Opinie Halloweenowa baśń i misja Legendarne drzewo elfów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 24 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dobry
    A u mnie 10 kroków do końca czyli gdzieś tak w południe koniec.
    Nagrody trafiły się całkiem fajne z czego się cieszę, pierdół jeszcze więcej.
    Niby większa szansa na trafienie czegoś w większej ilości i tych rzadszych nagród typu jama czy drzewka z 4 poziomowca a u mnie sprawa miała się na odwrót i to z 1 poziomowca zgarnąłem więcej tych cennych rzeczy xD
    Po dojściu do pnącza można dalej odbierać nagrody z domków?
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Tak.
     
    gretag, kruszynka63 oraz JohnLock lubią to.
  3. -malwinawmalinach-

    -malwinawmalinach- Czeladnik forum

    wyprodukowalam trzy ksiegi zaklęć, oddałam je ale nie moglam otworzyć trzeciej jamy elfów, są one w stodole, co mam zrobić, żeby je oddać i uruchomić trzecią jamę? pomóżcie proszę
     
    gretag lubi to.
  4. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    3 jama odblokuje się sama, jak odblokujesz 5 pole. :)
     
    gretag lubi to.
  5. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Trzeba odblokować 5 pole,wtedy dostanie się 3 jamkę.

    90 kroków.No jak się siedzi w domu i nie ma się specjalnie nic do roboty,to event leci aż miło...Ale wcale mi się takie uwiązanie nie podoba.
     
  6. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam..w ten wietrzny i deszczowy poranek...:)
    Pnącze odpalone dynda sobie gdzieś w chmurach ,do końca misji pełne dwa zasiewy + to co na polach..Potem będę siała i produkowała skracacze......:cry::cry::cry: coby wydusić z domków ile się da..xDxDxD choćby te sianogrosze..:(
     
  7. -malwinawmalinach-

    -malwinawmalinach- Czeladnik forum

    dziękuję bardzo, pozdrawiam
     
    empatyczna i Sookie lubią to.
  8. jwilczewska5

    jwilczewska5 Mieszkaniec forum

    pola odblokowane, ale z tych domków to niestety się nie da zebrać tyle, aby uzyskać pnącze - niektórzy pracują i nie mają tyle możliwości zbierania w dzień, a noc też do spania - czy nie za krótki ten event?
    a kupować koszyków nie będę
    w sumie event fajnie pomyślany, ale czasu na skończenie to mało - przez to traci się entuzjazm do tej gry
     
  9. anakow

    anakow Czeladnik forum

    masz racje to dla ludzi ktorzy nie kupuja dodatkow jest nie osiągalne
     
    fankaromka lubi to.
  10. jasny1245

    jasny1245 Czeladnik forum

    Czy istnieje inny sposób na zdobycie pnacza niz tylko kupienie koszyka? Sieje w dzien i na noc długie, i jestem dopiero w połowie...... o co tu chodzi?
     
  11. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    witam. pnącze już pracuje od wczesnego ranka... został jeden item do zgarnięcia do wieczora powinnam się wyrobić. Tak sobie myślę że dużo farmerów narzeka że dopalaczy nie można użyć i się ciągnie strasznie... gdyby można było używać cmj to roślin do wysiania byłoby znacznie więcej i na jedno by wyszło.
     
  12. jasny1245

    jasny1245 Czeladnik forum

    dokładnie, dla pospolitego ciułacza, pnacze jest nieosiagalne....., bez kupienia kosza nie da sie skończyc
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Tak,ale trzeba regularnie zbierać.Cała "strategia" tego eventu - przywiązanie do farmy.
     
  14. jasny1245

    jasny1245 Czeladnik forum

    uwierz mi ze zbieram.... i nie widze szansy aby w te dwa dni zrobić 50 jam
     
  15. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A masz ulepszone na max?Chociaż dwie?Ja mam tylko dwie i dziś pnącze zdobędę.
     
    empatyczna i JohnLock lubią to.
  16. jasny1245

    jasny1245 Czeladnik forum

    a jaki jest cel ulepszenia jam?, czy to przyspieszy tzn skróci czas wzrostu jam?
     
  17. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    a ja w nocy śpie sieje i sieje i jutro bez koszyka pnącze moje 2 jamy na maksa i 4 pola
     
    .Robaczek. lubi to.
  18. jasny1245

    jasny1245 Czeladnik forum

    ... ok juz doczytałem, jest szansa
     
  19. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Ulepszone jamy dają więcej kroków i szybciej przesuwa się pasek do pnącza.
    Pozdrawiam
     
    empatyczna i JohnLock lubią to.
  20. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    Takie, że z ulepszonych jam na maxa rozisz 4 kroczki na pasku postepu zamiast jednego z podstawowej ;)
     
    jwilczewska5, empatyczna oraz JohnLock lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.