Opinie Hej, wesele!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zosia i Franek Kędzierzawy stają na ślubnym kobiercu! Każdy, czy to na farmie, czy na Bahamaramie, chce wziąć udział w tym radosnym święcie. Ciesz się razem ze szczęśliwą parą i zdobywaj nagrody.

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 05.05.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 11.05.2021, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Witam! Pierwsze wesele, na które nie trzeba przychodzić z prezentem a sami rozdają prezenty. Super. Czuję się zaproszona :D. Do zobaczenia na parkiecie ... w gumiakach ;)
     
  3. KacperPoll

    KacperPoll Czeladnik forum

    no robię chociaż przy łowieniu ryb się zastanawiałem. Ale potem wszystko poszło jak z nut i wyciągałem głównie marlin i ośmiornice. Celowałem tylko w zielone okręgi.
     
  4. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

  5. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Event nie przemyślany ,bo wypadajki tylko uprawy drzewa, a skąd brać obornik jak nigdy nie ma wypadajek z zagród.Zarabiają tylko ci którzy nie robią eventów .Zawsze trzeba rujnować farmę ,bo przeważnie wszyscy mają zagrody ja w tej chwili też mam wszędzie zagrody .Czy nie można dopisać że rownież z zagród?
     
  6. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    no i potrzeba 11070 tortów weselnych, 810 obrączek i 1152 podwiązek powodzenia!!!
     
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Nie wszyscy mają zagrody wystawione. U mnie tyle co w menażeriach. Reszta drzewa i pole zasiane do misji. Wypadajki ze zwierzaków chyba dlatego znieśli, ze menażerie dawały dużą przewagę. I kto by SN kupował na poganianie jednosekundowych....
     
  8. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Całą Bahamę w zagrodach, coś tam się zawsze uzbiera.

    Zmęczyłam się po wyścigu, więc będzie plan minimum - czyli jak to u mnie zawsze po zagadkowe i do widzenia! ;) Maj jest, nie ma co się szarpać :)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Oczywiście robię event. Głównie dlatego,że jest. A poza tym- jestem zbieraczem gałązek:p
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapowiada się interesująco... Obowiązkowo zachowam na pamiątkę nieco zdjęć ślubnych:D
    Kto by pomyślał, Franek i Zosia biorą ślub... Tymczasem Lusia i Maciek wciąż tylko randkują, już chyba parę latxD:cry:
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na jednej łące
    jak ja to uwielbiam xD


    Hm robić nie robić ?
    Natyram się jak wół
    czas poświęcę
    zasoby wykorzystam
    a jak przez losowość w grze nie nazbieram tyle wypadajek

    No nie wiem , nie wiem czy tykać ;):p
     
  12. busia1

    busia1 Aktywny autor

    po ostatnim evencie chęci opadają w dół ,dostałam tylko raz perły czyli 6 szt więc pnącza nie mam a jak teraz tyle trzeba nazbierać wypadajek to znowu wielka niewiadoma .ech ciężka dola farmera.
     
  13. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Robie oczywiście , ciężko będzie ale cóż...
     
  14. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Wiosna idzie.Zaczynamy siewy.Rolnicy teraz muszą nazbierać siły, bo to dla nich czas ciężkiej pracy, ale się opłaci.
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No nie wiem czy mi się chce - po ostatnich eventach całkiem mi skrzydła
    opadły i gumiaki z wrażenia z nóg spadły. Może poczekam na lepsze czasy-
    jeśli takowe nastąpią.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz AngelGina lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uważajcie z tym entuzjazmem ;)
    Nie taka znowu duża ilość badylka 5 i pół godziny, lekko, łatwo i przyjemnie...?
    A event sklasyfikowany jako "średni/trudny".
    Przewiduję kłopoty z wypadajkami, bo niby skąd ta "trudność"...? ;)
     
  17. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Robię, robię, są PNS-y to robię :). Mam do siania do spółdzielni trochę długorosnących, to na dzikiej i leśnej mogę wypadalce zbierać. 4 zbiory dziennie przez 5 dni i bez dopalaczy kwiecia weselnego też się uzbiera. Pogoda na razie grillowaniu nie służy, więc czas można jakoś zapełnić.
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie powinno byc z nimi problemu ...jesli farma bedzie dobrze przygotowana....
    event jest tak skonstruowany,ze jeden zbior eventowki = bukiet;)
    jesli sie wyciagnie na start 100% wypadalnosc to zapas powinien zbilansowac ewentualne niedobory wynikajace z krotkosci eventowki
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To można nadrobić na pozostałych polach lub 1 sekundową roślinką :p
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiem, wiem ;)
    I nawet super kupkę mam, choć eventu oczywiście robić nie będę.
    Po prostu zastanawiam się, dlaczego ten event zaliczono do grupy "średni/trudny".
    Macie jakieś pomysły...?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.