Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Na szczęście u mnie z kalią będzie już koniec po dzisiejszym zbiorze:), no może jeszcze jedno pole będę musiał na noc zasiać, ale po tym event pójdzie w niepamięć, a TOP1000 to wyzwanie na przyszły rok;)
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pewnie tak ale zanim to nastąpi to się nam wiele odechce
    żadne czary mary ani hokus pokus nie działa
    miałam różową kalię teraz na super polach- gorzej niż na zwykłych szkoda było czasu
    wyzwania są dobre :)

    ale za rok będzie 3 razy trudniej i pewnie więcej chętnych
    ale misie przynoszą szczęście a skoro do 3 razy sztuka - to nie masz wyjścia ;)
    będę podglądać przygotowania zza płotu ;)

    a te listy 1000, 2000, 3000 to powinny rozdzielić i dać wybór w wyszukiwarce tu gdzie jest, pokaż wszystkich, pokaż polski, pokaż sąsiadów

    bo przewijanie tej listy to dramat zawiechy i cofki itp
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    żółtą,czerwoną i niebieską ramkę mam zrobioną:D
    fioletowa będzie zrobiona za 2 godz. 18 min.:D
    zostanie mi jeszcze 15 srebrnego papieru do ramki szarej:D
     
  4. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Aktualny stan 352 wypadajki, raczej nie uzbieram potrzebnej ilości do pnącza, ale nie ma tego złego - itemy wrzucę na wyspę
     
    ma-ter, kheme oraz gretag lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie narzekaj - dziennie minimum to 150 przy 6 dniach, także masz dużo ponad dzienne minimum - u mnie 312 i o północy zbiór a jako, że w czwartek mam szkołę od 8:00 do 13:30 i zbiorę pewnie tylko około 6:00 to powinno wypadać mi dziennie 180 a na razie tyle nie wypada:p:D Ale mam leciutką nadzieję, że rosa się po zebraniu wszystkich eventówek i sianiu tylko żółtek rozrusza i będzie biegać tak szybko jakby była w wojsku;):D
     
    Peonia, ma-ter oraz gretag lubią to.
  6. warzywko70

    warzywko70 Czeladnik forum

    Gram od 2010 roku, ale takich dożynek kiepskich nie pamiętam. Event poniżej moich oczekiwań.
     
  7. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Nie narzekam, jeśli nie uda się nazbierać wymaganej liczby to itemy wrzucę na wyspę i też będzie dobrze
     
    ma-ter i AnnDżelina lubią to.
  8. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Badyla mam kilka tysięcy za dużo,a wypadajki w lesie ,jestem:mad:i zniechęcona do dalszej gry.Ta gra pochłania mnóstwo czasu ,to już nie relaks tylko nerwówka.
     
  9. zosia62

    zosia62 Okazjonalny autor

    Eh....ale ze mnie marzycielka;) Myślałam, że ten event będzie udany:oops: a tu "Niespodzianka":p Prędzej na trawie rosę znajdę niż na farmie8). No cóż wzięłam pnącze ale po co? Itemu nie będzie bo nikłe są szanse na wypadajki:wuerg:
     
  10. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    rośliny już wczoraj miałam, wypadajek na tą chwilę mam 440 czyli nieźle aczkolwiek denerwuje mnie to że robię i nie czytam co robię i w efekcie sieję tysiące niepotrzebnych roślin zużywając do tego kupony na kombajn, po co?żeby dostać w nagrodę kupony na kombajn...Kij z tym itemem do pnącza, chciałam kombajn, teraz muszę event skończyć żeby moje kupony chociaż w jakimś stopniu się zwróciły. A i jestem w TOP 2000xDco prawda w ciągu dnia spadłam o 500 pozycji, ale nadal tam jestem hahaha
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Huraaa!!! Jeszcze tylko 94 sreberka (szary papier) i koniec eventu:D !!! Idę nastawić 75 kolorków:p
     
  12. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Zasadzone żółte na SP+SN
    główna-14 szt
    dzika-14 szt
    leśna-15 szt
    bacha-27 szt
    las trop-23 szt
    Jak nigdy z wyspy leci lepiej niż na farmie.
    Na noc poleci fioletowa na SP a na razie niebieska na zwykłych polach zobaczymy ile wypadnie.
     
    Peonia, ma-ter oraz gretag lubią to.
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    za 35 min. będzie gotowe 115 sreberek:D
     
    gretag i xBabciaEwa lubią to.
  14. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    JA kibicuje naszym pewnie nawet w 3000 się nie zmieszczę bo bym do zera opróżnił stodołę i jeszcze bym musiał się zapożyczyć
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2016
  15. zosia62

    zosia62 Okazjonalny autor

    Przed chwilą zebrałam żółtą kalię i : gł.farma (202 m.pola) -8 szt- dzika łąka(202 m.pola) -8 szt.- polana (95 m. pól) -0 szt.- las deszczowy (188 m. pól) -10 szt- bahama główna (188 m. pół) - 4 szt.
    To jest parodia gry:mad:
     
    [Zosia], dariodiablo oraz gretag lubią to.
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zaliczyłam fioletową ramkę i przez chwilę jestem na 3000 miejscu na liście TOP:D:D:D
    zebrałam prezent od Franka,poza 5 bananami daje Intrygującą Ingrid:D
     
    ma-ter, gretag oraz magda1512 lubią to.
  17. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    A oto nasza k.tynka aby tak dalej
    [​IMG]


    A to na zachętę dla blazersa
    [​IMG]

    I dla reszty uczestników też coś mam
    [​IMG]
    A tak z nudow,
    czekam za roślinkami
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2016
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    brawo katynka:D
     
    xBabciaEwa, gretag oraz magda1512 lubią to.
  19. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    te wypadajki kiepsko lecą
     
  20. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Z niebieskiej
    dzika 5
    główna 4
    leśna 3
    bacha 6
    las trop 9
    na dzisiaj koniec posadzona fioletowa na SP
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.