Imprezowa wejściówka - rząd chmur 6 - itemy

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika matthero, 18 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pomysł się podoba ?

  1. Tak

    5 głos(ów)
    41,7%
  2. Nie

    4 głos(ów)
    33,3%
  3. Nie mam zdania...

    3 głos(ów)
    25,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Witam.
    W grze są dostępne 2 itemy: Warzywna Zjeżdzalnia oraz Śnieżna Zjeżdzalnia.
    Ja mam propozycję jeszcze 4 itemów oraz kompletnego rzędu.

    Owocowa Zjeżdzalnia
    3.600 PD/TPD i 3 Skrzynie z owocami co 21 godzin
    zajmuje 2 małe pola

    Wodna Zjeżdzalnia
    3.500 PD/TPD i 1 Skrzynia z rybami co 20 godzin
    zajmuje 2 małe pola

    Srebrna Zjeżdzalnia
    3.800 PD/TPD i 1 Skrzynia z sianogroszami II co 22 godziny
    zajmuje 2 małe pola

    Upiorna Zjeżdzalnia
    4.000 PD/TPD i 1 Skrzynia pełni księżyca co 23 godziny
    zajmuje 2 małe pola

    Imprezowa wejściówka - rząd chmur 6
    Rząd chmur zapewniający przedmioty

    2 x skrzynia zabawnych zwierząt
    2 x skrzynia rzemieślników II
    6 x skrzynia z owocami
    2 x skrzynia z rybami
    2 x skrzynia z sianogroszami II
    2 x skrzynia pełni księżyca

    1000 PD x poziom
    Czas: 48:00h
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    O ile mnie pamięć nie myli, to każdy "sezonowy" item z koła fortuny stanowił część pewnej "sezonowej" serii, która po skompletowaniu daje pnącze. Jaki jest więc sens proponować coś, co zapewne przez twórców gry zostało już zrealizowane? Rozpoczęli nową serie więc mają ją w całości przygotowaną lub w najgorszym razie zaprojektowaną (wątpię by udostępnili graczom 2 pierwsze zjeżdżalnie "przypadkiem" i by "przypadkiem" oba itemy były akurat dwoma zjeżdżalniami). Jeśli natomiast to nie będzie z jakiegoś powodu ( i jakimś cudem) kolejna seria- no cóż... BP w takim wypadku już podjęłoby decyzje o niekontynuowaniu serii z itemami z koła i towarzyszących im pnącz. Projektowanie przez graczy pomysłu który już został wdrożony lub odrzucony nie ma sensu. Jakby na to nie patrzeć to musztarda po obiedzie więc... nawet nie jestem na nie, bo to chyba pierwszy pomysł jaki tu widzę w którym na 100% opinia graczy nie ma znaczenia.
     
  3. Rock

    Rock Koneser forum

    Podzielam opinię, że BP ma już serię zjeżdżalni przynajmniej we wstępnych założeniach rozpracowaną i pewnie nie będą zbytnio zainteresowani pomysłami jak to dalej rozwinąć, tylko zrealizują swój pomysł. Chociaż teoretycznie można by sobie wyobrazić, że daliby się przekonać do jakiś zmian, tyle, że najpierw to my musielibyśmy znać ich plany i umieć ich przekonać, że np. któraś z ich propozycji jest bez sensu. Niestety, a może stety, plany BP są objęte tajemnicą i dowiemy się o nich za pięć dwunasta ;)

    A tak na marginesie dodam, że takich pomysłów, gdzie opinia graczy nie ma już znaczenia, to ja tu widuje na pęczki. Zwykle polegają one na tym, że gdy tylko w wyroczni albo na stronach fanowskich pojawiają się pierwsze plotki o jakiejś zagrodzie czy innym drzewku, to ktoś przybiega i szybciutko (żeby go ktoś inny nie uprzedził), wrzuca "swój" pomysł, aby parę dni/tygodni później triumfalnie obwieścić jego realizację (że zazwyczaj z innymi parametrami to już małe miki). Nie wiem na czym polega satysfakcja z takiego "zrealizowania" pomysłu, ale widać znalezienie się na liście pomysłów zrealizowanych ma dla niektórych tak wielkie znaczenie, że nie potrafią się powstrzymać. Jaki by to miało mieć pozytywny wpływ na grę z punktu widzenia graczy, bo zdaje się, że głównie taki jest cel działu pomysłów? Moim zdaniem żaden, ale jak mawia klasyk tego forum... co ja tam wiem :eek:.

    A wracając jeszcze do pomysłu ze zjeżdżalniami, to gdyby jednak BP miało się nad takim pomysłem choćby częściowo pochylić, może np. już nie dla zjeżdżalni, ale dla jakiś innych piaskownic czy basenów ogrodowych, to zastanowiłabym się jeszcze nad doborem skrzyń. Osobiście np. taką skrzynie pełni księżyca uważam za jedną ze słabszych, ale można by ją np. zamienić na skrzynie wiedźmich skarbów M. W niej jest jakaś szansa na trafienie czegoś bardziej przydatnego niż pojedyncze sztuki roślin, np. dopalacza na rośliny w pełni.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Co prawda nie znam planów BP odnośnie zjeżdżalni ale biorąc pod uwagę fakt, że z pojawiających się na Kole fortuny kolejnych itemów tworzone są kolekcje i aktywowane są dla nich rzędy chmur to i dla zjeżdżalni prawdopodobnie już takie plany są. Tak więc możemy się spodziewać w przyszłości kolejnych itemów do kolekcji, ale póki co oficjalnych informacji nawet co do planów nie ma, tak że pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę. Być może Twoja propozycja nazw i profitów pokryje się z planami Producenta gry lub będzie do nich zbliżona. Podejrzewam, że w niedługim czasie się o tym przekonamy.
     
    krasnoludek10 i matthero lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolekcja itemów otrzymała swój rząd chmur już jakiś czas temu: KLIK. Gratuluję Autorowi pomysłu, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum dodając jednocześnie do spisu: Pomysły zrealizowane.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.