Opinie INFO/Ankieta: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 13 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co chciał(a)byś zobaczyć w nadchodzących eventach?

  1. mniej roślin eventowych

    304 głos(ów)
    19,9%
  2. więcej zadań czasowych

    25 głos(ów)
    1,6%
  3. różnorodność zadań i nowa mechanika

    282 głos(ów)
    18,4%
  4. tematyka związana z danym krajem

    53 głos(ów)
    3,5%
  5. dłuższy czas trwania eventów

    168 głos(ów)
    11,0%
  6. lepsze nagrody

    644 głos(ów)
    42,1%
  7. jestem całkowicie zadowolony/a z bieżących eventów

    55 głos(ów)
    3,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ja te wolałabym, żeby eventy trwały dłużej. Również pracuję i nigdy nie udaje mi się zebrać wystarczającej ilości roślinek. Czasem na Farmę uda mi się wejść dwa razy dziennie i wtedy moje szanse na zdobycie ciekawszych nagród znacząco spadają.
    O TS i ZB już nawet nie wspomnę :/ Takie dno mi się trafia, że szkoda gadać. Nie potrzeba mi kolejnej pomarańczowej świniarni, czy żółtych kaczek. A ostatnio jestem nimi raczona nagminnie.
    No i przydały by się kupony na kombajn na dłużej niż 3h. Jeszcze nie opanowałam jak się zza granicy kupuje Fl, więc na razie muszę bazować tylko na tym, co wygram. A to jest...stanowczo za mało.
     
    nikki2676 lubi to.
  2. larss12

    larss12 Forumowy żółtodziób

    Witam!Kto ma floreny ten wygrywa!:)Ach zapomnialem jeszcze o tych co uzywaja bootow czy innych programow wspomagajacych.Postawilem na lepsze nagrody...bo trzy z rzedu stare drzewa, nawet nie XL w sadzonkach to juz przesada.No niech mi powie ktos ze to losowo...Pozdrawiam!
     
  3. mieczu

    mieczu Baron forum

    mniej roślin eventowych - to mój głos
     
  4. maria5510

    maria5510 Wyjątkowy talent

    Powiem Ci tak z tymi nagrodami co wymieniłaś?
    Wówczas jak BB dałoby nam nagrody super tak jak piszesz [też byłabym za tym] to firma poszła by na zieloną trawkę a tak musimy sobie kupić
     
  5. Ika1967

    Ika1967 Forumowy żółtodziób

    Ja bym chciała aby Pełnia księżyca trwała tyle ile w przyrodzie - 3 dni wtedy nie byłoby problemu z zebraniem mrocznych roślinek ;) i ukończeniem mrocznych zadań
     
    [Zosia] lubi to.
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    skoro mogłam zaznaczyć tylko jedną to zaznaczyłam różnorodność zadań... bo pewnie, że wolałabym mniej roślinek i lepsze prezenty ale lepsza zabawa będzie przy większej różnorodności zadań....lubię zadania czasowe, ale mam nadzieję, że w większej różnorodności też się znajdą:)
    a prezenty uzależnione od lvl to też nie do końca dobry pomysł...chyba, że zadania byłyby odpowiednio trudniejsze....za to samo nie można nagradzać różnie...to nie sprawiedliwe
     
    kasialucja08 i gosiagosia60 lubią to.
  7. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    zagłosowałam - mechanika i różnorodność (aktualnie na trzecim miejscu, po dłuższym czasie trwania eventów i lepszych nagrodach:) ) - ciekawa jestem, czy coś wymyślą ciekawego?
     
  8. bartula

    bartula Forumowy żółtodziób

    popieram gracza " rysio " uważam tak samo i pozdrawiam
     
  9. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    mniej roślin lepsze nagrody dłuższy czas....praca dzieci mąż itp ...farma ma być odskocznią
     
  10. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Tak samo.
     
  11. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    Mi się bardzo podobały eventy, w których w początkowych zadaniach nie trzeba było oddawać roślin eventowych, tylko wypadajki i towar ze stodoły. Dzięki temu mogłam zrobić przynajmniej część eventu, bez tego żmudnego siania.
     
