Opinie INFO: Kalendarz Adwentowy 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 28 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Postawiłem 5 TS'ów, po południu odkryję.
    Miło było, jeśli chodzi o kalendarz...
    Może niech zrobią odliczanie do sylwestra :D
    Codziennie po prezencie a 1.01.15 wypasiony. : P
    Pomarzyć można....
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jaka szkoda,że kalendarz się już skończył... Budowniczowie postawili mi chomiki,szopy,żabi staw i różowe osiołki..xDxDxD Pnacze odpalone,pierogi ulepione ..Wesołych Świąt:)
     
  3. mahartka

    mahartka Baron forum

    kalendarz super :) wszystkie prezenty bardzo mi się podobały :) ale z odkryciem stajennych trzeba poczekać do popołudnia :) a wszystkim Wesołych świąt :D
     
  4. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Ale gratki,zazdroszczę różowych osiołków,u mnie nie ma czym się chwalić,ale kalendarz jako całość był bardzo fajny:D
     
    Sookie lubi to.
  5. grzeeegorz26

    grzeeegorz26 Forumowy żółtodziób

    u mnie jeszcze dwie godzinki i zobaczymy co mi tam TS wynalazł...Wszystkim graczom Wesołych Świąt:)
     
    Sookie lubi to.
  6. VenoPoison

    VenoPoison Okazjonalny autor

    Niewiem czy jest się czym chwalić, ale z Tsów wyszły mi lisy - dla mnie fajnie, bo jeszcze ich nie miałem ;)
    Co do nagrody głównej tygodniowej to trochę kiepsko, bo mam 6 pól i to tylko na bahamaramie, więc nic mi to nie dało ;D
    A pnącze? cóż....jak dla mnie słabe, Niewielka ilość PD co 24 nie zaskakuje - no ale nieważne, ogólnie kalendarz jako całość bardzo fajny.
    Życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt! :)
     
    Sookie lubi to.
  7. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Kalendarz super, chociaż myślałam, że w wielkim pudle będzie coś fajniejszego, a pnącze no cóż i tak nie mam go czym zapełnić. Poza tym reszta prezentów ekstra.
    Z sadzonek jestem zadowolona, stajennych niestety zapomniałam postawić, wiec jeszcze nie wiem co sie w nich kryje, ani w tych z kalendarza, ani w eventowych, a teraz troche szkoda mi postawić, ze względu na bonus +1 z pól, a wszystkie łaki prócz leśnej mam w polach i sieje, sieje sieje, a roślinek przybywa - robie zapasy tych krócej rosnacych tak by mieć zapasy conajmniej do 20 tys. :p
     
  8. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    hej, zebrałam wszystkie prezenty z adwent.kalendarza i na pnączu nie widać zadnych itemow (2-polowych) do wstawienia... w inwentarzu mam 8 szt plazowego klubu, wiec dlaczego nie widze tego do podpięcia na pnączu? Przelogowanie tez nie pomoglo
     
  9. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Bo akurat ten item nie da się postawić na pnączu mogli by to zmienić,bo sadzę,że większość graczy nie ma czym zapełnić tego rzędu.
     
  10. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Dziekuje za info... ale w FAQ jest mowa o dowolnym itemie 2-polowym... powinni napisac o tym wyjątku
     
  11. Suomi.

    Suomi. Baron forum

    Stajenny: chlew pomarańczowy, bociany, gołębie i lisy :)
     
    -guciu74- i Sookie lubią to.
  12. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Z prezentow jestem zadowolona, choc pola mam tylko na Basce ( musialam odblokowac hibiskus ) , a ze stajennych czerwone kotly, golebie, koty i p. kaczki.
     
    Sookie i toDzasta lubią to.
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Nie ma za co. No według mnie też powinni o tym napisać w FAQ.
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    TS-y z kalendarza średnie:
    [​IMG]

    Honor ratują tylko żaby, chociaż jedne już mam:) Za to krowy mnie pokochały:inlove:xD
     
    Sookie i visa77 lubią to.
  15. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Wszystko niewazne, bo mam ZABY, hurrrrra. Prezenty swietne w tym roku. Wesolych Swiat zycze.
     
  16. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    2 x lisy, orły i ryby pomarańczowe;)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam po Wigilinej wieczerzy :)Ts-y odkryte:żabki,koguty,chomiki i myszki :inlove::music:Mikołaj BP się udał ;)Spokojnych Świąt
     
  18. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Pomarańczowe: indyki, krowy i strusie, czerwony koszmarny ul. Nie chce mi się tego komentować:p.
     
  19. visa77

    visa77 Komandor forum

    Szału nie ma z TS-ami bo dostałam wszystko co mam: szopy, bociany, myszy, żółta strzygalnia owiec
     
  20. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    A u mnie budowniczy za bardzo się nie przykładał do roboty, za dużo kawy pił xD i wybudował : owczarnie pomarańczową, myszy i 2 x orły.:sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.