Opinie Hodowla grzybów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Dzieki komus kto dal mi pomocy brak juz tylko 34 kroplow do pnacza. Jeszcze za 2 godziny mam troche drzew to moze sie uda.
     
  2. MICHAL082005

    MICHAL082005 Czeladnik forum

    Mi się udało w 100% zakończyć. Bez żadnych wzmacniaczy, jedynie zużyłem 600 jednostek nawozu do drzew. Nie oczekiwałem 100%, ale po pnączu już z górki.
     
  3. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    No i mam :) :)
    Kupilam 27 kroplow...babcia dala na FL.
    Mam neonowe indyki-drugie. Moge komus dac na GT.
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Witajcie:)
    Zostało mi ostatnie zadanie do zrobienia, ale sie przeliczyłam, bo myślałam, ze ten event tez trwa do 22-ej. No nic, itemu nie będzie. Z neonowej skrzyneczki wypadły myszki :)
     
  5. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    mnie również:(
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że napisaliście o tej skrzynce, bo bym o niej kompletnie zapomniałxD:cry:xD Uraczyła mnie ona... Bladego pojęcia nie mam czym, bo gra się zacięła-.- Chyba pierwszymi królikami, bo komuś chyba oddałem te z pewnego eventu8) Ale pewności brak:(


    EDIT: Potwierdzone przez PT info. Dostałem królikarnię neonową.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.