Imprezowe wejściówki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika katbit, 6 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. katbit

    katbit Zaawansowany

    Witam,
    Któryś raz z rzędu nie dopisuje mi wykręconych na imprezowym kole wejściówek. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jeśli nie to ten błąd trzeba zgłosić.
    Pozdrawiam
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Imprezowe wejściówki z koła dopisywane są poprawnie i sprawdzaliśmy to na bardzo wielu przykładach, ale odkąd weszło Unity ich "dopisywanie się" na koncie wygląda trochę inaczej niż w przypadku pozostałych nagród. Mianowicie zmiana ich liczby następuje w momencie odpalenia koła, a nie tak jak w przypadku większości nagród, dopiero po zakończeniu efektu graficznego jakim jest samo obracanie się koła. Stąd dość powszechne wrażenie, że się nie dopisały - zwykle patrzymy na aktualny stan wejściówek już w trakcie obracania się koła i jeśli trafimy na wejściówki oczekujemy, że stan ten zmieni się gdy koło skończy się obracać, a one w tym momencie już są do owego wyświetlającego się stanu dodane (mam nadzieję, że to kiedyś jakoś ujednolicą, bo faktycznie jest to lekko mylące).

    Poobserwuj koło w momencie gdy wciskasz przycisk start i pewnie wcześniej czy później uda Ci się zauważyć przy wygraniu wejściówek jak ich stan zwiększa się natychmiast po odpaleniu koła. A jeśli teraz masz wątpliwości i chcesz sprawdzić czy aby na pewno te Twoje wygrane wejściówki zostały prawidłowo dopisane to napisz do Pomocy Technicznej (ale, jak dotychczas we wszystkich sprawdzanych przypadkach było ok).

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
    nuka20 lubi to.
  3. katbit

    katbit Zaawansowany

    Nie, dziękuję bardzo :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.