INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Wow, ale miła niespodzianka... Nasza TL zaszalała :D :D :D
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję wszystkim za udział. Życzę Wam, żeby w nadchodzącym 2015 roku Wasze umiejętności graficzne rozwinęły się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że zaowocuje to mnóstwem pięknych sygnaturek, które będziemy mogli podziwiać na forum :)

    Dziękuję za lilię. Ile razy na nią spojrzę, będę wspominał bąki śmierdziuchy, nieśmiałe i rozbrykane, rączki pingwinów, przepyszne chmury i pozostałe tematy prac oraz Wasze odpowiedzi graficzne xD

    Prawdopodobnie to był ostatni konkurs graficzny, w którym byłem jurorem. Trzy edycje wystarczą. Wolałbym, żeby następne poprowadził kto inny. Ja ewentualnie zakulisowo pomogę w szczegółach organizacyjnych, ale nie planuję pchać się w tej bajce na front. Część sił chciałbym poświęcić innej ofensywie, nad którą zaczynam myśleć :)


    Poza forum możesz malować, co tylko chcesz. Nie musisz trzymać się żadnego regulaminu, wymiarów, terminów... Tematy możesz wymyślać sama. Nie potrzebujesz akurat tych ;)
    O ocenę mnie jednak nie proś, bo wolnego czasu nie mam zbyt wiele, a myślę już nad nowym projektem :)
    Jakim? Może się kiedyś wyda :p


    Na koniec zostawię pytanie pochodzące z piosenki Staszka Staszewskiego "Bal kreślarzy":
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić?


    Można interpretować dowolnie ;)
    Dobrej zabawy i do popisania w 2015 roku :)
     
    JMJH lubi to.
  3. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Dziekuje, Zgredziu.. pisze jeszcze w 2014 roku :)
    Tak, masz racje, poza forum moge malowac co tylko chce i tematy niekiedy tez mi przyjda do glowy.. ale czesto tez nie...
    O ocene Cie prosic nie bede.. teraz ta ocene zasluzyliscie wszyscy za ogrom pracy wlozonej do przygotowania i prac w tym konkursu.. :)
    I ten nowy projekt - czy to jest nowy konkurs???

    Piosenke sluchalam i ogladalam chyba 2 razy, czytalam tekst, myslalam o tym.. ale mysle, ze to jeszcze trudniejsze, niz poprzednia piosenka o Dziubziubie... rozumie tylko cos i nie do konca... :(
    Od poczatku przypomina mi gre "na garmoszku" - rosyjska... po polsku "harmonie"... mysle, ze tam gra.. dlatego kojarzy mi sie z 2. wojna swiatowa i zolnierzami rosyjskimi, o ktorych czytalam i widzialam filmy - juz dawno... 30 - 40 lat temu...
    I odpowiedz na pytanie? Czech tez tego umie, mysle.. Kiedy cos troche popije, to umie zaraz w morde bic i milczac pic.....
    Co to znaczy "szumieć", to nie wiem... w slowniku mam czeskie "šumět"... ale nie rozumiem sens...
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Konkurs się zakończył, więc temat zamykam. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.