    [Zosia] lubi to.
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Jeśli wolno jakość się odnieść do ankiety:

    UWAGA ! Długie...

    Ankieta, która nie pokazuje faktycznych potrzeb graczy.
    Przy możliwości wyboru wielokrotnego byłoby rzetelniej.

    Moja analiza propozycji:

    1. mniej roślin eventowych

    - powinien być dopisek "a więcej ze stodoły"
    - rośliny eventowe są denerwujące, bo nie pozostają w grze - nie warto siać nadaremnie
    - dobry wybór dla tych, którzy wolą na farmie robić swoje (siać, hodować albo pilnować drzew) albo dla leniuszków
    - ściśle powiązane z pkt 5 - dłuższym czasem trwania eventów

    Ogólnie - stanowiska nie zajmuję

    2. więcej zadań czasowych
    - bardzo dobre rozwiązanie dla weteranów - nowi i tak mogą nie nadążać.
    - są takie w spółdzielni (kto jeszcze nie zrobił)
    - nieodpowiednie dla tych, którzy nie mają dostępu do rzemiosła (ew. bardzo kosztowne)

    Ogólnie - jestem na TAK


    3. różnorodność zadań i nowa mechanika

    - różnorodność była przy "losowym oddawaniu losowych ilości" - choć to raczej jeszcze nie to
    - co można jeszcze wymyślać ? sianie i hodowla - normalna praca farmera
    - szukanie wypadajek w mieście ? - raczej głupie (moim zdaniem)
    - cyrk, Nubloni - fajna forma rozrywki (choć bardzo rzadka)
    - brak zadań tematycznych - opiszę na końcu

    Ogólnie - jestem na TAK

    4. tematyka związana z danym krajem
    - obecnie nie ma wspólnych świąt/wydarzeń, które byłyby do zrealizowania w eventach (przecież dla graczy z wszystkich krajów). Kiedyś był taki z królikiem i były głosy sprzeciwy, że "oni mogą a ja nie"

    Ogólnie - jestem na TAK - ciekawe, jak by to rozwiązano

    5. dłuższy czas trwania eventów
    - dla młodszych graczy jest to niemalże niezbędne, stare wygi i tak zrobią w kilka minut/godzin/dni
    - ściśle powiązane z pkt 1 - albo mniej roślin albo dłuższy czas
    - ważne dla osób, które nie mają stałego dostępu do internetu (przede wszystkim osoby pracujące) - czas trwania i wymagania ilości roślin (przy tych ich czasach wzrostu) są niestety ściśle powiązane. Taki młyn raczej nie sprawia komplikacji
    - weterani i tak nie będą się nudzić, bo będą robić "swoje"

    Ogólnie - stanowiska nie zajmuję - czas powinien być dostosowany do możliwości młodszych graczy

    6. lepsze nagrody
    - to chciałby każdy i to ankietę może doprowadzić do "głosowania na jedyną partię, która i tak wygra"
    - nie ma lepszych nagród, bo zawsze będą "te lepsze"
    - nagrody powinny być adekwatne do włożonego wysiłku w ich osiągnięcie

    Ogólnie - stanowiska nie zajmuję - propozycja do rozpatrzenia

    7. jest OK
    - rozwiązanie neutralne, ale niesmak pozostanie

    Ogólnie - nawet nie rozważam tej opcji

    Podsumowanie:

    Różnorodność / nowa mechanika może opierać się na bajkach:
    - np. śpiąca królewna:
    - siedem wróżek (sąsiadów) wspólnie musi dostarczyć "dary"
    - wrzeciona produkowane w stresie, że młyn może "usnąć" na pewien czas
    - skoro ma być współpraca, to śpiącą królewnę może obudzić pocałunek (od sąsiada będącego w związku z graczem)


    Wymyślać nie trzeba - wystarczy poczytać / pamiętać bajki z dzieciństwa. Jest tam naprawdę mnóstwo inspiracji.


