Opinie Hodowla grzybów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wieża z kart jest do zdobycia w ostatnim zadaniu po prawej stronie. Ten item jest tylko jeden do zdobycia.

    [​IMG]
     
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Event jakiś czas temu skończyłem ale sieje dalej szkoda pola odłogiem zostawić....dobrze że piszecie że jakieś neonki mają być ...już ich szukam;)xD
     
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    skończyłam rano :p ciągnął się jak flaki z olejem :)
     
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja juz nie sieje, bo i po co. Czekam na reszte kropli. Duza szansa, ze sie uda.
     
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...
    Doszedłem tylko do pnącza ,traktując to wydarzenie jakby go nie było
    Ewent typu... ciągnie się jak [papier toaletowy]:p

    Post edytowałam i podmieniłam określenie nieodpowiednie na forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 marca 2021
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie pisz, proszę dużymi literami, ponieważ w internecie oznacza to krzyk i jest na forum zabronione.

    Skończyłam rano. Pomimo długiego spania i zapominania o zbiorach.
    Z neonowych zagród wpadły pieski :)
     
  7. _farmerka55_

    _farmerka55_ Forumowy żółtodziób

    zdobyłam wszystko co możliwe,skończyłam ewent , wieża z kart pięknie odhaczona , ale fasola informuje ,że wieży z kart nie posiadam ???
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Został grzyb do wysiania i będzie koniec:p;)
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź dokładnie, na spokojnie, czy gdzieś tego itemu nie wystawiłaś.
    Jeżeli item się nie znajdzie, to nie zaszkodzi odświeżenie strony gry.
    Na koniec pozostaje kontakt z Pomocą Techniczną według tego Poradnika, ponieważ na forum nie mamy możliwości znaleźć itemu.
     
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] Skończyłam wreszcie.Skrzynka dała neonowe pandy.Nadal twierdzę,że powinno być jakieś wspomaganie do tego pola.Nad następnym eventem dobrze się zastanowię .Drzewo florenowe to jest to co by mnie zmotywowało.:p;)xD
     
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Pnacze jest, ale czekam jeszcze na 15 kropel. Rano bedzie ich znaczenie wiecej. I to bedzie tyle :)
    Nadal nie sieje. Pierwszy raz nie robie eventu do ostatniego momentu. Jakos roslin udalo sie naklepac :)
    ahhh te wolne weekendy ;)
     
  12. melody28

    melody28 Mistrz forum

    koniec:D 668 kropli na plusie
     
  13. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Do pnacza nie mam 127 kroplow... Moze rano wyskocza jeszcze... Roslin mam az za duzo, bo mialam duzo czasu na to.
     
  14. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    No i niech ktoś mi powie, że nie było warto... Ze skrzyni wyskoczyły neonowe koty :inlove::D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nareszcie koniec tej mrówczej roboty mimo ich lenistwa:pxD:inlove::inlove::DZostały 24 lukrecje (ale sieję dalej, zawsze to trochę PD mniej do kolejnego poziomu potrzeba), 7 grzybów zwanych grzibami i 573 krople. Drzewa przed kolejnym eventem zbiorę tylko dzisiaj rano, ewentualnie koło południa (uwaga, wstępnie, poradnika do kolejnego eventu jeszcze nie ma!):p Tylko ze względu na owocki;)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2021
    magdusia668, AngelGina oraz hiacynta lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Z neonów Prosiaczki wyskoczyły..niby nic a cieszyxD kropli na zapasie 1650 a roślinki jeszcze sieje żeby pole odłogiem nie leżało ;)Jakby jakieś kropelki były potrzebne to piszcie
     
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] mnie tyle zostało
     
  19. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Do pnącza zabrakło 100 kropli :(
     
  20. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Neonowe pudelko dalo pandy-nie mialam, wiec cieszy tym bardziej :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.