Humus

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -troll-, 22 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Wiem, że ten temat był poruszany ale nie jest tylko tak że humusu nie da się produkować tylko z jabłkami. U mnie problem jest od 2 dni, pierwszego dnia dało się jeszcze produkować tylko najmniejszą ilość humusu własnie z jabłkami ( z innymi owocami nie dawało się wcale) Od wczoraj nie daje się produkować humusu z jakimkolwiek owocem. Wyskakuje błąd serwera.
     
    gretag lubi to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Program pobierał drzewa a nie owoce i to jest ten problem.
    Sprawdź ile masz drzew jabłoni na stanie. Jak nie masz to kup bo są tańsze od owoców.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    -troll-, z tego co udało się ustalić, w niektórych przypadkach system przetwarza na humus drzewa, choć oczywiście powinien przetwarzać owoce. Niestety, naprawa tego będzie możliwa dopiero w poniedziałek. Zamieściliśmy dziś ogłoszenie w tej sprawie >>klik<<.
    Sprawdziłam u siebie, że błąd nie dotyczy np. owoców sandałowca. Póki co wykorzystuję go więc do produkcji.

    Czy chcesz jeszcze coś wyjaśnić w związku z tym?

    gretag, dziękuję za pomoc.
     
    gretag lubi to.
  4. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Tak czy inaczej nie działa to właściwie, mam nadzieję że drzewa wrócą. Dziękuje nie mam pytań.
     
    gretag lubi to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W tej chwili lepiej opłaca się jak biorą drzewa jabłoni bo są tańsze od jabłek.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że działa to bardzo niewłaściwie i też mam nadzieję na szybką naprawę. Póki co jednak nie wiemy jak to technicznie będzie wyglądać. Gdy służby techniczne wrócą w poniedziałek do pracy i dostaniemy jakieś konkretne informacje, zostaną one przekazane Graczom.
    Również dziękuję i skoro nie masz obecnie pytań, zamykam temat.
     
    gretag lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.