    Ps. Tęskno mi do czasów, gdzie rośliną eventową był jaskier (dostępny od poziomu 96) i kawa na wyspie (kiedy jeszcze nie trzeba było jej odblokowywać).
    Dla "świeżaków" były nieosiągalne ale na czas eventu zostały udostępnione (dziękuję est-orka za przypomnienie i doprecyzowanie).
    Można było zrobić zapasy, które gdzieś tam kiedyś i tak będą potrzebne...
    Wprowadzanie roślinek tylko na czas eventów będzie zawsze skutkowało takim ich czasem wzrostu, jak obecnie (4, 6, 8 godzin).
    Gdyby do eventów były wymagane roślinki z naprawdę wysokich poziomów a zostały by one uwolnione na czas eventu - byłoby naprawdę ciekawie. Czas wzrostu byłby może "eventowy" (nieco krótszy od nominalnego) ale tylko na czas eventu.
    Gracze z niskimi poziomami mieliby możliwość udziału w evencie a jednocześnie (mając już jakiś zapas tej wysokiej roślinki) chcieliby kontynuować grę przynajmniej do czasu, kiedy osiągną poziom jej dostępności.

    Ciekawe, jakie będą wyniki ankiety i jak to się przełoży na faktyczne eventy ?
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2015
  13. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. A ja jestem zadowolona z dotychczasowych eventów , ponieważ są różnorodne a także są bardzo fajne nagrody:)xD:p;)
     
    Dorota1020 lubi to.
  14. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Ja też!!!!!:D:D
    Uwielbiam ten event, i tyle zawsze miałam emocji...... 3 m-ce siałam duchy na 1=go nietoperka! A ostatni wysiew był z sn i zośką zbierany w ostatniej minucie, a i budzik przy łóżku czuwał... Ale to było dawno, dawno temu....
    .....i aby dali misję taką jak Restauracja..... najfajniejsza misja ..... ale to chyba tylko marzenia.:)
     
    [Zosia], NASTKA.BURAN oraz nikki2676 lubią to.
  15. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka,
    Jaka ankieta, taka odpowiedź.
    Wybrałam nagrody...dość mam pomarańczowych koni i owiec..
    A ta mechanika, to pewnie będzie młyn raz na farmie, raz na wyspie... i kolorowe...dużo i coraz wyższa półka..
     
    Dorota1020, azikowo oraz fg-1 lubią to.
  16. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Albo z koła wylosowane 1 turbo ,wiazanka slubna i tym podobne z dodatkowej próby z kontem premium :pbrak motywacji dla wysokich poziomów :(
     
  17. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Ja wybrałam dłuższy czas trwania eventów, a to dlatego, że pracuję i nie zawsze mieszczę się w czasie. Lepsze nagrody też by się przydały - np. już dawno nie było nowych przepisów rzemieślniczych.
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Po co ta ściema Panie Varun
    Czy naprawdę macie graczy za THE BILLI wystarczy poczytać biuletyny coś Pan tam naskrobał ( chyba że tłumacz znów źle przetłumaczył ) i wszystko jasne
    Brakuje Mi ósmej odpowiedzi na którą z chęcią oddałbym głos - Mini Eventy w których nie potrzebna jest real kasa a których już niestety w tej grze BRAK
    Nie głosuję bo nie ma na co głosować tzn. kilka ankiet już przerabiałem w tej grze i guano to dało
     
  19. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Witam,
    Wybralam mniejsza ilosc terror badziewia bo.....(cenzura) i milo by bylo zaczac na nowo robic eventy w calosci, dla samej przyjemnosci, choc pytanie to powinno dotyczyc tez obecnie terroru mlynskiego i mutowania mutantow dla watpliwej przyjemnosci ( czego nie robie za wyjatkiem tego ostatniego eventu), co pewnie firma uznaje za roznorodnosc zadan i nowa mechanike w mozliwosciach dojenia owieczek.
    O TStarociach juz wielu "starszych"graczy i sama firma kiedys pisala...ale jak widac pisac kazdy moze , jeden lepiej ....

    Przy zmniejszeniu ilosci badziewia do wysiewu i urozmaiceniu eventow ( nie ilosciowo), nagrody w obecnym stanie beda calkiem atrakcyjne...jak nie liczyc xl i zoltkow.
     
  20. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja za urozmaiceniem, zawsze bedzie ciekawiej.
     
    juliuszka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.