INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dzieki Grzesiu, patrze, patrze.. lecz nie rozumie.. :eek: moja glowa jakos w tym nie dziala.. :( Nie widze do kangoo, nie widze do innych, tylko troche do tych, ktorych juz troche znam przez te lata... i jeszcze sie moge mylic.. ciezko w realu, ciezko tutaj, bo tutaj sa ci sami realni ludzie, jako w realu.. i jeszcze wiele slow nie znam i moge sie mylic.. Google tez tlumaczy wiele nie dobrze.. i niektore emotikony tez nie bardzo rozumie i niektore nie rozumie.. :(

    Jesli chodzi o herb i gilosza, to pamietam, jak szukalam grafik i obrazkow, ze wiele pracowalam na tym i robilam co moglam, zeby mi to sie podobalo.. i wkoncu - gilosz byl chyba malo giloszowaty (albo jak to powiedziec) i inni zrobili lepiej..

    I - Grzesiu - gdzie beda te pytania konkursowe? Tutaj? Albo w watku dla prac konkursowych? Albo w tym pierwszym? To mi nie jest jasne..
    Dzieki..
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  2. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Co prawda mnie się nie zmienia: ZgredzioO o_O
    ale na kawę w miłym towarzystwie zawsze jestem chętny :p



    Hana, w tej edycji będą tylko i wyłącznie sygnaturki. Nie będzie jednak klasycznych tematów, tylko pytania. Zadaniem uczestników będzie udzielić obrazkowej odpowiedzi na nie. Podobnie jak w poprzedniej edycji, tym razem również użytkownicy sami będą losować pytanie. Losowanie będzie się odbywało w tym wątku dyskusyjnym, a pytanie na dany tydzień zostanie dodatkowo powtórzone w temacie przeznaczonym do wstawiania prac.
    Tym złym, który wpadł na pomysł z pytaniami i który spisał ponad 90% z nich, jestem ja 8) Przykład pytania i odpowiedzi na nie podałem kilka postów wcześniej. W tym przypadku pytanie jest parafrazą słów kilka lat temu skierowanych do polskiego premiera przez poszkodowanego przez klęskę żywiołową przedsiębiorcę. Obrazek, który wstawiłem nie spełnia co prawda warunków konkursowych, bo nie jest sygnaturką ani nie jest moim dziełem, ale fotką wyszukaną gdzieś w internecie, ale dobrze pokazuje ideę, o jaką nam chodzi - przedstawia odpowiedź na zadane pytanie. Starałem się wybrać pytania niebanalne i w większości wypadków na tyle trudne, że największym wyzwaniem jest samo wymyślenie odpowiedzi na nie. Dlatego najważniejszym kryterium oceny będzie nie jakość techniczna obrazka, a przedstawiona nim idea.
     
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Zgredzio_O Ty to jesteś jednak łobuziak ..;)..czasem ciężko znaleźć odpowiedz na pytanie ..no chyba że ktoś "odpowie' obrazkiem w przenośni i będzie nie na temat :p;)xDxD
     
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Większość pytań jest tak skonstruowana, że odpowiedź wprost wydaje się... wprost niemożliwa ;)
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hihi to już widzę te sygienki :p;)xD...strach się bać ...:oops:xD
     
  6. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    No... my też już nie możemy się doczekać Twoich :p
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    xDxD nie rozśmieszaj mnie ..sam wiesz że jeśli mylę kolor niebieski z zielonym - to tym bardziej "złą odpowiedź" sygienkową bym wkleiła ...:p;)..
     
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    MRT_Greg - psychoanalityk :)

    Nie mogę :( Stworzyłam już jedną genialną pracę konkursową na logo Fanklubu Gwiezdnych Wojen Lorda Ryby i geniusz mi się wyczerpał :(
     
  9. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Nie ma złych odpowiedzi, są tylko trudne pytania ;)
    A takiego geniuszu jak kangoo nie można ukrywać :p
     
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór wszystkim :)
    Czyli jutro ten wielki dzień, kiedy będziemy mieli przyjemność poznać pierwsze pytanie, a być może zobaczyć pierwszą graficzną odpowiedź :) Już się nie mogę doczekać :) Wszystkim uczestnikom życzę pomysłowości, udanych eksperymentów graficznych i wspaniałych prac konkursowych. Mam tylko dwa kciuki ... ale oba mocno trzymam za każdego z Was - powodzenia :)
     
  11. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    no i gdzie ja Ci teraz znajdę miłe towarzystwo :p


    -kangoo- może jak zobaczysz pytania to Cię doładuje geniusz ;)
     
  12. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo za odpowiedzi.. to fajne.. To jestes zdolny z tymi pytaniami.. i 90 % - to ja bym nie wymyslila.. To dobrze, ze jakosc nie bedzie najwazniejsza.. jak juz nie dobrze widze.. to czesto nie widze zla jakosc obrazka i widze tylko kolory i ksztalty, ktore mi sie podobaja lub nie.. i co i jak jest na tym obrazku..


