Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ja mam wrażenie że podchodziliśmy do tej gry "inaczej"..długo już grasz i nadal Cię gra cieszy ..a nowi - widać po szkole mentorów jak grają , mało kto do 40 poziomu dobija :( chyba chcą "nowych" w grze zatrzymać i dlatego te wyrównywanie ..
    a w temacie plan mam tylko nie wiem jak z czasem jutro będzie hahahaha
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    te pola ja też pamiętam.............
    ale pamiętam też,że nie skończyłam eventu,bo z powodu zbyt niskiego poziomu nie miałam dostępu do miodu............
    a,że nowym i tak szybko się nudzi,widzę po moich kurczakach,dochodzą do 2,3 poziomu i termometry im spadają,teraz na 5 kurczaków tylko dwa,które grają,pozostałe już mają czerwone termometry...........
     
  3. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Jeśli się nie pomyliłam, to potrzeba takich ilości do wykonania wszystkich zadań:
    - Błękitna kalia - 6070
    - Fioletowa kalia - 7320
    - Żółta kalia - 4820
    - Srebrna rosa - 900
     
  4. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja też doskonale pamiętam że wielu eventow nie zrobiłam...mimo to robiłam i zbierałam doświadczenia...
    Przy tym świetnie się bawiłam.
    Teraz też będę robiła i liczyła że wypadajki zdobędę..
    Ta gra ciągle mnie bawi i cieszy..:)
     
  5. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Event odpuszczam. Za dużo roślin i aż 900 wypadajek, dodatkowo tylko z tych roślin. A nagrody nie powalają. Wolę siać rośliny na wystawe ogrodniczą.
     
    xBabciaEwa, Magdam.1__ oraz empatyczna lubią to.
  6. Kwaśniakowa

    Kwaśniakowa Czeladnik forum

    Słabiutkie nagrody :-(
     
    xBabciaEwa i Magdam.1__ lubią to.
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    I tak trzymać xD;) Mnie też gra ciągle bawi, chociaż juz 6 lat minęlo.... dawne czasy dobrze pamietam. Pamietam pierwsze eventy, gdy siało sie na czas ogórki, truskawki, szparagi i oddawało do zadań, ehhh łezka się w oku kręci.... i tez na początku nie kończyłam wszystkich, bo albo czasu zabrakło, albo strategii, ale nie zrażałam sie, bo wiedziałam, ze kiedyś przyjdzie taki czas, ze i mnie sie uda....:music:xD
    Event oczywiście robię w wersji podstawowej i będę kibicować naszym...xDxD
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no i mamy przerwę techniczną na farmie....................
     
    xBabciaEwa i empatyczna lubią to.
  9. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    no własnie miałam zbierac rosliny:cry:i juz nie weszłam.... Ciekawe jak dlugo?
    W temacie: event robię:p;)xD
     
    xBabciaEwa lubi to.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie zbiór dopiero koło 18 :)o kurka....zapomnialam ze na bahamie mi urosło z 2 godziny temu....:cry::cry:
     
    xBabciaEwa i zonaania2122 lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    z oo
    "W dniu dzisiejszym prace się odbędą, jednak mogą potrwać dłużej niż 90 min."
     
    xBabciaEwa, toDzasta oraz godia17 lubią to.
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    o kurka.................
    a ja miałam za chwilę odkryć sadzonki od Franka......................
    event robię,ale bez TOP,za chuda w uszach jestem..............
     
    xBabciaEwa i niebo016 lubią to.
  13. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    U mnie przerwało jak szedłem do spółdzielni odebrać 7FL, czyli wejściówkę na koło, mam teraz 1 FL z kina.:(:(:(.
    PS: To temat o dożynkach,czyli o nadchodzącym evencie.
    Sony PS2: Może rośliny podrożeją jak jest top 1000. Mam po ponad 1000 grejpfrutów i innych tanich wyspowych, jak podrożeją to zarobię. Oby nawóz był po 1.000SG.
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dożynki* , to będziemy dorzynać* :p.


    Z ciekawostek na szybko :

    -balans wypadajkowy , nie rusza mnie , ale staram się zrozumieć pomysłodawców
    -niby potrzebne mroczne , ale niekoniecznie , bez znaczenia
    -pnącze mogłoby być ciekawsze
    -jak już jest ten TOP 3000 to dla TOP 1000 item na wyłączność , reszta wszyscy to samo. Ta SP dla 1001-3000 to jawne żarty i sztuka dla sztuki
    -szkoda , że nie ma jakiegoś elementu zaskoczenia , kreatywnej innowacji , czegoś co byłoby wyzwaniem w wersji podstawowej. Wypadajka tylko z eventówki nie spełnia moich oczekiwań w żadnym stopniu. W sumie prawie ksero zeszłorocznych wydarzeń /zarówno event jak i nagrody/.

    Z Dożynkami mam tak samo jak z G&T. Pomimo wielu niedoskonałości lubię i czekam , jeszcze .......
    Oczywiście startuję , flagę w herbie przywdziewam , klub 7-kowy wzorem zeszłorocznych harców można znowu przywrócić do życia.
    Klimat z małymi wyjątkami bywa znakomity i tego się trzymajmy.

    Powodzenia:).

    Zapomniałbym ........ 379 baniek* dolny limit na TOP 1000. W lekkim przybliżeniu.
    Proszę nie straszyć , 500+ :p.




    *DOŻYNAĆ – przez ż z kropką – to ‘kończyć żąć; kończyć żniwa’, np. W tym roku najwcześniej dożynano owies w powiecie nowotarskim.
    DORZYNAĆ – przez rz – to ‘kończyć cięcie, rznięcie czegoś’ albo ‘dobijać ranne zwierzę lub człowieka’ , np. Podwyższanie opłat na ZUS dorzyna niewielkie firmy prywatne.

    *2- nigdy się nie mylę w tych sprawachxD:cry:xD.



    Bry dość długie.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2016
  15. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    MobilisA075 Bardzo proszę o zmniejszenie rozmiaru sygnatury, ponieważ jak mówi Regulamin:
     
    xBabciaEwa, Frytka2012 oraz kheme lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MobilisA075 wpisz w wyszukiwarkę przeglądarki jak się zmniejsza takie obrazki, a do czasu znalezienia sposobu usuń proszę ten wielki obrazek ponieważ bardzo utrudnia czytanie forum. I jeśli masz jakieś pytania do zapraszam do działu Pomoc, tutaj rozmawiamy na temat eventu. Twój post usuwam.
     
    xBabciaEwa, Frytka2012 oraz kheme lubią to.
  17. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Blazers, trzymam Cię za słowo z tym dolnym limitem.
    Las deszczowy obsadzony np. goją XXL zbierany regularnie z ciasteczkiem ananasowym daje 302 mln równowartości rocznie.
    W ubiegłorocznym TOP-ie las był w grze tylko dwa miesiące.
    Nie trzeba specjalnie zmieniać stylu gry (dewastować do ewentów lasu)
    ~220 mln minimum w 2015 + 302 i już jest "pięćset plus".
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To podobnie jak ja, tylko event, po ubiegłorocznych przebojach nadal odczuwam niesmak8)
     
  19. farmajola

    farmajola Okazjonalny autor

    chyba przesadzili z tymi nagrodami z drugiej tury......kon by sie usmiał
     
    xBabciaEwa i Magdam.1__ lubią to.
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    No właśnie :) jak nic 500 + pęknie i dlatego ja zbieram swoje grabki i wiaderko z tej piaskownicy :) Pokibicuję i się popatrzę z boku :) i jakoś nie odczuwam żalu, że tym razem pasuję xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.