INFO: Kolorowe kameleony

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 3 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Mam w stodole 1 poidełkoo_O Zalogowana byłam od rana. O 15 przelogowałam się, zebrałam grzybki i odpaliłam pełnię. Potem nic nie zbierałam. Mały fuksik na początek (na zachętę:p).
     
    malinarp, 0olimpia0 oraz patrycja9922 lubią to.
  2. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    kolorowanki muszą poczekać na weekend, bo krucho z czasem. niech czekają, aż się zaróżowią ;)
    trzy skrzynki xxl - poidełek zero
     
    malinarp i agbiko lubią to.
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    U mnie ze skrzynki xl wypadło min. to :)
    [​IMG]
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Uff, ustukałam dychę tych flakonów z rurami :p Zakupiłam wronę więzienną (3 XXL), pszczołę strażniczkę (1 XXL) i kurę miniaturkę (1 XL) plus te 2, co w garach miałam to w sumie dało 10 i laboratorium na superpapu stoi.
    Lecę na targ dalej polować. Do tej pory niespecjalnie mi szło, bo taki jeden wrócił z pracy i strasznie się dopominał o obiad-.-;):p
     
  5. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    agbiko normalnie nie rozumiem jak tak się można bezczelnie obiadu dopominać xD toż to karygodne jest ;) ja dziś mam wolne od przymusowego obiadu hihihi i cała się poświęcam pełni, tudzież kameleonom. Ale tylko tyle, że zbieram siły i zamiary na baby boom. Uciułaną klejarnię nakarmiłam jednorazowo SP na dobry początek :)
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No właśnie, w tak ważnym dla mnie dniu, jakim jest wprowadzenie kolorowych kameleonów oraz pełnia, którą pierwszy raz robię będąc w domu, a nie w pracy. Jak można być tak nieczułym na moje potrzeby i pragnienia? :p
    No cóż, mąż to nie Pan V., nie zapewnia mi "doznań" z gry xDxD
     
  7. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie poidełek 0. Pewnie tak samo polecą jak pędzelki i złom.
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to wiele szczescia miales bo u mnie z kilku xl zadnego poidełka ;)
    dopiero z xxl wypadły
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Z drugiej też wypadło jedno poidełko a reszta tj. 8 sztuk ze skrzynek xxl z 6 skrzynek xxl zachomikowanych na czarną godzinę. No i mam 10 sztuk poidełkek i nie wiem co zrobić:eek: Wybudować fabrykę czy zagrodę?
     
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Zbiorę jeszcze może 2 razy oazy i kończę, poczekam na BB:)
    Mam zrobione 1,2,3 srebrne kampanie:)

    Muszę nasiać lub kupić pewne roślinki i oddać do misji, jest tam 3 skrzynki XXL:) Może trafię poidełka:)

    Bilonge ja bym zagrodę zbudowała, w misji mamy pomarańczową fabrykę kleju, więc sobie postawisz:)
    Ja tak uważam,ale zrób jak uważasz:)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahaha no tak xDxD:cry::cry:i ot dylemat...:oops: zenada z tymi poidelkami :sleepy:juz do zagrod by sobie darowali chociaz skoro do warsztatow tyle ich potrzeba :(
     
    malinarp, _Grani_ oraz patrycja9922 lubią to.
  12. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gosiu bo to jest taki haczyk zeby wypstrykac sie z SP a na kolorowance dokupic ,mnie szkoda SP i moge czekac -na wszystko trzeba czakac to przynajmniej bede klej i gary produkowala
     
    patrycja9922 i gosiagosia60 lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ta z misji,to pewnie będzie zwykłej podstawy potrzebowała ;)
     
    malinarp, blazers oraz patrycja9922 lubią to.
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tylko nie wiem czy nie trzeba będzie mieć podstawy na pomarańczową fabrykę. Jak zrobię zadania w spółdzielni i po jutrzejszym BB będę mądrzejszy.
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Oto co właśnie otrzymałem z 2 skrzyneczek XXl z misji upiorne zakupy.
    [​IMG]
     
  16. Kathea

    Kathea Baron forum

    U mnie z trzech skrzynek xxl wypadło jedno poidełko.
     
    malinarp lubi to.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dlatego ja bym zwykłą podstawę sobie zbudowała, tam tez poidełka potrzebne:) i następnie na tą zwykłą postawiła tą pomarańczową z nagród:)
    Dobrze, chyba myślę:)
     
  18. karolamba

    karolamba Książę forum

    ja niestety nie mam ani 1 skrzynki z żadnej misji,wszystkie juz ukończone,wiec sobie długo poczekam na poidelka :)
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja tam jeszcze na piły liczę w skrzyniach, bo budując fabryczki masła orzechowego trochę się z nich spłukałam:) xD
     
    malinarp lubi to.
  20. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Potrzebna jest podstawa. W misji jest ulepszenie. Moja dumnie stoi na środeczku Głównej Łąki :inlove:
     
    malinarp, blazers oraz gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.