Hibiskus

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika milqin, 21 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. milqin

    milqin Aktywny autor

    Proszę o podanie ile bananów kosztuje odblokowanie hibiskusa.
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    22 złote banany :)
     
  3. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Możesz sprawdzić u siebie w Świątyni Małp- 8 kolumna, trzeci rząd, drugi posąg.
     
  4. milqin

    milqin Aktywny autor

    Antenka18 dziękuję :*

    Monia nie mogę, bo już odkryłam, wydawało mi się że zabrało mi za dużo bananów, a jest ok.

    Mod, można zamknąć temat :) Spokojnego wieczoru!
     
    {Monia} lubi to.
  5. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    milqin, również życzę spokojnego wieczoru. :)
    Na życzenie Autorki tematu, wątek zamykam. :)

    Antenka18, {Monia}, dziękuję za pomoc. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.