Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jula87

    jula87 Czeladnik forum

    Jakie wspomagacze używałaś ?
     
    tola666 i bari06 lubią to.
  2. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, ja mam puchary 30/30, 98lv, sieje dzień i noc, żółtych mam już 18tyś a zadanie stoi na 47/100
     
    tola666 lubi to.
  3. b4lagan

    b4lagan Okazjonalny autor

    Jak w poradniku przeczytałem ze wypadajki lecą tylko z roślinek ewentowych pomyślałem sobie: Fajnie przynajmniej w końcu dali równe szanse graczom z niższych poziomów-jak zobaczyłem jak lecą - TRAGEDIA. Mam posąg na max i jednego Jaśka Cytrynę a dalej mi brakuje 180 wypadajek. Muszę dopiero pozamieniać na duże pola i zacząć używać SN żeby zdążyć. Podejrzewam że ewent ma kat trudny a tylko ktoś przez nieuwagę napisał że średni. Żóltej koli mam już ponad 20 tys i co z tego.....
     
    ma-ter i bari06 lubią to.
  4. wilkgrzes

    wilkgrzes Aktywny autor

    Przez 2 noce siałam na super polach żółte kalie z super nawozem i to wszystko :)
     
    bari06 lubi to.
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Oby tak było jak piszesz....Jednak mam wątpliwości..zwykle pod koniec szaleją a wielu jeszcze czeka na sreberka świstak źle zawija...woli wąchać kwiatki....
    [​IMG][​IMG]
    I oczywiście trzymam kciuki....[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mam nareszcie mam :itemy i pnącze :inlove:
    [​IMG]
    Ciężko było ; ale siejąc żółtą i tylko żółtą kalie na małych polach (964) zaraz po rozsiewie i uzbieraniu wszystkich kolorów kali , bez chlapania SN tylko podlewając wodą i bez kupowania koszyków , uzbierała się powolutku ''rosa''
    Różnie sypało :średnio po 4 do 10 szt z łąki , czyli około 20 do 50 szt rosy z całej farmy z jednego zbioru wypadło .
    Gratuluje wszystkim którzy już skończyli ,a pozostałym życzę Powodzenia :D
     
  7. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Żółty obrazek gotowy, 2 następne powinnam dziś "zamalować" a srebrnych papierków mam 31 :). Nie nastawiam się na szaleństwo, sieję na 2 pola z wodą. Ile zdobędę to moje a itemy postawię na wyspie i pd znowu do przodu;)xD
     
  8. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja jestem w tej samej sytuacji , brak równo 210 rosy, ale sieje na SP podlanych SN + kierestol + wiązanką + kasztanik . Wypada ok 68 rosy . Mam nadzieje że uzbieram ;).
    Ten ewent zapamiętam na długo :( , nigdy nie męczyłam się tak z wypadajkami .:wuerg:
    Chciałabym serdecznie podziękować za przysłanie mi rosy, wraca wiara w dobrych ludzi :inlove: :
    sabrina0102 :inlove::inlove:
    -smosmo-
    danisa55
    minikozak
    gosiunia007
    Kheme
    leleknoc
    novelationka
    HardMetal
    agi31

    i oczywiście moim sąsiadom :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2016
  9. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Kochani [​IMG]
     
  10. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    do końca pozostało mi już tylko 26 sztuk srebrnego papieru fotograficznego do oddania
    problem w tym, że nie mam go z czego ukręcić :sleepy: wypadajek jak na lekarstwo

    moja dotychczas sprawdzająca się taktyka zawiodła :( jestem jednak dobrej myśli, do końca eventu pozostało jeszcze 28 godzin więc może uda się pozbierać te 156 sztuk srebrnej rosy
    tak na dobrą sprawę to wystarczą 4 zasiewy a z każdego zbioru 40 wypadajek - idealnie, co nie ? ;)
    to wersja optymistyczna, bo nie zawsze z zasiewu identycznych roślin dostaję tę samą ilość wypadajek, no ale cóż...
    wersja pesymistyczna oczywiście gdzieś tam się czai, ale póki co nie biorę jej nawet pod uwagę :pxD

    trzymam kciuki za naszych w TOPie, nie dajcie się !
     
