Hodowla kolorowych zwierząt

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ewelajna82, 1 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    ale możesz ją sprzedać i kupić coś bardziej przydatnego :)
     
    Anetta41 i antylady lubią to.
  2. BIAŁY

    BIAŁY Forumowy żółtodziób

    A mnie denerwuje dodawanie nowych zwierząt,a miejsca brak?
     
    Anetta41 i antylady lubią to.
  3. ewelajna82

    ewelajna82 Okazjonalny autor

    Miejsca i super paszy, może i sprawniej by wszystko to szło gdyby nie skąpili SP i było jaj więcej do wygrania w misjach. Jeżeli dokładają misji stałych i czasowych hodowlanych to powinni dać większe szanse na jaj ukończenie, bo niedługo w pasku będzie mnóstwo zaległych misji. Sama nie mam żadnej ukończonej.
     
    Anetta41, antylady oraz chrumcia91 lubią to.
  4. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Witam! Już gram tutaj od kilku lat i powiem że jeszcze żadnego zadania hodowlanego nie udało mi się ukończyć. Zanim skumałam o co w ogóle z tym klonowaniem chodzi to tez trochę czasu minęło. W większość zadań utknęłam na zadaniu ósmym. Klonuje wszystko oprócz tych strasznych kukułek ;) No i nietoperzy bo jeszcze ich nie kupiłam w sklepie Jacka ;)
     
    Anetta41 i chrumcia91 lubią to.
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Ja też jeszcze żadnego zadania nie skończyłam. Utknęłam na tych ostatnich zwierzątkach
     
    Anetta41 lubi to.
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Też nie skończyłam zadań z kolorowymi zwierzętami :( z klonowania cuda z wysokich poziomów mi nie wychodzą , z miksów same wtopy a na targu strasznie drogo ..:( ..i druga sprawa ciągle nowe dają do kolorowania - już mnie to mierzi ..tym bardziej że np. bobry czekają w kolejce a dają nowe zwierzaki ( np. kameleony , gęsi - wskoczyły ni z gruszki , ni z pietruszki :D)..:)
     
  7. antylady

    antylady Czeladnik forum

    Ja już sama nie wiem, ile gram, ale musi być z 5 lat. Też nie udało mi się ukończyć żadnej misji hodowlanej, choć jestem blisko. Brakuje mi np. tylko jednej złotej świnki. Pewnie bym skończyła, ale pojawiła się misja Miłośnicy zupy, gdzie nagrody są ciekawsze. Miksuje bardzo rzadko, jak mam kaprys. SP nie kupuje wcale.
     
    Anetta41 lubi to.
  8. skokuVIP

    skokuVIP Okazjonalny autor

    witam
    ja gram juz tydz i 4 dni ostatnio na dodatkowym bb zdobylem 4 strusioupiory dam je do hodowli moze bedzie mój pierwszy z najlepszego lvl
     
    AsiaPelasiax, Anetta41 oraz antylady lubią to.
  9. Czesiu

    Czesiu Okazjonalny autor

    a ja nie mogę ustawić na pnączu kukułczego jaja i rytuału kąpieli mimo że mam obie I i II gdzie to zgłosić albo co robię źle?
     
    Anetta41 lubi to.
  10. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Najpierw postaw na polu cz. I na to nałóż cz. II, ściągnij do paska a dopiero potem na pnącze. Itemy muszą być złożone w jedną całość, żeby móc postawić na pnączu.
     
    Anetta41 lubi to.
  11. Czesiu

    Czesiu Okazjonalny autor

    dziękuję Yaris za pomoc Pozdrawiam :)
     
    Anetta41 lubi to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czesiu, to jest wątek do dyskusji o kolorowych zwierzakach i ich hodowli, a nie miejsce do pytań o itemy na pnącze. Następnym razem załóż wątek w dziale Pytania ogólne.
     
  13. melisanda

    melisanda Forumowy żółtodziób

    Jak dobrze, że trafiłam na ten temat :D W chwilach zwątpienia obwiniałam siebie, że mimo lat na karku grać nie potrafię, bo hodowlane misje leżą odłogiem -.-:cry: ale nie jest źle jak widzę :D...mogliby jeno ułatwić zdobywanie super paszy dając np. drzewko superpaszowe w evencie z pociągiem tak jak dali drzewa dające super nawóz.
     
    kawonar, Nutka oraz chrumcia91 lubią to.
  14. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Czy ktoś próbował 3 zwykłe +1 siódemka lub ósemka? Daje to coś?
     
  15. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    mnie się zdarzyło wsadzic 3 zwykłe nietoperki i hardrockowego przez zbyt szybkie klikanie i myślałam, że mnie szlag jasny trafi, dopóki nie zebrałam i był supernnietoperek :D, drugiego trzeba było kupic już-.-
     
    Nutka lubi to.
  16. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    Witam. Interesuje mnie czy ma ktoś "badania" dotyczące hodowli tzn. jakąś tabelkę z mixami (dużą próbą) obrazującą prawdopodobieństwo wyników owych klonowań.
    Innymi słowy jakie kombinacje w klonowani są "najlepsze" (wypowiedź poparta dużym doświadczeniem)
     
  17. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Mam do was pytanie, udało mi się dzisiaj wyklonować Shiba Inu i teraz czekać aż uda mi się wyklonować drugiego żeby zbudować sobie różową zagrodę czy kupić drugiego na targu ?? Obecnie najtańszy u mnie po 10 500 000 :)
     
  18. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    jejku ale wy marudzicie ja gram 2 mies i zarobilem ponad 60mil sg na wszystko mnie stac ale wole sobie kolorowe fabryczki robic a najlepszy przeskok to u mnie [​IMG]
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    to bardzo dobra cena-gdyby na moim targu takie były to kupiłabym bez zastanowienia;)
     
  20. monis509

    monis509 Forumowy żółtodziób

    Kochani o co chodzi z tą nową wersją zagrody miłości? Jakieś bociany latają i wprowadzają w błąd bo niby świeci się znaczek smoczka - czyli że już koniec hodowli i powinny być maluchy. A tymczasem czekam czekam czekam czekam... a tu tylko bocian i klepsydra... Pomożecie cos???