Opinie INFO/Ankieta: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 13 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co chciał(a)byś zobaczyć w nadchodzących eventach?

  1. mniej roślin eventowych

    304 głos(ów)
    19,9%
  2. więcej zadań czasowych

    25 głos(ów)
    1,6%
  3. różnorodność zadań i nowa mechanika

    282 głos(ów)
    18,4%
  4. tematyka związana z danym krajem

    53 głos(ów)
    3,5%
  5. dłuższy czas trwania eventów

    168 głos(ów)
    11,0%
  6. lepsze nagrody

    644 głos(ów)
    42,1%
  7. jestem całkowicie zadowolony/a z bieżących eventów

    55 głos(ów)
    3,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Zaznaczyłem pierwszą pozycję tj mniej roślin eventowych.
    Nie ma nic bardziej nudnego i mozolnego niż na okrągło sianie tysięcy badyli...czy praca farmera to tylko sianie?
    Chciałbym abyśmy mogli w eventach także i zbierać owoce, hodować zwierzynę. Pomysły ze zbiorami pd czy tpd też uważam za dobre.
    Wszystko co urozmaici event i jest inne niż ciągłe sianie jest na plus.
    Nagrody ostatnio się poprawiły także wydaje mi się, że lepszych już nie dadzą (ale obym się mylił).
    Akcje tematyczne dla danych krajów też były fajne i moglibyśmy wrócić do tego (oczywiście nie tylko a propo krajów gdzie jest dostępna farmerama).
     
  2. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Ja też zaznaczyłem mniej roślin i krótszy czas wzrostu bo zawsze mniej to wkurza jak do siania i zbierania jest np: 20 tys. szt. Nagrody coś ostatnio lepsze dają więc brakuje w nich tylko Złote Banany bo nie ma ich w misjach stałych to niech będą w tych czasowych np: 4-5 szt. :p
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a ja nie mam tej ankiety, dlaczego???:cry::cry::cry:
     
  4. Sekme

    Sekme Generał forum

    Wybrałam różnorodność i mam nadzieję, że się utrzyma w czołówce.

    Nagrody ostatnio bardzo się poprawiły, więc nie ma co narzekać - myślę, że nawet, gdy ta opcja wygra (a, jak widać, wygra), to BP raczej nie będzie brało tego pod uwagę. IMHO raczej skupią się na kolejnych rzeczach - nie trzeba żadnej ankiety ani innej szklanej kuli, żeby wiedzieć, że większość graczy wybierze nagrody ;)

    Mniej roślin eventowych - dla mnie osobiście to nie ma znaczenia, ale fakt - dla mniej zaawansowanych graczy lub tych, co logują się np. 2 razy dziennie, to ważne. Tylko... wydaje mi się, że gdy zostanie zmniejszona ilość, zostanie też skrócony czas. Eventy są wyliczone tak, by je na styk dało się zrobić prawie bez niczego. Jeśli zmniejszą ilość, a czas zostawią długi, to niestety zadanie przestanie być wyzwaniem, a im to się nie opłaca - teraz, jakby nie patrzeć, niektórzy pod koniec kończą za FL, gdy czegoś zabraknie, a nagrody fajne (sama kiedyś dokupiłam wypadajki, gdy po urlopie już nie miałam szans normalnie uzbierać).

    IMHO różnorodność jest jedyną sensowną opcją dla wszystkich - gracze dostaną ciekawsze eventy ze zróżnicowanymi zadaniami, a firma więcej pieniędzy - wiadomo zadowolony i nieznudzony gracz chętniej kupi coś tam. W końcu dla gracza najważniejsze jest by gra była ciekawa - gdy nie jest ciekawa, to nikt w grze nie zostanie. A dla właściciela - gra ma być dochodowa, więc jedyną drogą do zysku jest robienie ciekawej gry. Pan V. to dobrze wie (tzn. tę lekcję już odrobił u poprzednich pracodawców) i w Farmeramie idzie właśnie tą drogą, a ta ankieta tylko potwierdzi słuszność jego wyboru.

    Uważam, że te ostatnio wprowadzone nowości - zbieranie PD na czas, zabawy z ptakami w oazach, zadania tylko dla wyższych poziomów (hibiskus, liczi, plotki o jaśminie zimowym itp.) - są super - wreszcie gracze na niskich poziomach mają wyzwanie i mają do czego dążyć czyli dłużej zostaną w grze, więcej wydadzą pieniędzy, a starzy gracze też są zadowoleni, bo mają ciekawiej.

    Mam nadzieję, że BP utrzyma tę tendencję i tak zbilansuje grę, że dalej można będzie grać całkowicie za darmo (jak jest teraz), ale zadania będą na tyle zróżnicowane, by by gracze z różnych poziomów mieli coś dla siebie. Wtedy nikt nie będzie się nudził i to zapewni nie tylko przypływ prawdziwych graczy, ale też odpowiedni strumień pieniędzy i piękne sprawozdania finansowe.



    P.S. Też kiedyś byłam początkująca i nie kończyłam eventów. Ten stan to kwestia czasu. Obecnie jest duuużo łatwiej, więc przy mądrej pracy i odrobinie wysiłku każdy kiedyś z palcem w nosie będzie kończył każdy event.

