gwiezden talary

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 29 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Ambasador forum

    jakim cudem po rozegraniu 14 plansz( = 7 podwojnych ) mam 570 a nie 560 gwiezdnych talarow???
     
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Niektóre nagrody otrzymać można tylko raz i przy następnym okrążeniu planszy wykorzystane nagrody zamienione zostaną na inne (nagrody alternatywne). Być może wystąpiła i Ciebie taka sytuacja, choć oficjalnie w wykazie ich brak. Mnie wpadły, gdy stanąłem na SN pole prze końcem gry.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2021
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Ja mam podobny problem, po rozegraniu podwójnych plansz z zadaniami mam 485 GT, to jakim cudem występuje końcówka 5, skoro każde zadanie kończy się 40 GT?
     
  4. rysio

    rysio Ambasador forum

    no wlasnie, moze tos z MODow zabierze glos?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z tego co ja zauważyłam (raz) 5 gwiezdnych talarów było "ukrytych" na jakimś polu jako dodatkowa nagroda. Nie pamiętam już na jakiej planszy ale jest to coś w stylu 1 mln. PD z poprzednich edycji. Takie "bonusy" nigdy nie były zawierane w poradnikach.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U kozicy na polu z nawozem zośki sa dodatkowe bonusowe GT
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    antonina-farmerska dziękuję za podpowiedź.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. rysio

    rysio Ambasador forum

  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro nie to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.