Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Gratulacje :) Moja ziemia coś wyjałowiona a i nieurodzaj. Badyl rośnie niczym chwasty ale plonów nie wydaje :D BP skierowało na moją farmę potężną broń zwaną figa :D:D:D
     
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    mogę Cię pocieszyć, że u mnie dopiero po przekroczeniu 25 tys żółtków w nadmiarze, stan rosy pozwolił zakończyć event :D no ale nikt nie obiecywał, że dożynki będą łatwe ;)
     
  3. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Hejka mnie brak jeszcze 12 wypadaj i bedzie koniec tej mardegi byle do przodu
     
    PiraSolo, olkaa001 oraz ma-ter lubią to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    sowe wyslij :)
    cos kiepski ruch w tym topie od wczoraj...dobrze :music::inlove:xD
     
  5. rysio

    rysio Ambasador forum

    event skonczony o godz 6:00 dzieki wymianie 360 SN na smieszne 167 wypadajek
    skonczony pomimo prawie 12 godz przerwy w dostepie do farmy albo z winy providera albo BP
    167 (=82+85) wypadajek z 2 sadzen na superpolach z wszystkimi posiadanym dopalaczami - wg mnie to strasznie kiepski efekt: potrojny zbior, czterokrotny czas wzrostu ale ilosc wypadajek niewiele powyzej 2-krotnej przy normalnych polach.

    PODSUMOWANIE: event sredniej klasy czyli typowy, zadnych pozytywnych atrakcji = odfajkowany
     
  6. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, po porannych zbiorach wynik 46/100
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    xDxD
    Zaraz figę... myślę że zbyt dużo słońca i rosa od razu w parę się zmienia...

    Myslę że na dobre to w czwartek się zacznie teraz się czają niczym przyczajony tygrys....:p
    Trzymam kciuki.....:)

    [​IMG][​IMG]
     
  8. jula87

    jula87 Czeladnik forum

    Z wypadajkami to jakieś totalne nieporozumienie, brakuje mi duuuużo za dużo żeby zapełnić całe pnącze -.- Przez to event zaliczyłabym jako trudny a nie średni
     
  9. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Zrobiłam czerwone i żółte zdjęcie. Resztę odpuszczam i sieję do stodoły.
    Topowicze trzymajcie się.[​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. ewissko

    ewissko Okazjonalny autor

    To się nie dzieje po nocy z żółtego wyleciały 24 rosy ,cały czas sieję ale nienawidzę być stawiana pod ścianą i nie kupię koszyczków, rosy ect
    .Mam 99 lv i brak 73 papierków więc nie dano mi nawet szansy spróbowania w TOP
    Nie wygryzę sobie monogramu na du......sku i obędę się bez ostatniego itemu
     
    [Zosia] i Katon33 lubią to.
  11. zyfika

    zyfika Okazjonalny autor

    Brakuje mi jeszcze 60 srebrnych papierów-wypadajki z roślin eventowych lecą jakby chciały a nie mogły.Szansa na ostatni item na pnącze coraz bardziej się oddala.Trochę to śmieszne żeby na 97 levelu nie skończyć ponoć średnio trudnego eventu.Na dodatek trzeba siać rośliny eventowe,które już absolutnie do niczego nie są mi potrzebne tylko po to aby mieć wypadajki.
     
    jula87 lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    napewno Emilko;) ale czy ja wiem czy tak z grubej rury? cos zaczynam miec wrazenie ,ze ostro przepłacilam :pxD:cry::cry:
     
  13. fruzia79

    fruzia79 Ekspert forum

    Witam.

    Event zmęczyłam <dosłownie> porażka....
    Trzymam kciuki za wszystkich którzy jeszcze męczą oraz gorąco kibicuję Naszym :D
     
    [Zosia] i ma-ter lubią to.
  14. -farmerka52-

    -farmerka52- Czeladnik forum

    98 level, sieje dniem i nocą, mam puchary 27/28, i co? I nic. Nie skończę. Więc to były Syzyfowe prace. Czy to już koniec Farmaramy?
     
    PiraSolo, [Zosia] oraz kufynka lubią to.
  15. Zanieta

    Zanieta Forumowy żółtodziób

    Dla mnie to też przegięcie. Mam 93 lvl, eventowego badyla pełna stodoła, a wypadajki lecą krew z nosa. nie skończę, a realnej kasy na pewno nie wyłożę! Przeginają z działaniami skierowanymi na wyciągnięcie kasy. Po kilku latach grania mam dość.
     
    [Zosia] lubi to.
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jutro będziesz wiedziała xD;) ale myślę, że wieczorem się zacznie i będziesz jeszcze musiała pilnować;)
    777 spadają 15 pozycji na godzinę:cry::cry::cry: więc po obiedzie będzie trzeba coś dorzucić:p tylko pytanie czy wystarczy 200 czy trzeba więcejo_OxD
     
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Gdyby nie żółta kalka na sp z sn to bym eventu nie ukończyła. Z jednego zbioru mi wychodziło ok 80 szt wypadajek. event dzisiaj ukonczony.
     
    PiraSolo, Anetta41 oraz ma-ter lubią to.
  18. wilkgrzes

    wilkgrzes Aktywny autor

    Jak widać u każdego wypadajki lecą inaczej ... ja mam 91 lvl i rano skończyłam event. Nic nie kupowałam tylko siałam żółte kalie i się udało :p
     
  19. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    ratunku....:oops: do końca eventu brakuje mi 35 srebrnych papierków, czyli 210 kropelek rosy :cry::cry: ...sieję cały czas i marnie lecą :oops:
     
    PiraSolo, tola666 oraz bari06 lubią to.
  20. oliwiamisztal5670

    oliwiamisztal5670 Młodszy ekspert

    Dzień dobry.Event bardzo trudny mam95 level i z początku mi zależało ale jak zobaczyłam jak wylatuje wypadajka to odpuściłam . Z twierdziłam że nie będę używała super nawozu bo i tak nie dam rady .Życzę powodzenia tym co walczą .Ja poczekam na lepsze pnącze bo bywały takie o które było warto walczyć to na tyle siania żółtych jest za słabe-.--.-:p
     
    [Zosia], tola666 oraz bari06 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.