  11. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    jeszcze 60 wypadajek do konca ...po kokarde mam juz tego sadzenia :( wszystkim bardzo dziekuje za pomoc
     
  12. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam . Dalej jestem w grze choć do jej rozpoczęcia brakuje już tylko 17 srebrnych papierków. I choc korci teraz zakup pakietu 150 florków, bo zamieniłabym je na konkretny pakiet rosy, to ... jeszcze nie kupujęxD. Powalczę nadal bez dopingu:p. Jakby co zawsze mogę go zastosować. Teraz mam inny cel - obrócić moją stodołą tak by na TOP wleźć i tam zostać, a lekko nie będzie;)xD
    Zatem .... do wieczora.
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    eee to dasz rade! jeszcze 1-2 zbiory i ładujesz do wora towar ;)

    .savante. pisz sowe
     
    gadek, empatyczna oraz ma-ter lubią to.
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    Witam Wszystkich, od wczoraj wypadajki nie lecą u mnie mam 103 lv na polach johny a z z żółtych kalii po nocy z głównej łaki1 wypadajka ,z dzikiej żadna z leśnej 8 w takim tempie to ja może na wigilie bym skończyła ten event tak przymknąć kurek to już przesada>:(:mad:
     
  15. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Katastrofa, zrobiłam pnącze a brakuje ostatniego itemu. Wypadajki lecą dramatycznie! Z całej łąki super pól, z SN, puchary 29/30 kerstoel, wspomagacze na punkty jak jabłecznik etc. i z żółtych kalii wychodzi 11, 12 szt. srebrnej rosy. Dla porównania - ze zwykłych pól wypadło mi 7 szt. Dzisiaj rano ukręciłam 7 (SIEDEM!) srebrnych papierów. Utwierdzam się w przekonaniu że chodzi o zakup koszyków. Jak ja na 93 poziomie nie daję rady (grając normalnie - 2-3 razy dziennie wchodzę na farmę) to gdzie tam niższe poziomy.
     
    wicek12, 0olimpia0 oraz bari06 lubią to.
  16. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ależ mnie dzisiaj rano rosa zaskoczyła,

    wypadło jej aż 52 sztuki z wszystkich pół

    jeszcze 30 i będzie koniec xDxDxDxD
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    też sieje na SP i z SN i oczywiście liczę na to, że uzbieram te kropelki :)

    dziękuję pięknie za kropelki Sąsiadom i dobrym duszyczkom :inlove:
     
  18. kpiotreq

    kpiotreq Młodszy ekspert

    52, jakim cudem? U mnie zawsze okolo 40. Wczoraj mialem zolte kwiatki na dwoch lakach bahamy (duze pola), zbieram pierwsza lake - 13 sztuk! Wow, super, bedzie ekstra. Druga laka... 4 sztuki. Krew mnie juz zalewa. Wciaz brakuje mi 100 wypadajek, ale uda sie (chba, ze srednia wypadania spadnie do 20 >:()
     
  19. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    z leśnej wypadlo całe 2 sztuki :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  20. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam :)

    Kochani !, idę jak burza, co ja gadam, jak huragan Katerina !

    Wczoraj przed nocą brakowało mi 46 papierów a
    dzisiaj (po trzech zasiewach) już tylko 31 - toż to sukces życia haha ! Ale nie poddam się do końca, czasu jeszcze o ho ho i koszyczków nie kupię !. :(
    Głowy dumnie do góry, niech wspaniałomyślne i dobroduszne BP nie myśli że Polacy nie potrafią.

    Wystarczy popatrzeć na listę TOP.

    Niezmiennie trzymam kciuki za naszych TOP-owiczów, bardzo, bardzo mocno !!! :D:D:D (trochę ciężko się klika z tymi zwiniętymi kciukami)

    Pozdrawiam Wszystkich, nie dajcie się, ja ducha nie tracę !!!xD

    Podziękowania moim wspaniałym sąsiadom, chociaż i tak tego nie przeczytają, prawie sami dewizowcy. Bogata jestem haha:D!


    O kurczę, obudzili się, dali kombajn za pół ceny - teraz. o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.