Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magros

    magros Nadzorca forum

    jak mozna skonczyc ev gdy z calej strony na malych polach fioletowej kali wypada 2 rosy
     
    kybek93 i małgoos lubią to.
  2. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Z magicznego drzewka wypadły 4 rosy chyba mam zwidy czy cós
     
    kybek93 lubi to.
  3. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Bedzie dobrze siej umnie tez leca kiepsko
     
    kybek93 lubi to.
  4. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Czy ktoś próbował na wypadajki zastosować kurację ze smoothie z trawą cytrynową, bo tak się zastanawiam czy nie spróbować?
     
    kybek93 lubi to.
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Spróbuj i sie pochwal
     
    kybek93 i xBabciaEwa lubią to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobra 4 pokoje udało mi się ukończyć, został ten fioletowy pokój, od jutra SP w ruch idą. Na chwilę obecną mam 26/ 100 srebrnego papieru.
    Wyjątkowo używam przetworów i przypomniałam sobie o jaju latającej wiewiórki, na ten event jak znalazł.
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    czas tu nie pomoże,ja mam go aż za dużo,a bez ok. 2000 sn nie skończyłabym eventu,zresztą i tak nie mam jeszcze pewności,że skończę,na chwilę obecną mam 640 rosy,dobrze,że roślinek wszystkich mam już komplet,to sieję żółte,bo najdłużej rosną................
     
  8. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Zasadzona żółta:
    główna małe pola 9 szt
    dzika małe pola 12 szt
    leśna super pole +SN 14 szt
    bacha małe pola 11 szt
    las trop. małe pola 7 szt
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewcia , ja kończę może jutro jak będzie mi się chciało , a tyle sn to nigdy nie miałam - można , jak się chce .
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    smoothie z trawą cytynową sprawia że wiecej eliksiru wypadnie.....a nie wypadajek eventowych

    Ja użyłam tylko na rozsiew i nie zamierzam póki co na więcej

    Najpierw siałam na małych polach, na noc superpola, a od wczoraj zostawiłam juz superpola i sieje na dzien fioletową, na noc tez...roslinki mam komplet, wypadajek na ten moment 347, za 2 godziny zbieram fioletową i znowu na noc zasieję

    po bokach mam małe pola a na nich roznie....co mi pasuje :p

    w młynie nastawiłam kolorowe papierki :) za 20 minut pierwsze 75 sztuk będzie
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale po co tyle SN ?
    Ja użyłam tyle co na 2 rozsiewy eventówki SN i teraz to się nawet zastanawiam czy nie zmarnowałam tych kropelek , bo i tak siejemy ciągle i do znudzenia zielsko potrzebne do eventu .
    Mam 440 ''rosy'' i mam zamiar skończyć event :)
     
  12. mj.piecuch

    mj.piecuch Czeladnik forum

    Co się dzieje z wypadajkami? Mam już zbiory na cały event a dopiero zrobiłem 31 srebrnych papierów. Gdzie to jeszcze do 150. We wszystkich wcześniejszych eventach sypało w miarę normalnie a teraz jakoś nie idzie
     
  13. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Witam wszystkich wieczorowo :) Jak tam evencik Wam idzie? Mi brakuje 4 wypadaje, ale może cosik sąsiedzi wyślą jeszcze dzisiaj. Muszę przeliczyć stan stodoły. Oj kusi mnie ten TOP i nie wiem czy mi starczy aby być w 1000:oops:
     
  14. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Faktycznie, teraz przeczytałam opis do końca:oops:. To już chyba desperacja. Papieru srebrnego 34 sztuki...:cry: małe szanse na zdobycie ostatniego itemu.
     
    kybek93 lubi to.
  15. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Startuj moze sie uda
     
    kybek93 lubi to.
  16. zosinski

    zosinski Okazjonalny autor

    Jeżeli mam już wszystkie ev roślinki, to po co mi siać gdy ich nie będę później potrzebować?>:(
    Nie będę takich ev. robić bo wypadajki są pod wszelką krytyką:mad: Z małych pól (202) z żółtej kalii zaledwie wypadło 7 srebrnej rosy
    a potrzebuję 80x6=480. Przy takiej intensywności wypadania ich event będzie nieskończony:mad:. Dla mnie będzie to nauczką, że z roślin eventowych wypadajki to pomyłka:mad:. Żałuję że nie przemyślałam tego ev. przed zaczęciem go. Moja wina>:(
     
    kybek93 lubi to.
  17. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Hurra!!!! Zdobyłam jednego florena xD , a do tego mam już :pukręcone 36 srebrnych papierów.
    Gonię Was stojących dumnie, wspinających się lub nawet tych zlatujących.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ci zlatujący są bardzo mili:) Robią Ci miejsce na TOP liście:D
    U mnie 47:p
    Rano rosa najlepiej wypada:) Coś chyba mamy te noce deszczowe:D A wypadajek tak mało, bo BP się wkurzyło pewnie, że wiele osób kończy każdy event po kilku minutach. I 7*5 to 35, więc jest lepiej a nieraz wypada jeszcze więcej:p
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Zółta ramka ukończona, kręci się reszta papierków,a zbiór za półtorej godziny
     
    kybek93 lubi to.
  20. 13malinka94

    13malinka94 Okazjonalny autor

    U mnie to samo8) Chyba też nie skończę tego eventu. o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.