Opinie Hodowla grzybów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ewent skończony i neonowa motylarnia.
     
  2. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    U mnie neonowe wielbłądy, jeszcze ostatni zbiór grzybka i całość zrobiona :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie rano pewnie dojdę do 13 zadania:)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2021
  4. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    zabrakło mi 99 grzybków do końca, wpadła mi neonowa kaczka.
     
  5. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Badyli skonczone i czekaja...utknelam na kroplach przed pnaczem-jak przewydywalam...jak zawsze przez nieregularne zebieranie problem z wypadalcami...
    Poki co-czekam, moze sie doczekam :)
     
  6. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Do neonów na bank nie dojdę, pnącze raczej też poza zasięgiem.
    Do końca brakuje 1300 grzyba i 1400 lukrecji. Za to kropelek prawie 1200. Jutro wyjazdy więc kicha ze zbiorami, może jeden przed wyjściem z domu i może się uda, że dwa przed nocą, zelży jak wrócę..
    Eh.. Niewiele brakło.
    Gratki dla tych którzy już ukończyli. :)
     
  7. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    braknie ci czasu na lukrecje :( nawet zbieraną co do minuty(bez mówienia o grzybie).:(
    Zbieram jutro resztki lukrecji, boki grzyba i czeka mnie jeszcze jeden pełen zasiew grzyba, bo obecnie mam 364/400lukrecji i 30/300 grzyba
     
  8. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Z moich wyliczeń wynika tak samo.. Szkoda że pnącza nie można było zdobyć wcześniej. :(
    Za to będę mieć komplet itemów. Do paska..xD
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    I już po. Ze skrzyni dostałam neonowe nietoperze, co mi bardzo pasuje:) To był całkiem przyjemny, spokojny event:)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Od jakiejś godziny pnącze mam i ja:p;)
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    Mi brakuje do końca 900 sztuk lukrecji i 115 grzyba, do pnącza brak 500 sztuk lukrecji więc to na 100% zdobędę, a reszta.......zobaczymy;)
     
  12. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Ja już po bólu :) Jakoś bez wysiłku poszło, tak mimochodem. Skrzynia uraczyła mnie królikami, może nie jest to szczyt marzeń, ale neon to neon :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O 14:45 (po wykładzie z programowania) zbiór lukrecji, potem jeszcze jeden i ostatni będzie chyba nie na całą łąkę. Co do grzyba, to brakuje mi 150 sztuk, więc jego wystarczy 1 zbiór i jeszcze będzie 8 sztuk nadwyżki. Zatem dzisiaj wieczorem lub jutro rano będzie koniec.
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    miałeś 11 zbiorów ja 14 u mnie rano koniec był:p pewnie za długo spałeś xD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2021
  15. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    No i się udało - no nie samo ale... przybyły do mnie neonowe myszki - chyba ich jeszcze nie było w tym kolorze - super. Gratki dla tych co ukończyli, powodzenia jeszcze walczącym - miłego dnia
     
  16. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Z neonów miśki, jak u kilku innych osób z forum. Grzyb rośnie leniwie, bo tylko wodą go podlałam. Zbiore koło wieczora już bez spiny. Wie ktoś co się stanie z pozostawionymi roślinami na polu po evencie? Skasują bez wymiany na grosze?
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Sieje lukrecje, żeby pole nie stało puste, zbieram jak sobie przypomnę.... dostałam neonowe kaczki.
     
  18. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Z neonków indyczki sie wykluły hehe
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kolejny zbiór lukrecji po 20.
    Albo zbytnią sklerozę miałeś:p Możliw, możliwxD:cry:xD
     
  20. _farmerka55_

    _farmerka55_ Forumowy żółtodziób

    witam ! skończyłam Hodowle grzybów NO I MAM PROBLEM BO brakuje wieży z kart ! jak to możliwe?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.