gryka i SN

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marynia53, 20 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Mam uszlachetnioną grykę i z SN nie rośnie w minutę a rośnie w 3h47min. Dlaczego?
    Krokus i cebula rosną 1 sekundę.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli masz przy gryce zdobyte uszlachetnienie "Miłość do SN" i masz to uszlachetnienie dodane do aktywnych uszlachetnień w szklarni (sprawdź, bo podejrzewam, że w tym jest rzecz;)), oraz jeśli w slocie masz kerststol i białą niewinność, to jak najbardziej gryka powinna z SN rosnąć 1 sek. Zarówno na zwykłym polu i na super polu.

    Sprawdź proszę slot w szklarni, czy dodałaś w nim uszlachetnienie gryki i czy masz aktywny bonus białej niewinności i kerststolu.
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    nie mam wsadzonego kestolu. Przy krokusie szło bez kestolu.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście oprócz tego co powyżej pisałam, musi być aktywne pnącze zwiększające efektywność super nawozu czyli np. Żniwa 2014 (popularnie zwane kasztankiem).
    Krokus ma dodatkowe uszlachetnienie - "Kombinacja miłość do nawozu", dlatego rośnie 1 sek. bez ww. pnącza, o ile masz w slotach kerststol i białą niewinność. Ale jeśli masz aktywne to pnącze, to kerststol faktycznie nie jest potrzebny, ale tylko w przypadku krokusa. Przy gryce musisz go dodać.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Marion, czy ja jestem taka durna, wiadomo, że pnącze potrzebne, biała niewinność i uszlachetnienie.


    Ostatnie zdanie było najważniejsze, że gryka tego potrzebuje a krokus nie.

    Więcej pytań nie mam.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.