Opinie Gry w piaskownicy (Gra w kości)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 8 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Borsty i Don Canalio Lasizzo znowu knują! Oczywiście na temat tego, jak wygrać w kości. Czy zdołasz pokonać tych łajdaków w ich własnej grze i wygrać wspaniałe nagrody?

    news.PNG


    [​IMG]
    Środa, 09.03.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 15.03.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Bardzo lubię grać w kości.8)-.-
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    U mnie od dawien dawna odpoczynek. Może nie hamaczek, ale leżaczek i parasol. Powodzenia grającym i samych pokerów oraz szóstek.
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Cel minimum to 3 sztuki Picolo a co za tym idzie po drodze będzie gałązka. Resztę mogę zrobić a nie muszę bo nie za bardzo mnie interesują różowe skorpiony i neonowe motyle
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Lubię grać w kości. :)
    Pokusiłabym się o zrobienie całości, bo trzymam na takie eventy kilka dyniowych, ale nagrody końcowe niestety nie zachęcają.
    Może te różowe skorpiony by mi się przydały, bo wiem jak trudno wyhodować zwierzaki potrzebne do ich budowy.
    Zobaczę jak kości będą się układały.:)
     
  6. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Mój ulubiony event. Na niego mogę chlapać zielonym i wykorzystać bonusy. Na koło nie liczę. Priorytetem Piccolo. Różowe skorpiony mogą być, neonowe motyle mogą, ale nie muszą. Zazwyczaj udaje mi się zrobić całość. Może i tym razem się uda.
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Do zdobycia pnącza trzeba zebrać:
    chwała gracza - 10240 szt
    kubek do kości - 640 szt

    Wyliczenia są dla zwykłej produkcji w młynie (bez szczęśliwej kości) - 1 puchar dostajemy na start

    potrzeba 17 zbiorów
    roślina z wodą rośnie 4:24
    roślina z wodą i nawozem 3:58
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przy grze w kości wyłączam rozsądek i zawsze idę na całość. Nie inaczej będzie tym razem. Po prostu nie potrafię się powstrzymać... Nie potrafię...xD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To tak jak ja-.- Dlatego event sobie daruję - nie mam najmniejszej ochoty na eventy a już na pewno na kości8) Studia są ważniejsze.
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tym razem wykorzystam mozliwosci premium..o 14 50 stawiam drzewka 20 h...
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A zdradzisz tajemnicę premium i drzew z podwójnym zbiorem?
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wszystko jest zawarte w poradniku.....
    System zapamiętuje czas i ilość zbiorów, które zostają pomijane (gracz nie loguje się, nie odwiedza polany lub opcja jest wtedy nieaktywna). Po ponownym uruchomieniu automatycznego zbioru z drzew i przejściu na polanę, gdzie się one znajdują, naliczane są PD/TPD i zbiory owoców z okresu, kiedy zbiór nie był dokonywany. Odliczany jest także czas z uwzględnieniem wielokrotności zbioru (np. po zbiorze może okazać się, że do następnego pozostało 3 godziny).

    https://board-pl.farmerama.com/threads/nowy-pakiet-premium.45158/
     
  13. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    "Krótkie" pnącze i 2 skrzyneczki - jest OK. :)
     
  14. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    szkoda tylko , że itemy tym razem są słabe, czy nie można by ich dawać x poziom, bo 2560 to słabiutko jest jak dla mnie, o wiele lepsze mam w pasku; a grę w kości lubię, czasem gram w nią w realu, nie napiszę w jakich okolicznościach :)

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu:)
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 marca 2022
  15. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Pewnie że robimy pobawimy się w kości :D tylko czy one będą mi wskakiwały tak jakbym chciał to już inna kwestia ;) hehe
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no super,a jak to teraz wykorzystać,,nasadzić drzew,wyłączyć automatykę,czekać ze zbiorem do 14??bez premium też czekam ze zbiorem do 14....no jednak nie rozumiem 8)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    lubie kostki a czy one mnie po lubią tym razem to sie okaze :D:p
     
  18. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie
    ja, z wypiekami na twarzy , poleciałam od razu na koniec nagród, żeby sprawdzić jakie wow jest przy końcówce i ......nie było wow, tylko :oops:
    chociaż jakiegoś drzewka nawozowego się spodziewałam, o florenowcu nie marzyłam, a tu delikatnie mówiąc się rozczarowałam.......
    pnącze i skrzynki piccolo...to mój cel , co się wysieje więcej to zobaczymy, ale parcia na zrobienie całości nie mam
     
  19. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    ja też nic z tego nie rozumiem a evencik robię bo bardzo lubię mimo że kości nigdy nie były dla mnie łaskawe i i do końca nigdy nie doszłam
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bardzo prosto..
    z tymi bonusami...drzewka 20 h rosna 5h 24 min....
    [​IMG]
    dla przykladu...
    [​IMG]
    nastepny zbior juz tylko z runa....18 h
    [​IMG]
    [​IMG]
    zsumujac czasy wzrostu dwoch cykli wychodzi 23 h 24 min...
    czyli chcac zebrac drugi zbior o godz np 14 15..trzeba drzewka postawic dzis o godzinie 14 50...
    a jak to wyglada technicznie...
    rusza ewent..wchodze na farme..odpalam automat i zbieram ten pierwszy skrocony cykl..po jego zebraniu czekam na dojrzenie drugiego zbioru o godz 14 15...i ten zbior moge zebrac kombajnem ew automatem....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.