Ile kont można posiadać na jednym serwerze ?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika SzczepanOgrodnik, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SzczepanOgrodnik

    SzczepanOgrodnik Forumowy żółtodziób

    Mam takie pytanie. Ile kont można posiadać na jednym serwerze ? Zakładając, że użytkownik loguje się z jednego adresu IP.
    A jeżeli loguje się z kilku adresów IP, to jak to sprawdzić, że jest to jedna osoba ?

    I gdzie się zgłasza konta do sprawdzenia ?
    Pozdrawiam
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  3. SzczepanOgrodnik

    SzczepanOgrodnik Forumowy żółtodziób

    Może podam przykład. U mnie na rynku jest osoba, która ma nick (podaje jakiś fikcyjny, wymyślony) Gosiawasss1, i ta osoba wystawia owoce klonu cukrowego 500 sztuk po 49,49, łącznie 10 ofert. Ale jest jeszcze Gosiawasss2 i osoba z tego konta wystawia owoce klonu cukrowego po 49,59 także w takiej samej ilości sztuk i także 10 ofert. Ale, żeby nie było za mało, jest jeszcze konto Gosiawasss15 i osoba z tego konta wystawia tak jak i z poprzednich dwóch 10 ofert po 500 szt tyle tylko, że po cenie 49,69 sg/szt.
    No i właśnie. Moje pytanie brzmi. Jeśli to jedna osoba, to czy wszystko jest tutaj zgodne z regułami naszej gry ?
    A jeśli to nie jedna osoba, to jak to można sprawdzić ?
    A może nie trzeba tego sprawdzać, dlatego, że jest to zgodne z regulaminem ?
    Pozdrawiam
    SzczepanOgrodnik

    Ps. Własnie przeczytałem widomości zawarte w linku.
    Moje pytanie doidatkowe brzmi. Jak sporawdzić, czy to nie jest pushing ?
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Są gracze, którzy wykupują towar z targu i potem sprzedają drożej, a jeżeli masz podejrzenia,że coś jest nieuczciwe to zgłoś to do pomocy technicznej.

    A jeżeli chodzi o pushing to pomoc techniczna ma narzędzia, aby to sprawdzić.
     
  5. SzczepanOgrodnik

    SzczepanOgrodnik Forumowy żółtodziób

    No tak. Są tacy gracze, którzy wykupują towar, żeby sprzedać go drożej, ale to jest normalne. Ale nie to, że sa trzy kon ta, które sprzedają ten sam towar w takiej samej ilości, po prawie identycznej cenie.

    Jak można zgłosić do pomocy technicznej prośbę o sprawdzenie tych trzech kont ?

    Pozdrawiam
    SzczepanOgrodnik
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    W regułach obowiązujących w grze jest to wyjaśnione:
     
  8. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    hm... no dobra, powiedzmy ze rozumiem :)
     
  9. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Autorze, zgłoś się ze screenami zaobserwowanych sytuacji do Pomocy Technicznej, jeśli uważasz, ze proceder na Twoim targu jest oszustwem...
     

  10. Autor skierowany do Pomocy Technicznej wątek zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.