gromnica

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika grzeszy, 6 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grzeszy

    grzeszy Forumowy żółtodziób

    Witam. Nie wiem czy tylko u mnie czy może to błąd w stodole nie widzę owoców kaktusa gromnicznego.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Gromnice czyli owoce kaktusa gromnicznego zaliczane są do przedmiotów pełni księżyca i w tej zakładce powinny być. Sprawdź proszę i daj znać czy gromnice są tam gdzie być powinny?
     
  3. grzeszy

    grzeszy Forumowy żółtodziób

    Nie ma w stodole a w spółdzielni na misji błotny serwis sprzątający pokazuje 0
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz wystawione drzewo Kaktus gromniczny i zbierasz z niego owoce to tak jak wyżej napisałam, powinny być w zakładce Przedmioty pełni księżyca. Być może zostały już oddane do jakiegoś zadania. Sprawdzić jednak co dzieje się ze zbieranymi owocami może PT, napisz proszę zgłoszenie zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. grzeszy

    grzeszy Forumowy żółtodziób

    Nie oddawałem nigdzie, sprawdzę po zbiorach. Można zamknąć. Dzięki.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.