Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Zautomatyzowana obsługa oazy miłości :) Następnym razem pytaj w dziale Pytania ogólne

    karla170480 nie wprowadzaj gracza w błąd. Asystent hodowli odnosi się tylko do oazy miłości.
     
    Peonia i kybek93 lubią to.
  2. PRAWDZIWKOWO

    PRAWDZIWKOWO Forumowy żółtodziób

    Dziękuje za pomoc
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    ha ha ha, jest TOP 3000, moze jak skoncze ewent, znajde sie gdzies na koncu listyxD,
    frixi, fruzia, nie damy sie coo:D
     
  4. fruzia79

    fruzia79 Ekspert forum


    TOP ;) tylko o niej mowa :)


    ha ha ha, jest TOP 3000, moze jak skoncze ewent, znajde sie gdzies na koncu listyxD,
    frixi, fruzia, nie damy sie coo:D

    Siemaneczko Fryciu jasne że nie ale wolę kibicować hihiii
     
  5. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    Ja wiem,że nie dam rady.Za siejących i zbierających będę mocno trzymała kciuki.Uzupełnię sobie stodołę przez czas trwania eventu.
     
  6. Patitos13

    Patitos13 Młodszy ekspert

    podliczone jest w poradniku ;)
     
    chrumcia91 i gretag lubią to.
  7. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Heh chyba mam dzisiaj nie najlepszy dzień... Napiszę tak- twórcy patrząc by im nowi nie uciekali zupełnie nie zauważyli jak starzy gracze im pouciekali. Tyle pamiętnych nicków już na forum nie uświadczymy (np. Repez, Bzyku, ale można by długo wymieniać). Gdy trwa gt na wątku pojawia się kilkaset stron, kiedyś było kilka-kilkanaście tysięcy (obecnie nie do pomyślenia). Forum wieje pustką poza dosłownie kilkoma wątkami. A i mnie pewnie niewiele kto kojarzy choć gram już 6,5 roku. Ja mimo słabego itemu będę startować. Nie dla itemu czy dla kibicowania- po prostu obiecałam sobie to w zeszłym roku. A, że jak zwykle jest pod górkę, cóż już się w tej grze przyzwyczaiłam (to się chyba uzależnienie nazywa?).
     
  8. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    10000 wypadajek :eek: przy max 6-godzinnych roślinkach o_O? Czarno to widzę. :cry:
     
    gretag lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wypadajek będziemy potrzebować 900 ;) A jeśli komuś nie będzie zależało na rzędzie chmur to wystarczy 600 :)

    Na ilości z tych grafik nie patrz ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tutaj jest pokazane tylko co oprócz roślin, owoców, zwierząt i produktów będzie można wrzucać do TOP i jaką ma wartość.
     
  10. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    znowu 5 na start, dawniej było 10 czemu teraz tylko 5 :/ no cos tam zrobie czy dokopie się do topa pewnie nie :D
     
    Frytka2012, ma-ter oraz gretag lubią to.
  11. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Cóż za wspaniałe wydarzenie, mln. przybywajcie :)
     
  12. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Już się przestraszyłam.
     
  13. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Witam :).Event oczywiście robię ( obowiązek farmerski ;)).W TOP 1000-3000 nie biorę udziału( za wysokie progi jak dla mnie ...) oczywiście bardzo mocno kibicuję i trzymam kciuki za naszą biało-czerwoną brać farmerską .Powodzenia wszystkim życzę:). [​IMG]
     
  14. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    Ogólnie evencik wydaje się dosyć trudny... wypłoszyłam się 10tys wypadajek, ale mnie uspokojono :) z 900szt może sobie poradzę ;)
    Znowu trzeba natomiast zdemolować farmę - a po 5szt roślinek na początek, to trochę mało...
     
    cyfrzak i ma-ter lubią to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no chyba niekoniecznie, ale już kilka dobrych dusz policzyło za mnie :)
     
    zonaania2122 lubi to.
  16. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    witaj w klubie mam to samo, sobie wymyslilem ze w tym roku się uda, nawet specjalnie orkisz posiałem teraz mi się odblokowal gozdzik i jakos cos dokoptowywuje

    fakt to jest totalne uzależnienie heheh :D
     
    kybek93 i Agnes89 lubią to.
  17. SHE_VAMPIRE

    SHE_VAMPIRE Okazjonalny autor

    Event zacznę,ale pewnie nie skończę.Zależy jak wypadajki polecą.Miłego dnia i powodzenia wszystkim ;)
     
  18. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    Witam
    Dożynki jak cała reszta od czasu nowych właścicieli sto razy gorsze kiedyś mi zależało aby choć podstawy zrobić bo na top nie było szans
    dziś niestety patrząc na nagrody i ilośc roślin pracy i wypadajek nie adekwatne coś tam skubne ale pierwszy raz nie zależy mi na dożynkach szok ......ale widać komuś innemu bardziej na czymś innym zależy skoro po za wyczekiwanymi eventami mamy raz dwa razy w tyg wyprzedaże itp
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja też w zeszłym roku obiecałem sobie, że w tym roku wystartuje w TOP1000, ale chyba nie dość dobrze się przygotowałem:p, w evencie rzecz jasna udział wezmę, chętnie pokibicuję naszym, a może w trakcie coś mnie pokusi i zmienię zdanie i zaatakuję listę TOP :)xD;)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    twierdzisz ,ze item jest slabyo_O a wedlug mnie jest bardzo dobry,,to slynna piekarnia bobrow rozlozona na dwie czesci ,,to raz..
    a dwa...
    moge teoretycznie postawic na calej farmie 648 itemow..zalozmy ze czesc pol zajmuja mi sowy..wrony etc,,wiec do obliczen wezme tylko 620 pol...majac bardzo dobre itemy np takie ktore,daja min 1350 pd na dobe mam z nich nie liczac innych bonusow(sowy ,,etc) 837 tys pd ..jesli uda mi sie zdobyc item z topu..wartosc dziennego przyrostu pd wzrosnie mi o 104 625 pd..pytam sie czy to jest malo????
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.