Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Lenka.74

    .Lenka.74 Mieszkaniec forum

    Witam:)Ja pracuję więc zbiory mam 3 razy za dnia.Eventu nie skończę,ponieważ zabraknie mi 450szt.srebrnej rosy na trzeci item.....Jak dla mnie to coraz gorsze są te eventy,poziom trudności oraz ilości jakie są potrzebne do zrobienia są dla ludzi którzy nie pracują lub nie śpią w nocy ,aby zebrać i posiać i dla tych którzy mają nadmiar florenów i kupują koszyki wspomagające.miała to być gra dla wszystkich a niestety nawet w grze robią wszystko żeby nam utrudnić tą chwile kiedy człowiek chce miło spędzić czas przed wirtualną farmą.Tak jak napisała alicja1313 wypadajka to wielka KPINA!!!!!!!!
     
    Nutka, Fleur90, bari06 i dalsza osoba lubią to.
  2. sarna74

    sarna74 Czeladnik forum

    potrzebuje srebrnej rosy moze ktos wyslac
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak każde zdobyte uszlachetnienie daje Ci bonus do tej rośliny którą uszlachetniłaś i jeszcze musi on być w slocie żeby działał .
    Nie tylko w goździkach idzie zdobyć SN 25% inne też mają ten bonus (cebula) .

    Czyli mając te uszlachetnienie na goździk ,będzie działać tylko na goździki .

    A w temacie eventu :
    Dalej sieję żółte kalie i znowu żółte kalie i sobie tak mozolnie zbieram kropelka do kropelki te złośliwą ''rosę '' i po evencie będzie mi się śnić żółta kalia i żółta kalia xD
    Trzymajcie się Topowicze [​IMG]
    mimo trudności w tym evencie ,
    może słabo nas tu widać
    gdyż szukamy rosy złej
    w żółtym kwiecie i w tej innej też
    to machamy czym się da i trzymamy za Was kciuki Hej ​

    [​IMG]
    coś mi rym się nie udał [​IMG] wybaczcie [​IMG]
     
  4. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Już zaczyna mnie powoli wkurzać ten event,wypadajki lecą jak krew z nosa. Czarno to widzę 3 item zdobędę na 100%,ale czy uda mi się pnącze zdobyć mam już wątpliwości brakuje mi jeszcze 299 wypadajek aby móc zrobić 51 papierków. Gratki tym co już skończyli i tym co walczą w Topie
     
  5. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    hahaha zebrałam roslinki i zabrakło mi jednej dosłownie kropelki rosy.:wuerg: Już kończe sianie, ta jedna to z magicznych wyleci.
     
    Peonia, Anhedrea oraz małgoos lubią to.
  6. visa77

    visa77 Komandor forum

    Mnie srebrnych brakuje 98szt więc nawet się nie garnę do ich robienia, Chcę zdobyć tylko itemy z trzech ramek
     
    małgoos lubi to.
  7. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Kochani jeszcze 240 wypadaj coraz blizej konca
     
    gadek i bari06 lubią to.
  8. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Koniec wreszcie !!! nie sieję Kanali :)Farma wraca do poprzednich ustawień .
     
  9. reginka101060

    reginka101060 Okazjonalny autor

    U mnie wypadajki nie lecą prawie wcale. Średnio 5-6 sztuk z żółtego badyla (z niebieskiego to ze 3 szt.) na całe pole! (małe poletka), także do zakończenia brakuje mi na tę chwilę 468 rosy... Nie dam rady skończyć ewentu :(
     
    Megan, Renia1920 oraz bari06 lubią to.
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    A mnie brakuje tylko 361 rosy xD , ale nie odpuszczam i walczę dalej . 39 /100 srebrnych papierków zrobionych :D.
     
  11. hp25

    hp25 Forum Pro

    Ja siałem na super polach na super nawozie. Jakoś mi wyleciało. Brakuje mi 55, więc dzisiaj mam nadzieję, że uda mi się uzbierać z resztki (3 pola posiane na SUPER POLACH). Jak nie to poczekam na sąsiadów jutro.
    Powodzenia, też Ci się uda, a na dodatek będziesz miała mega zapas badyla nie potrzebnego do niczego. :(
     
    Megan, PiraSolo oraz Renia1920 lubią to.
  12. .Remik8.

    .Remik8. Aktywny autor

    Na początku eventu dodać stopień trudności - TRUDNY ze względu na beznadziejnie lecące kropelki rosy..... Roślinki siejemy i do niczego się nie przydają a wypadajek jak na lekarstwo. Szkoda tej ciężkiej pracy i brak satysfakcji z nieskończonego eventu . - 51 / 100 a czasu coraz mniej.
     
    Megan i Renia1920 lubią to.
  13. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Ostatnio gra zamiast cieszyc i bawic coraz bardziej wkurza.Mnie na ta chwile brakuje 504 rosy i nie ma mozliwosci ukonczenia eventu.To pierwszy ktorego nie ukoncze od 2010 roku od poczatku gry..coz nie jestem Onasisem i nie kupie florkow za zywa gotowke, a tylko o to juz chodzi w tej grze.Trzeba bedzie powoli zegnac sie z gra...przykre lecz prawdziwe...
     
    Megan, Fleur90 oraz janekkostuchna lubią to.
  14. Triangiel

    Triangiel Młodszy ekspert

    Najgłupszą - ale to najgłupszą rzeczą są wypadajki z roślin eventowych.
    Jeśli jeszcze raz będzie taki event - nawet palcem go nie tknę ! Bez względu na nagrody :mad:

    Mam 45 tych srebrnych papierzysk - a potrzebuję 100. Bez szans na zrobienie, chyba że bardzo odkręcą kurek.

    I to mają być dożynki ? Żart w kapciach !
     
  15. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    nie odpuszczaj moze pod koniec sypną
     
    bari06 lubi to.
  16. magdorzata

    magdorzata Okazjonalny autor

    Jeszcze 228 szt rosy, z moich obliczeń wynika ,że jeszcze z 8 zbiorów żółtej kalii i powinnam skończyć.
     
    panoramaogrodnicza, małgoos oraz Megan lubią to.
  17. -farmerka52-

    -farmerka52- Czeladnik forum

    Żart w kapciach ale taki mało śmieszny za to wkurzający totalnie. Jak możemy harujemy a to co od nas niezależne decyduje czy będzie dobrze czy w plecy. Mało to zabawne.
     
    bari06, .Remik8. oraz Megan lubią to.
  18. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    646 wypadajek, jeśli tak jak ostatnio wypadnie ok 50 rosy z żółtej kalli to jeszcze 4 zasiewy i witaj pnącze
     
    bari06 i hp25 lubią to.
  19. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Mi do końca eventu brakuje 3 sreberka i nareszcie będzie koniec, za 2 godziny zbieram niebieską i mam nadzieje, że to już będzie koniec.;):DxD
    [​IMG]
     
  20. hp25

    hp25 Forum Pro

    Spróbuj siać do coś żółte na SP na SN jak masz baobaby, to bez gotówki da sięgo skończyć. Co prawda koło 1000 SN mi poszło pewnie(zapomniałem sobie ile SN miałem na początku eventu). Mam ogromny (obesnie 13,5 tys. żółtych) zapas zółtego badyla, ale event skończe. Jak nie dzisiaj to jutro, bo wczoraj posiałem już na Super polach bez SN, bo już mi go szkoda. Nie chcę też przesadzić z tym sianiem tego badyla, bo po co???:(
     
    Nutka i Frytka2012 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.