Opinie Hodowla grzybów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Czy wiesz, że mrówki hodują grzyby? Mało tego, są w tym naprawdę dobre! Zajrzyj do mrowiska i przekonaj się - oto akcja specjalna pełna grzybów i wspaniałej zabawy!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 10.03.2021, godz. 16:00

    [​IMG]
    Wtorek, 23.03.2021, godz. 16:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO nie cierpię tego pola aż mnie :wuerg:>:( ale jak każdy event na tyle na ile mi real pozwoli na tyle robie
     
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    16 co to za godzina ni w kit i w ogon ;p chyba boja sie ze znow cos im nie wyjdzie :D
     
  4. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Przeraża mnie trochę ilość potrzebnych wypadajek z drzew i konieczność reorganizacji farmy (na leśnej "rosły" mi salamandry).
     
  5. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    bez punktów sezonowych? hmmm nie tykam
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szkoda trochę skrzyni ale nie robię 8)
     
  7. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    W sumie wlasnie troche te wypadajki z drzew komplikuja system chyba tez odpuszcze chyba ze Nasi magicy cos rozsadnego napisza to moze moze ;p
     
  8. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    A ja i na leśnej i w lesie mam drzewka, reorganizacja nie potrzebna, więc robię :D
    Zobaczymy jak wypadajki polecą. Troszkę trufli muszę dokupić, na targu na razie pusto.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Robię:)
    3990 lukrecji,1240 kropli z drzew(poprawiono) i 2790 grzyba:)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2021
  10. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Fakt to chyba będzie pierwszy event w tym roku który zrobię bez napinania się czyli ile zdobędę tyle moje , nie ma PNS i w nagrodach nic wielkiego także spoko i luzik. Czekam na hodowlany
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mam nadzieję, że Las tropikalny wystarczy na wypadajki. Na leśnej mam wszystkiego po trochu i nie chce mi się dosadzać tam drzew. Event trwa prawie 2 tygodnie, to pewnie jakoś się nazbiera tych kropelek:)
     
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Event z salamandrami, więc czemu w poradniku podano że pojawią się dwie nowe misje związane z hodowlą chomików? :p
     
  13. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Jest pnącze, jest skrzyneczka, ale nie ma PNS - zacznę, a czy zrobię do końca, to zależy od tego, jak będę stała (lub leżała) z czasem w realu:p:music:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ładna grafika pnącza.
    I to na tyle jeśli chodzi o mnie.
    Szukam w nagrodach co by mnie skusiło do przebudowy dzikiej i tropików na lasy.
    I nic, tylko Indianie.
    Apacze, Apacze, i nic nie widzę...
    xD:cry:xD
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie widzę w poradniku wzmianki o chomikach...
     
  16. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A ja widzę, proszę:

    [​IMG]
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To nie jest poradnik, tylko ogłoszenie, prawda? Pisałeś o poradniku i tam szukałam błędu...
     
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    No tak, diabeł jak zwykle leży w szczegółach..... Widzę, że lepiej się nie odzywać. Wy jesteście najmądrzejsi i najlepsi (widoczne szczególnie przy poprzednim evencie).
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No więc ten tego


    po pierwsze aż 13 dni O ! czy tylko 13 na event Aj ! [​IMG]
    po drugie lubię to [​IMG]
    po trzecie nie dam tyle trufli , bo nie [​IMG]
    po czwarte nie cierpię dwóch eventówek [​IMG]
    po piąte ładne kolorowe pnącze [​IMG]
    po szóste las to las drzewa i tylko drzewa [​IMG]


    eh [​IMG]
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Krokodylek75, nie wiem o co masz pretensje. Skoro już udało się ustalić o co Ci chodzi, poproszę o poprawkę w Ogłoszeniu do równoległego eventu (to nie jest wątek eventu hodowlanego).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.