hodowla zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika leczynianka, 11 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. leczynianka

    leczynianka Forumowy żółtodziób

    w mojej oazie pojawia się komunikat - zbyt mało zwierząt do tego typu hodowli- wszystko robię wg instrukcji proszę o pomoc.
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    leczynianka, a masz wystarczającą ilość zwierząt? :)
    Może masz ich za mało?
    Zapraszam również do zapoznania się z poradnikiem: Oaza miłości :)
     
  3. martunia0210

    martunia0210 Forumowy żółtodziób

    witam równiez nie moge krzyzowac zwierzat prosze o pomoc
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    martunia0210, sprawdziłam u siebie i mogę ustawić hodowlę bez problemu. :)
    Czy zapoznałaś się z poradnikiem, może brakuje Ci jakiś zwierzaków? :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Autorka od momentu zadania pytania nie pojawiła się na forum, kolejne pytania się nie pojawiły więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.