Opinie Gry w piaskownicy (Gra w kości)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kopa dają, ale mi.o_O
    Już nie ogarniam, co, gdzie i ile daje.:oops:
    Pikolaki wystawiam tylko na wyspie.
    Oczywiście światła pójdą do paska po wyzerowaniu ładunków.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Słabiutko.:( Jeszcze nigdy tak słabo nie było.:( Uparłam się na pokery, a zamiast pokerów dwója, dwóję goniła, pokery tylko dwa z jedynek i z piątek.:(
    Średnia słaba, ale obie strony moje.:pxD

    [​IMG]
    Na przyszłość trzeba pamiętać, że na początkowe wylotki trzeba drzewa posadzić.:)
     
  3. ztomcio76

    ztomcio76 Okazjonalny autor

    event zakończony :) całkiem sprawnie, choć przy rzutach kostkami coś słabo wylatywało:)
     
  4. juka769

    juka769 Okazjonalny autor

    witam...zdradzi mi ktoś sekret skąd się biora[​IMG] bo nie mam pojęciami
     
  5. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wszystkie informacje możesz znaleźć w eventowym poradniku :)
    upload_2022-3-14_19-16-23.png
    >>klik<<
     
  6. juka769

    juka769 Okazjonalny autor

    dzięki za poradę poczytam raz jeszcze może coś przeoczyłam
     
  7. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ja pozwoliłam bawić się zwierzakom w oazie:inlove:, dzięki temu zaoszczędziłam na roślinkach. Kości może słabo wypadały ale sporo podgoniłam ;). Event skończony (pierwszy raz w historii wykończyłam prawy pasek i jeszcze zostały mi gierki) :p. Piccolo postawię później, nie chcę się denerwować że znów tylko kijki >:(:cry:. Powodzenia walczącym.
     
  8. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    u mnie z piccolo : chomicza, kosiarz trawy i tańczący z liśćmi....szału nie ma, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;)

    dla mnie event wygrany, bo z TS-a dostałam kakapo , czy jak to się tam nazywa :inlove:
    oczywiście nie miałam ani jednego
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Prawa zamknięta.
    25.100 w 189 grach.
    Brakło pokera z "5".
    Rozegrałem jeszcze 5 gier i mam tak:
    [​IMG]
    Mam dobę na zebranie 480 wylotek (będzie podbramkowo), żeby wyczyścić sklepik.
    I znaleźć pokera z "5".
     
  10. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Gratulacje wszystkim!
    Ja mizerniutko 81 gier, ale pnącze jest!
    I drzewka są. Nawet poker na 1 i 4 był.
    Tak się zastanawiam co bardziej się opłaca zostawić roślinki i kubki po ewencie na wymianę, czy ukręcić z nich paszę...
    Ajć, jestem na 48 po prawej, jednak paszę.
     
  11. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    pnącze mamy , wypadajek nie mamy na 7gier :oops::(
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Końcowe odliczanie.:music:
    [​IMG]
    Jeszcze 270wylotek, będzie ciężko bez dorabiania.

    Tablica wyczyszczona w 193 grach.
    [​IMG]
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja potrzebowałam 202 gry aby skonczyć prawą stronę,nie wszystko wykupione ze sklepu ale nie zależało mi na:kraciste i wołga + 1x arabeska,zostają sobie :)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie będę ukrywać, że dość bezmyślnie podeszłam do eventu i zignorowałam możliwość zdobycia złotych kostek... Wpisy Graczy pokazywały, że można było dzięki nim oszczędzić sporo roślin i wypadajek, czyli w gruncie rzeczy super nawozu i bonusów. Zanim się połapałam, roślinę miałam już wysianą metodą obfitego chlapania SNxD W ramach kary nie skorzystałam z sekundowych roślin do zgromadzenia wypadajek, jakoś udało się ich nazbierać z tego co wypadało ze zbiorów (Jaśki pomagały).

    Skończyłam dziś rano:
    event.png

    Coś tam sobie jeszcze sieję i usiłuję upolować ostatnią brakującą kombinację, czyli poker z dwójek, ale pewnie już się nie uda...
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]

    ja polowałam na pokera z jedynek ale ten ze smoczkiem to niezły cwaniak hihihi potrzebowałam 32 dodatkowe gry żeby w końcu poker wyskoczył już nawet straciłam nadzieję ale w końcu mam komplet pokerów :D
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam 178 gierek i jeszcze 1000 do skorpionów8)-.-:sleepy: brak pokerów z 2 i 38)-.-

    kubeczków mi trzeba:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2022
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrobiłam i ja całą prawą stronę / 193 gierki/ ale ile Sn i Zośki poszło to głowa mała.
    Jak zwykle koło zardzewiałe skrzypi i byle jakimi fantami raczy. Tak w ogóle
    to na nim pojawiają się % do zbiorów z częstotliwością co 20 kręceń- można się załamać
    a żeby coś wpadło to byłby cud.
    Resztę zagadkowych wystawiłam ale na nic ciekawego nie liczę - taka farma z nieużytkami.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Jeszcze 17 gier.
    Zbieram 21:15 - będzie na 10 gier, może 12.
    Coś trzeba będzie dorobić.
    Może jeden rzut krokusa styknie.
     
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zrobienie prawej strony zajęło mi 184 gry :p
     
  20. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    u mnie kawał drogi do końca bo gierek 127, nagród 67 a pkt 16690. Brakuje mi dużego strita. Tych bogatych układów poker i kareta było mało, chociaż mam wszystkie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.