INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    mnie też będzie brakować xDszczególnie ,że nie wiem jakie były pozostałe ,a to mnie niezmiernie ciekawi
    może da się wkleić tabelkę z tymi pozostałymi pytaniami ,które nie zostały wylosowane ?
    pośmiejemy się na koniec :p:D
     
    gretag i MOD_Magiczna lubią to.
  2. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Świetny pomysł :D:D:D Przyłączam się do prośby - hahahahaha - w końcu śmiech to zdrowie - a ja właśnie troszkę nie domagam - hahahaha:D:D:D:D
     
    agula38 lubi to.
  3. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Juz tez przyszlam.. i widzialam.. i ucieklam... u tego ostatniego etapu.. Bylo mi do placzu.. Nie mam zdrowe nerwy...
    Ale u tej generalnej tabelki podziwilam sie, ze jestem w pierwszej siodemce.. no ale to nic, kiedy nagrodzoni sa tylko 3 i niemoga byc wszyscy, pomimo ze wszyscy do swoich prac wlozyli tyle z siebie (mysle, ze wszscy)..

    Dziekuje bardzo za punkty, glownie Mareczkowi.. I wszystkim za wszystko. I gratuluje zwyciezcom. i wiecej juz nie moge, musze odpoczac.. bylo tego wiele.. i w realu jeszcze jest.. Dobrej nocki zycze i pa..
    I dziekuje wszstkim za wszystko..
     
    Shira999, agula38 oraz gretag lubią to.
  4. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Haniu - niech Ci nie będzie do płaczu:) Twój Dziubdziub był moim faworytem :D
     
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    :) no Mareczek na koniec dał czadu :)
    Haniu, a mi się Twoja praca też podobała i właśnie do Ciebie leci mój ostatni prezencik :) Ale to już jutro...

    I podpisuję się pod tym, żeby odkryć resztę pytań, bo jestem ciekawa bardzo...
     
    JMJH, agula38 oraz stokrotka76 lubią to.
  6. Alairë

    Alairë Generał forum

    Właśnie wróciłam z pracy, a tu taka niespodzianka.... :inlove:
    Bardzo dziękuję jurorom za punkty, bardzo się cieszę, że biorąc po raz pierwszy udział w tym konkursie udało mi się stanąć na podium :D. I że daliście radę ogarnąć to wszystko... xD Tak na trzeźwo (chyba...) xD

    Wielkie gratulacje dla obu Zwyciężczyń - Kammi i Aniu - wymiatacie :p.

    Gratulacje też dla wszystkich Pań biorących udział, szczególnie mocne dla tych najwytrwalszych :D. Fajnie było się z Wami przez te 2,5 miesiąca tutaj spotykać i oglądać wspólne zmagania z tematami, które jak sama nazwa wskazuje do łatwych nie należały.
    Teraz nic nam nie straszne, ha ;)...
    Będzie mi brakować tej dalszej mobilizacji do pracy, wysiłku twórczego no i smaczku rywalizacji :p. No właśnie - Haniu - tak mało nas dzieliło... Nie smuć się moja droga, jeszcze zapewne nie raz przyjdzie nam się wspólnie pościgać :p.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dobranoc ;)
     
    JMJH, Shira999 oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    może wkleją nam jurorzy jak przeczytają ,ze chciałybyśmy poznać jakie perełki nas ominęły :D:D:D
     
    JMJH i Shira999 lubią to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam.Dopiero teraz wyniki zobaczyłam.Gratulacje dziewczynki :inlove:No i ja,jak na stażystkę graficzną,całkiem,całkiem xD6 miejsce,to dla mnie zaszczyt :inlove::music::inlove:Do graficznego,ponownego zobaczenia ;)xD Edit: Wesołych i wspaniałych Świąt Wam życzę oraz szczęśliwego Nowego Roku
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2014
    JMJH, Shira999 oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  9. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Gratki dla wszystkich.... i wspaniałych świąt.
     
