Herb

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Flipul1, 9 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    Mam pytanie? Gdzie jest mój herb?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Napisz proszę dokładniej o co chodzi bo nie rozumiem pytania.
     
  3. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    No gdzieś na moich polach zniknął mój herb. Nie ma go na wszystkich strefach. A taki był ładny.

    No chyba,że zlikwiduję jedno małe pole i tam go postawię :)


    Twoje posty połączyłem. Nie pisz swoich postów jeden pod drugim, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem → klik
    Poćwiczyć możesz w tym temacie → klik
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 października 2019
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Swój herb możesz podziwiać na pasku postępu :)
     
  5. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    A no racja. Dzięki, Wydawało mi się, że stał na polu. Skleroza niestety :)
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    To nie wina sklerozy ;) Stał ale został zastąpiony jakąś bliżej nieokreśloną budowlą :)
    Jeśli już nie masz pytań to temat zamykam. Miłego wieczoru.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.