    Pracować trzeba mądrze, a nie ciężko. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2015
  5. platerka

    platerka Czeladnik forum

    Zagłosowałam na lepsze nagrody, może jakieś zwierzę "mocno" kolorowe-takie z końca listy;)
     
  6. kasialucja08

    kasialucja08 Zaawansowany

    a ja wybrałam lepsze nagrody..a co, nie mogę?? jestem materil gerl wiec czemu nie zaryzykowac swojego głosu, a nóż się udaxDxDxDxDxDxDxD
    a tak poważnie, nie wierze w tą ankietę... gram prawie od poczatku z małą przerwą i wiem że gra 5 lat temu była znacznie przyjemniejsza, ale jakoś nie mogę się z nią rozstać... pokłóciłyśmy sie jakiś czas temu ale, jak to ze starymi przyjaciółmi bywa, czas leczy rany i znowu ją odwiedzam;);););). Denerwuje mnie tylko fakt, że ciągle nie ma kasy i wciąż ją ode mnie wyłudza...ale cóż, czego nie robi się dla przyjaciół8)8)8)
     
    mase3 lubi to.
  7. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    Zagłosowałam za "różnorodnością zadań i nową mechaniką" gdyż wieczne sianie jest monotonne i denerwujące a przy tym nagrody to żenada. Nie ma zadań z różnymi zwierzętami których mamy całą plagę od świstaków, motyli, świetlików, skunksów, kangurów łosi itp. co istotnie wpłynęłoby na ceny na targu i wielu mogłoby pokończyć stare zadania. Nic się nie dzieje też w piekarni, kwiaciarni i pozostałych dzielnicach bo wiele produktów zalega na półkach bo nikt ich nie widzi potrzeby ich produkowania. O szklarni to już nie wspomnę bo sama już zapominam, że ją wogóle mam i tak naprawdę to z niej nie korzystam. Jak dla mnie wystarczy dać takie zadania gdzie potrzebne będą różne zwierzęta, drzewa, produkty, zwierzęta hodowlane i zbiory z pól a wszystko samo się nakręci. Ponadto mamy piękne dorodne drzewo stojące na łące ono już ugina się pod zdobytymi gwiazdkami i chyba prędzej walnie ze starości niż coś w tym temacie ruszy!
     
  8. kanada1986

    kanada1986 Forumowy żółtodziób

    A ja jestem za różnorodnością bo sianie tych samych roślinek po prostu mnie zniechęca i pewnie żeby nie nagrody to bym pewnie ich nie robił:)
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Zagłosowałam za "różnorodnością zadań i nową mechaniką" tylko napawa mnie lękiem ta mechanika bo jestem bardziej humanistyczna niż mechaniczna xD.A różnorodność lubię we wszystkim .
    Zastanawiam się nad tytułem wątku "pytania wtorkowe "o_O. Czy to znaczy , że dzisiaj będą pytania środowe ?o_O:oops:8)a jutro czwartkowe ? To o co nas jeszcze mogą zapytać ? Boję się :oops:
     
    morellaa, blazers oraz gosiagosia60 lubią to.
  10. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Jestem za lepszymi nagrodami dla graczy powyzej 90 levelu to podniesie adrenaline i sens dalszego grania
     
    mase3, fg-1 oraz [Zosia] lubią to.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witam :) zagłosowałam na "różnorodnością zadań i nową mechaniką". Jestem znudzona monotonnymi eventami i chciałabym czegos nowego. ozywczego :) pozdrawiam :)
     
  12. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Zagłosowałam na różnorodnośc, bo będzie ciekawiej, sianie długo rosnących roślin jest nudne, a poza tym nie lubię monotonii
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja zagłosowałam za lepszymi nagrodami a najlepiej jak były by uzależnione od poziomu wtedy gracze z długim stażem byli by bardziej docenieni
     
    mase3 i fg-1 lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Różnorodność zadań i nowa mechanika-brzmi ciekawie,więc może być ciekawie ;)Więc tak zagłosowałam 8)
     
  15. bogna24

    bogna24 Czeladnik forum

    różnorodnośc, różnorodnośc dlaczego? bo lubię zmiany, bo nie lubię nudy, bo jest ciekawsza
     
  16. grazyna15011

    grazyna15011 Forumowy żółtodziób

    Mmiej roślin eventowych, a więcej wypadajek oraz towaru ze stodoły. Taki mój głos. Można by robić eventy, bez tego żmudnego siania.
     
  17. allasad

    allasad Forum Pro

    tez to fajne by bylo
     
  18. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja jestem jak najbardziej za 'mniej roślin do wysiana'. Choć wahałam się troszkę między tym, a 'różnorodność zadań i nowa mechanika gry'. Jednak wygrał brak kombajnu;)
     
  19. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    A ja zagłosowałam za dłuższym czasem trwania eventów. Bo jak ktoś uczy się bądź pracuje nie ma szansy siedzieć i zbierać co chwile posiane roślinki. 8-10 godz z dnia wypada. A spać też trzeba wiec tak naprawdę tylko rano wchodzisz- siejesz, po pracy zbierasz i siejesz nowe potrzebne roślinki i przed spaniem zbierasz.
     
  20. agusia2597

    agusia2597 Czeladnik forum

    ja terz przylonczam sie do lepszych nagrud ostatnio bardzo kuleja do proporci zadania i czasu zmarnowanego pozdrowienia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.