoda tylko za sp jest u mnie jak na lekarstwo. ledwo 382 sztuki a kupowac nie mam zamiaru.
     
    0olimpia0 i malinarp lubią to.
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hmmm ja chyba sobie osiołki odpuszczę ..na stanie aż 172 szt zwierza a SP też trochę ponad 100 ..w zadaniach jest fabryczka pomaranczowa - ale trzeba podstawę pod to - bo nie pamiętam ?? i tak zlomu nie mam ..i 2 sprawa jeśli nie odblokuję pnącza to będę widziała "szarą gałąź czy nie " - nie lubię szarości na pnączu ...bo jak ją mam widzieć to może kupię kolorowańce aby to pnącze odblokować - mimo że mało PD daje ...
     
    0olimpia0 i malinarp lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.