Opinie Idealne zdjęcie czyli Dożynki 2016

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 17 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witajcie Farmerzy,

    Jesień złoci krajobraz spadającym listowiem... Nadszedł czas na utrwalenie wspomnień. Pomóż zwierzętom w zrobieniu zdjęć i pozawieszaj je na ścianach na wsze czasy!

    ScreenHunter_807 Nov. 14 14.35.jpg

    [​IMG]
    Piątek 18.11.2016, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek 24.11.2016, godz. 14:00

    [​IMG]



    c4.png c11.png c9.png


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    seler70 i gretag lubią to.
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wow! TOP 3000, czekam na top milion xD:cry:
    event oczywiście robię ;)
     
  3. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    Za miejsce 2001-3000 będzie 10 super paszy? chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem tego poradnika
     
  4. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Zobaczymy ile uda się zdobić. Mimo wszystko uważam że zarówno rośliny eventowentowe powinny pojawiać się dzień wcześniej.
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Event przyjemny, itemy fajne..pnącze takie sobie :)
    TOP nie dla mnie, mało towaru zgromadziłam ale pokibicuję tym co wezmą udział :)
    ..i na szczęście dla Wszystkich ..czterolistna koniczynka
    [​IMG]
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale że jak to?
    sam sama nazwa wskazuje są to rośliny eventowe, więc mają być podczas eventu a ni dzień przed...

    Czekam na ekspertów, którzy policzą za mnie ile której eventówki trzeba :p
    słabo się dziś czuję a roboty troche mam.....
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dylematów wielu nie mam. :D
    Jedno pytanie, czy mam 50 tys z mrocznych. -.- Dzięki ZZ mam. :D
    Event robię, w TOP 3000 na pewno się nie zmieszczę. ;):)
     
  8. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeśli to [​IMG]mają być ilości potrzebnych wypadajek, to będzie grubo8)
     
  9. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    Witam, event robię , zapowiada się ciekawie, te 10 szt. super paszy co jest w nagrodach to sobie sama zrobię, ech coraz lepsze te nagrody widać :eek:, zobaczymy co dalej a pnącze rzeczywiście takie sobie...
     
  10. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    normalnie już kiedyś była taka wypadajka co wypadała jakiś czas wcześniej niej
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Sama nie wiem czy robic-wszystko takie samo-siac,zbierac,oddawac...-.- Mialam nadzieje na cos nowego a przynajmniej bardziej wymagajacego myslenia .Do TOP-u nie startuje,nie umiem sobie stodoly policzyc a na piechotke mi sie nie chce-zreszta-po co te + 25% ?? o_O Jakos motywacji do wbijania leveli u mnie brak....Ale oczywiscie kibicowac wszystkim bede.:music::music::music:
     
  12. EWEXXX

    EWEXXX Młodszy ekspert

    To jest bardzo dobry pomysł.

    Event zacznę ale wątpię w jego ukończenie. :)
     
  13. Azile

    Azile Komandor forum

    Event nie jest taki trudny, u mnie gorzej z mrocznymi roślinkami :(
     
  14. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    no raczej nie , po prostu pokazana jest rownowartosc w sianogroszach .... ilosc jest zupelnie przypadkowa :p tak mi sie wydaje
     
  15. magdorzata

    magdorzata Okazjonalny autor

    Moim zdaniem to jest tabelka ze stodoły pokazująca ile w top 1000 będą warte te towary.
    Z moich obliczeń wynika,że do zrobienia całego eventu potrzeba 18210 wszystkich roślin
    fioletowych -7320
    błękitnych-6070
    żółtych-4820
    i 900 wypadajek.
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wypadajek czyli srebrnej rosy chyba 900 szt trzeba do wykonania części podstawowej, zdobycia 3 itemów, naklejki i pnącza.
     
  17. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    kalia fioletowa 7320
    błękitna 6070
    żółta 4820
    wypadajek 900
    o ile dobrze policzyłam...
    na top 1000 jak co roku za cieniutka jestem...a top 3000o_O jakoś mało motywujący:p
    wszystkim powodzenia życzę:)
     
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    nie spinam się, z uwagi na to że może mnie nie być w przyszłym tygodniu, to ile zrobię tyle moje:)
    itemy ładne, pnącze oki, roślin dużo nie trzeba ale wypadajek już sporo i będą tylko z eventówki, a to może być wyzwanie;)mrocznych nie wiem ile mam, się okaże czy starczy;) ale na pewno będę kibicować naszym w TOP;):)
     
  19. maja8402

    maja8402 Stary wyjadacz


    Też mi tyle wyszło :)
     
  20. magdorzata

    magdorzata Okazjonalny autor

    Wypadajki tylko z eventówki, czyli farma zostaje bez zmian na razie , jutro wszystko do paska i siejemy.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.