Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poczytaj uwaznie co pisze Twoj przedmowca a bedziesz wiedziec jakim cudem bylo ich tyle..gdybys sial na wszystkich polach to dawno byloby po evencie,,,,
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kibicuję tu i ja
    śpiewam sobie tra la ,la ,
    za naszych w topie gardło me dre,
    ole ,ole , nie damy się [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    No masz...... od prawie doby nie wrzucam nic do worka, spadłam o 1000 poz. i czekam, aż spadnę całkiem :oops:
    a tutaj taki wpisxD
    no i co robić, jak żyć na tej farmie ;)xD

    Kibicuję wszystkim naszym w TOP:inlove:
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pozwoliłam sobie przypilnować z sąsiadem miejsce stając obok Ciebie :) i dziś dołączyła kolejna farmerka :)
    [​IMG]
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Żyć się da , jak się stodołę pełną ma .
    Babcia nie ma , więc w dół leci ,
    Ale nasi topowicze mają i w topie zostają
    ole , ole , nie dają się [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Miło mi:) widziałam, że jesteście.
    Ja bawię się TOP-em, wrzucałam sobie przeróżne kombinacje cyfrxD ale teraz trzeba pomyśleć realnie - czy warto:)
    Oj tam, do zabawy nie musi być pełna:);)
     
  7. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Do końca brakuje mi 171 wypadajek,już tracę nadzieję,że mi się uda skończyć event :cry: Jeśli kiedykolwiek będzie event z wypadajkami tylko z eventówki nawet się za niego nie zabiorę. To kpina tak spieprzyć dożynki :wuerg:
     
  8. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    Policzyłem średnią wypadajkową na małych polach z chutneyem -jest szansa !!!! Ja walczę do końca !!!! Ale adrenalina !!!!!
     
  9. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    i tu sie z toba nie zgodze sieje na wszystkich polach i brakuje mi 26 papierow srebrnych. wypadajki leca jak krew z nosa a moj lev 100
     
    tola666, bari06 oraz Renia1920 lubią to.
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tutaj niestety niewielu udało się zrobić event samym sianiem, bez użycia SN.
    Wyślij sówkę, bo mnie pisze, że nie ma takiego gracza.:)
     
    ma-ter i tola666 lubią to.
  11. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    a próbowałaś na SP siać z SN żółte kalie-u mnie dość ładnie wypadały miałam min. 90 z wszystkich pól...to dwa zbiory...no i ok 400 szt SN trzeba mieć...może w misjach w spółdzielni coś się znajdzie...powodzenia:)
     
    tola666 lubi to.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Rację masz , więc się bawię tu i tam ,
    a na razie szyki zwieram ,
    naszych w topie wspieram ,
    kibicuje , macham i się dre ,
    że nasi nie dadzą się [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. cacek66

    cacek66 Forumowy żółtodziób

    Nie wiem już nie dam rady, na SP z SN na wyspie na jednym polu 4szt a na drugim 0, tak nic. Zmieniałem na małe duże SP i to samo nie leci wcale mam aż 76 srebrnego papieru.
    Ale kibicuje z Wami niech NASI wygrają.
     
    tola666 lubi to.
  14. zoe1047

    zoe1047 Czeladnik forum

    Policzmy się i zaapelujmy aby na ostatnie 24 godzin podwoili ilość wypadajek. Gramy uczciwie,pracujemy od rana do nocy a czasami i w nocy a efekty mierne.Może ten apel ktoś przeczyta z decydentów i zwiększy ilość wypadajek
     
  15. maga9988

    maga9988 Forumowy żółtodziób

    witam zaczęłam event i brakuje mi jedynie jednego itemu do drzewka ale zdarzenie losowe spowodowało ze na farmie mogę zawitać jedynie raz dziennie, nie zdążę do jutra zebrać 40 srebrnych papierków, gdyby ktoś zechciał poratować rosą to byłoby super, buziaki
     
    tola666 lubi to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    samo sianie i lvl to jeszcze nie wszystko....zasiewy trzeba dostosowac do swoich mozliwosci bycia na farmie.bo chyba puchary masz zrobione na maksa i umieszczone na drzewie madrosci...
     
  17. -elzunia-

    -elzunia- Czeladnik forum

    a czy jest w tym jakiś problem 1 koszyk kosztuje 60 PL z 5 koszyków i problem jest z głowy dla ekipy.
    Moim zdaniem posianie wszystkich roślin powinno dać wszystkie wypadajki.
     
    tola666 lubi to.
  18. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum

    jestem tego samego zdania, to jest kpina z wypadajkami,
    mam male dziecko jestem na macierzyńskim, wole te 60 PLN wydac na dziecko a nie na jakies koszyki
    roślinki wysiane a rosy brak ŻENADA
    coraz bardziej chciwi na kase
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale tu nie są potrzebne koszyczki.W skrajnych przypadkach trzeba użyć super pól i po sprawie.Event głupi,ale koszyki są zbędne,jak w każdym evencie zresztą.
     
  20. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum


    sieje na super polach i co??????????? i [ciach] z super pól aż 5szt wypadajek

    Niestosowne, wykropkowane słowo usunęłam i bardzo proszę o stosowny dobór słów.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 listopada 2016
    tola666, czala11 oraz xBabciaEwa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.