    Ale Gabi, Zgredek przeciez pisal, ze "najważniejszym kryterium oceny będzie nie jakość techniczna obrazka, a przedstawiona nim idea"..
    I gdzies czytalam, ze mozemy uzywac wszystkich kolorow..
    I dlatego nie wazne, jesli bedzie trawa niebieska i niebo zielone, albo odwrotnie.. Czy to prawda, Zgredku, czy dobrze rozumie??

    Ale sygienke nosisz ladna.. Ta sama robilas, czy nie?

    Czesc Marku :) Masz bardzo ladna sygienke.. To sam robiles? Albo kto?
    I o ktorej bedzie to pytanie? Jeszcze go nie widze.. :sleepy:
    I tylko 2 kciuki? - i na nogach nic nie masz (zadne kciuki na nogach) ???

    Mysle, ze Zgredek myslal Ciebie :)

    *************************************************************

    Juz jest 5 października 2014r., jesli sie nie myle, probowalam strzelac 1 w liscie pytan - i nic.. nie dziala.. O ktorej bedzie dzialac?

    Nic, jestem spiaca, ide do wyrka.. kolorkow wszystkim tutaj.. :sleepy: [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    to całkiem możliwe, że tak myślał ;)

    Start przewidujemy na około godziny 20.
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Sygnaturki noszę robione tylko przez Kami lub jak już muszę, to przez gracza Krasnoludek10 8) A pytasz, bo nie widziałaś mojej jedynej pracy xD
    A poważnie: będę jedynie obserwować ;) Nie mam ani wystarczającej wyobraźni, ani zdolności plastycznych. Jednak jestem bardzo ciekawa jak gracze poradzą sobie z tym wyzwaniem ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D:pOd czterech dni się uczę robić sygnatury 8);)Wyobraźnię posiadam,czasu dużo,jeśli to na starczą głowę pytania będą,to się zgłaszam :p(niech ktoś rzuci okiem na dół,takie składaki są dopuszczalne,tylko link do tła dać trzeba? )
     
    bari06 i Mojabonanza lubią to.
  16. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    o_Oo, pięknie:) Będzie na co popatrzeć:)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję na każdorazowe "o_O "oczywiście,jeśli pytania nie będą wymagały IQ grubo powyżej 200 :DEdit: Odpowie mi ktoś na zadane wyżej pytanie,czy mnie na poważnie nikt nie bierze?o_O:cry:A ja zdolna jestem niesłychanie...;)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2014
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Witaj Hana :)
    Tak jak zaznaczyła BA_Izolda, pierwsze pytanie uczestnicy konkursu wylosują o 20:00
    Tak, tylko dwa kciuki :) Ty również masz tylko dwa. Największe palce u stóp - to paluchy, nie kciuki. Mają tylko tyle wspólnego z kciukami, że posiadają również tylko dwa paliczki - pozostałe palce stóp i rąk, maja tych paliczków po trzy.

    Tak Gosiu - kompozycja różnych grafik, spełniająca wymogi konkursowe, czyli nie większa niż 500 x 200 pikseli w formacie jpg, png lub gif (statyczny lub animowany), jest jak najbardziej dopuszczalna. Jeżeli składowe grafiki nie są pracą własną, tylko zostały odszukane i pobrane z sieci, do pracy należy dołączyć link do materiału źródłowego. I to wszystko :)
    Krzychu ... czy ja dobrze czytam ? Popatrzeć ? Tu trzeba stanąć na wysokości zadania i czynnie stawić czoła konkurencji, która niewątpliwie wytoczy oręż wszelkich umiejętności, które posiadła. Im więcej umiejętności, tym poziom prac wyższy, a co za tym idzie przyjemność z uczestnictwa większa ... dlatego ostrz ołówki, rozgrzewaj Gimpy, PSy, Corele ... i do dzieła :)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Składowe grafiki-poproszę jeszcze raz-linki do wszystkich elementów,które się znajdą na sygnaturze?Czy tylko link do tzw.(przeze mnie :p)bazy,czyli tła? I proszę się nie dziwić pytaniom,pierwszy raz w takim konkursie mam zamiar wziąć udział xD:cry:
     
  20. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Nie jestem organizatorem, ale na to mogę Ci odpowiedzieć linki źródłowe są to linki do wszystkich obrazków, które wyszukałaś w sieci i dałaś do sygnatury, jeżeli coś w programie graficznym zrobisz sama,np jakiś element, napis itd to linku nie dajesz. Podsumowując jeżeli tło znajdziesz w internecie, to dajesz link do oryginalnego tła, jeżeli znajdziesz pieska, kotka, piłkę itd w internecie to też dajesz link do tego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.