Opinie Impreza urodzinowa

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Miałem nadzieję zrobić go w całości . Najpierw zamiast lekcji jazdy zaliczyło mi hamaki na targu , teraz wypadalce lecą jakby nie chciały
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. vikie77

    vikie77 Forumowy żółtodziób

    zjadło mi strzelającą zabawkę :cry::cry::cry: i co teraz >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyloguj się, zamknij przeglądarkę (albo autonomicznego klienta - nie wiem w jakiej wersji grasz) i sprawdź czy po tym zabawka wróciła. Jeśli nie, napisz proszę do Pomocy technicznej. Event trwa do godz. 22:00, więc z pewnością zdążą pomóc :)
     
    gosiunia007 i krasnoludek10 lubią to.
  4. thistle20

    thistle20 Książę forum

    Ja skończyłam na 12 przedmiotach :):) bo niestety rano nie dało sie do gry zalogować więc do mojego celu czyli do 15 przedmiotów nie dobiłam ale dobrze jest z 12, 3 itemy zebrane :):)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. O-LadyMirabelle-O

    O-LadyMirabelle-O Forumowy żółtodziób

    Rzutem na taśmę ale udało się :) 18/18 zabawek oddane :)
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Twoje posty z prośbami o wypadajki usunęłam ponieważ:
    1. Jest specjalny wątek, gdzie takie prośby można zamieszczać: Przedmioty eventowe.
    2. Na Forum nie piszemy swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim - Regulamin tego zabrania.
     
  7. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Udalo sie, udalo :) :)

    2 minuty do konica, ale sie udalo :)
    Musialam kupic pare kaset, ale sie udalo :)

    Zadowolona Ola :)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno zakończony, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.