Opinie Gry z krypty

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 28 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Już wykukałam tą informację. Robię już ostatnią planszę, Rz.Ch. mam. Piccola jeszcze dojrzewają.
    Wszystkim życzę zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt:)
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Naśladowca mistrzów

    Jeszcze dwie plansze, noo 1,5 w zasadzie:p wypadalce mnie blokują, coś tak coraz słabiej lecą chyba
     
  3. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Z piccolo kumpel niedźwiedź i zabawa w wodzie - słabo
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dopiero 114 puzzli ukręcone i 20 ułożone - bardzo marnie to widzę8)
     
  5. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    A ja skończyłam. Znowu satysfakcja niewielka, niestety. Może zmęczenie materiału nastąpiło. Skrzynie zbieram, rozpakuję wszystkie naraz. Na razie - jest 10 skrzyń. 3 picolo czekają na hipotetyczne koleżanki. Niech się doczekają.
    Świętujecie? Barszczyk wyjątkowo dobry mi wyszedł. Ktoś reflektuje? Zapraszam :p
     
  6. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Dlubie sobie, picolak zebrany, stoi z kolega na lace i czeka az sie smoczek pojawi :)

    Do pnacza raczej sie nie uda, nie zamierzam szalec z SN i SNZ.

    Trudno :)
     
  7. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    jakis bład z puzli gdzie jest kombajn po ułozeniu 23/25 brakuje 2 puzli brak na boku a po przelogowaniu wyczysciło mi wejsciowki z młyna super zabawa na swieta nnie pomaga czyszczenie i przelogowywanie
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie był wegetariański żurek na zakwasie i rosół. Pierwszego już nie ma ani nawet białej kiełbaski do niego, ale drugi jest - tylko, że już bez uszek z mięsem a drugich z grzybami:p;) Kolorowych pierogów ze szpinakiem, ruskich i z serem feta (z osobna) też już brak, ale za to są jeszcze ciasta (w tym babka!) i bigos (tak, wiem, trochę nie te ŚwiętaxD:cry:xD). Zapraszam, pewnie coś jeszcze się znajdzie:) Wszystko kupowane, ale jednak:music: Posiadam nawet chyba jeszcze w lodówce kaszankę wegetariańską, która jest oczywiście inna w smaku od zwykłej, ale równie pyszna (jak nawet nie bardziej):inlove:


    W temacie - event dalej się wlecze, więc wybiorę co wartościowsze nagrody do układania puzzelków.

    Może to po prostu wcześniejszy, ździebko nieudany Prima AprilisxD:cry:xD
     
    skorpion_JM i hiacynta lubią to.
  9. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie z piccolo kijek i wielozawodowiec;)
     
  10. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Koniec xD Wesołych Świąt
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To co chciałem, to wziąłem (prawie, brakuje mi tylko 25 puzzelków). Reszta to nadprogram:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2024
  12. hapsak89

    hapsak89 Naśladowca mistrzów

    Uff mam wszystko, ostatnie puzzle właśnie ułożyłam na miejsce:):Dze skrzyni neonowych zagród wyfrunęły mi neonowe motyle, super :inlove: Event ukończony w całości:inlove: podobał mi się pod względem wizualnym oraz mechaniki, oby więcej takich:D
     
  13. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Całkiem mi umknęło, że obecnie trwa Baby Boom i Wesoły Dzień Obniżek, a przecież z każdej hodowli w Oazie Miłości można uzyskać Upiorny płomień i podgonić w ten sposób brakujące ilości.
     
  14. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gorzej jak problemem jest badyl:p;)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kudlaty147 - Twój post z samym cytatem usunęłam.

    Jeszcze tylko jedne puzzle zostały mi do ułożenia. Szkoda, że już koniec, bo lubię układanki.
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    I po układaniu... Strasznie szybko to poszło... Smuteczek i niedosyt:cry:
     
  18. ryzio

    ryzio Weteran forum

    jeszcze dwie układanki i koniec :) uwielbiam ten event z puzzlami :inlove: piękne grafiki, bardzo mi się podobają:inlove::inlove::inlove:
     
  19. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Gratulacje, to jest to!
     
  20. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Podoba mi się układanie puzzli. Mam nadzieję, że ta mechanika będzie często gościć. Ogromnym plusem jest brak ograniczenia czasowego na ułożenie obrazka. Z piccolo wpadła parasolka i zabawa w wodzie. Dla mnie git :)