    JMJH i Shira999 lubią to.
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór :)

    Konkurs dobiegł końca, mamy laureatów, zwycięzców ... zabrzmiały fanfary - wielkie gratulacje dla pierwszej Trójki, oraz dla wszystkich pozostałych Uczestników. To był kawał świetnej i bardzo pouczającej zabawy, który sprawił, że grafika przestała być tabu dla wielu osób.
    Mieliśmy okazję podziwiać prace pełne kunsztu i fachowej, wręcz artystycznej twórczości ... prace zaskakujące pomysłem, którego niepowtarzalność nie pozwalała pozostać obojętnym ... oraz prace, które tryskając humorem, prostotą formy i odważnym rozwiązaniem, zasługiwały na bardzo wysokie oceny. Było bardzo fajnie :)
    Chciałbym również wyrazić słowa uznania i podziękowania dla członków Jury, za kapitalną współpracę, doskonały kontakt, niezwykle precyzyjne i dopracowane narzędzia do komunikacji, oceny i przeglądu danych statystycznych ... oraz za te wszystkie przemiłe dyskusje, które w wielu przypadkach pozwalały jaśniej spojrzeć na sprawę :)
    Dziękuję wszystkim za kapitalną zabawę ... z nadzieją, że spotkamy się w następnej edycji. Bałem się trochę, bo pierwszy raz miałem przyjemność znaleźć się w jury ... teraz już wiem, że bez względu na to, po której będę stronie, będzie mi bardzo miło :)

    [​IMG]
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za troskę o moje zdrowie. Mam już szczerze dość tego chorowania i kataru, który nie pozwala mi spać.


    Jeżeli komuś mało było 10 etapów, możemy zaoferować specjalnie dla tych osób przedłużenie konkursu. Już nieoficjalne, bez nagród i oceniania, ale za to z cotygodniowym wymogiem rysowania sygnaturek :inlove: Pytań mamy dużo. Do przyszłorocznego Bożego Narodzenia wystarczy :D
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witam ..:)
    Gratki dla koleżanek na podium ..:)..Gratki dla uczestników za wytrwałość, fajne pomysły ...itd...
    Jury dzięki za punkty i cierpliwość :p
    Zgredku zdrowia życzę :)
    Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt życzę ..:)
     
    NASTKA.BURAN i JMJH lubią to.
  13. Alairë

    Alairë Generał forum

    Dobry wieczór,
    chciałam zapytać, czy można tą drogą prosić o dopisanie nagród do konta.
    W dniu 19.XII wysłałam zgłoszenie do PT [Ticket#2014121910005171], kolejne poszło dziś [Ticket#2014122310007991]. Jak do tej pory nagród za poszczególne etapy, jak również nagrody z trzecie miejsce nie otrzymałam :(.

    pozdrawiam
     
  14. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Witam, uprzejmie proszę zerknąć >>TU<<
     
    NASTKA.BURAN i JMJH lubią to.
  15. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Alairë proponuję kontynuować korespondencję z pomocą techniczną w pierwszym wysłanym zgłoszeniu.
     
    JMJH lubi to.
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witam wszystkich ..:)
    Ale się ucieszyłam z prezentu xDxD..brakuje mi już tylko jakiegoś tulipana...no taka niespodzianka po Świętach a przed Nowym Rokiem to fajna sprawa :)
    Pozdrawiam i dziękuję..:)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziękuję xD Już co prawda lilię posiadam ale darowanemu...:inlove::music:
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Gratuluje zdobycia dodatkowej nagrody ,należy się Wam wszystkim ,zarówno uczestnikom jak i organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli .
    miłego weekendu xD
     
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Dziekuje bardzo, dziewczeta, za mile slowa, ucieche i wyslane prezenciki...
    i ciesze sie na lilie.. jeszcze nie mam ani jednej..
    Zgredziu, dziekuje, teraz potrzebuje odpoczac, ale w nowym roku moglbys napisac jakies tematy, zebym sprobowala co tydzien jeden, kiedy bedzie tydzien malo, to dluzej bym robila.. Jednak moze lepiej poza forum.. kiedy juz nie chodzi o konkurs, nie musze ryzykowac bana za tresci religijne lub inne... lepiej robic swobodnie - jak mi gra w duszy... I tez bym mogla probowac troche wieksze rozmiary, niz sygienkowe, kiedy bedzie temat do innych miejsc... Co myslisz?

    edit:
    Juz mam lilie...huraaa.. dzieki baaaardzo!! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2014
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo za miłą niespodziankę :)
     
    NASTKA.BURAN i JMJH lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.