Gwiezdny talar.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Renia1920, 28 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mam pytanie dlaczego gwiezdne talary,które wygrałam w evencie zostały mi przed chwilą wymienione i na stanie mam 0 a miałam ich 6?
     
    Lunari78, kobuma oraz marmlada lubią to.
  2. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    no właśnie u mnie to samo miałam 15 i wymienine zostały ,jak tak można grać to jawna kradzież.Proszę mi za to oddać podwojnie.
     
    kobuma i marmlada lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Już dopytujemy, proszę o chwilę cierpliwości.
     
  4. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    ja mam to samo,czy to nie jest jawne oszustwo
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kacperek50 jakie oszustwo? zastanów się proszę nad znaczeniem tego słowa. Jeśli już to pomyłka/błąd a na wyjaśnienia czekam.
     
  6. -czacha-

    -czacha- Forumowy żółtodziób

    Dlaczego moje talarki zostały już wymienione ?? przecież to nie koniec eventu .
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -czacha- czytaj proszę co jest wyżej napisane. Powtórzę raz jeszcze, dopytujemy, jest to sprawdzane i czekam na wyjaśnienie problemu.
     
  8. -czacha-

    -czacha- Forumowy żółtodziób

    Ja miałam 12 szt. i teraz mam zero //
     
  9. madziula007

    madziula007 Czeladnik forum

    Witam i moje talarki zostały mi odebrane -.-
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U wszystkich jest to samo, bardzo proszę nie panikować i cierpliwie czekać na wyjaśnienia.
     
  11. Dorotka666

    Dorotka666 Czeladnik forum

    u mnie to samo czekam na rozwiązanie problemu
     
  12. -czacha-

    -czacha- Forumowy żółtodziób

    Ja nie uważam , że to oszustwo ale jeżeli wystąpił jakiś błąd to czekam na jego naprawienie . Pozdrawiam.
     
  13. netka205

    netka205 Koneser forum

    Chyba wszystkim zabrali GT. Ja mam nadzieję, że przemyśleli sprawę, że 3 GT to za mało za rozegranie gierki i dadzą ich więcej :p:D
     
    Wanilia89 i karla170480 lubią to.
  14. Paweł1977VIP

    Paweł1977VIP Aktywny autor

    Witam u mnie jest to samo mam 0 a miałem 9 jest napisane ze wymiana talarów nastąpi po evencie
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -czacha- wszyscy mają wymienione, ja również i wszyscy musimy cierpliwie zaczekać na sprawdzenie. Spokojnie, jestem pewna, że gwiezdne talary powrócą na nasze farmy w ilościach jakie zostały wymienione.

    Przypominam, że dział Pomocy nie jest działem dyskusyjnym. Do dalszych rozmów zapraszam tutaj; Wielka ucieczka II.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    teresa3000 Twój post usunęłam, niczego nowego do tematu nie wnosił.

    Proszę nie dodawać kolejnych nic nie wnoszących postów, będą one usuwane jako spam. Nadal czekamy na wyjaśnienia, jak tylko je otrzymamy to poinformujemy również wszystkich Graczy.
     
  17. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    sami są winni tego bałaganu nie pomyśleli że w owocowym targu talary powinni zmienić na inną nazwę,i mamy teraz taki skutek
     
    hlnrys lubi to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kacperek50 błędy się zdarzały i zdarzać się będą, nie unikniemy ich ale zawsze wszystko jest naprawiane i ewentualnie rekompensowane. Myślę, że i tym razem wszystko wróci do normy a zdobyte w evencie gwiezdne talary na nasze farmy.

    kobuma Twój post niczego do wątku nie wnosił, usunęłam jaki spam.
     
    -Delfiinka- lubi to.
  19. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Nie zauważyłam, że talarki zniknęły. Teraz rozegrałam 5 gierek i nic żadnego nie dopisało. :cry: Trzeba się wstrzymać z gierkami.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapraszam do zapoznania się z Ogłoszeniem.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    pies008 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.