gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Żółty groszek jest ok ale inne rośliny powyżej 200 poziomu również, np kwiaty..Do kwiatów też są dobre dopalacze i pnącze..
    Co z tego,że wprowadzą rośliny sekundowe jak ludzie nie mają drzew nawozowych. Ja mam drzewka ale trzeba myśleć o tych co ich nie mają..BP liczy,że rzucą się jak szczerbaty na suchary na ich wyprzedaże? Jakaś część graczy kupi ale to kropla w morzu..
    Ja nawet nie mam nic do ludzi, którzy kupują wsio co BP zaproponuje bo dzięki nim gra może być lepsza.. Nie interesuje mnie ile kto w grę inwestuje bo to nie moja sprawa. Mnie również nikt nie może nakazać ani zakazać jakiegoś zakupu...więc kupuję jak mnie się coś spodoba..
    Moni, nie muszą dawać drzew mających wartość 700 SG za owoc ale wystarczy jak będzie 600 i już G&T będzie pod znakiem nowego drzewka..
    Co jeszcze ciekawe, obecnie wcale tak łatwo nie jest zdobyć nowe drzewko z sadzonek.. Coraz mniejsza szansa na zdobycie nowości.
     
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    Sandal stal sie juz historia i bedzie zalegal,jak wiele innych petard,przy przydasiu,zblizaja sie 4 nastepne drzewka,ktore beda mialy4 razy lepszy przelicznik,a ich cena,bedzie kosmos:eek:
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Greciu,niech oni już nie wkładają palców tam gdzie nie ma takiej potrzeby.Już wystarczająco sknocili co tylko się dało >:(
    Dwa gifty temu ,proponowałam uczciwą wymianę pitomb oraz goji .Nie było żadnego zainteresowania
    Sandały do tej pory można spokojnie wyrwać chociaż ich cena podskoczyła

    Proroctwo czy coś konkretnego na ten temat Wiesz???
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Jesli tak bedzie to zobaczysz,jak zagraja z czasem...bez premium nic z tego nie bedzie...;)
     
  5. aisunel

    aisunel Generał forum

    Monia nie moze byc sytuacji w tej grze,ze roslina przbije wartosc drzewka,ale tez ich cena w zakupie bedzie kosmicznao_O

    Za chwilke bedziesz mial drzewka petardy i sandalki beda w narozniku:)

    Twoje posty połączyłam. Na forum nie piszemy swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, użyj opcji "edytuj".
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 czerwca 2018
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    W sumie w tej grze już chyba nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć ;)
    Połącz posty ,bo ścierą oberwiesz xD:cry:
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Monia, zobacz jak oni mają wszystko od pewnego czasu rozplanowane i jedno z drugim gra..
    Jak wprowadzili ostatnie przetwory dające +3 była euforia i cena większości szybowała z dnia na dzień w górę. Jedynie rajskiej girlandy nie było i nie ma na targu.
    W końcu ceny zaczęły spadać bo najczęściej takie drogie dopalacze stosujemy do 2-ch zasiewów a jak siejemy na noc coś na wypadajki to stosowanie drogiego dopalacza, który kosztował nawet powyżej 800 tys mija się z celem..
    Teraz wiemy,że te przetwory będą przydatne dla roślin powyżej 200 poziomu i ich cena znów wzrośnie.. Sama zaczęłam je stosować :)..bo te rośliny powyżej 200 poziomu drogie jak diabli w koszyczku a na targu nie wiem kiedy się ich doczekamy..

    Przykładowo za 300 szt(bo tyle jednorazowo mogę kupić w czerwonym koszyczku)
    Szczypiorek 2482500,-
    Żółty groszek 2518500,-
    Len 2682000,-
    Pomarańczowy fiołek 2730000,-
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wiem Greciu :) Wiesz,ja nic nie sieję .Ciągnę od eventu do eventu i jak Wiesz robię je wybiórczo.Nowe roślinki raz kupiłam i zabolało o_O
    Licznik skasował parę mln a raz jeszcze muszę kupić żeby w razie W mniej więcej równo siać :cry:
    Te nowe dżemy stoją na półce i czekają aż mi się będzie chciało ;)
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zreszta tamarillo xxl jest juz prawie jak sandal;)
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    A pisalem Greciu wielokrotnie,kupowac w sklepiku,zarabiac miliardy i czekac,kiedy beda potrzebne,zeby je podwoic,te przatwory+3 sa guzik warte,nie wspolgraja z reszta farmy:p.I jak pisalem wczesniej,powyzej 200, zaczyna sie inna bajka:D
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Przetwory +3 działają na farmę i wyspę..i powyżej 200 poziomu są przydatne.
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    zawsze można kupić 1 roślinkę i robić rozsiew, wiadomo miejsca za dużo nie ma więc wszystko po kolei :D
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Oswiec nas Greciu,ktore dzialaja i tu i tam:)
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    np. dżem z hibiskusa

    czekoladowy crossaint też ale jest dwukrotnie droższy i działa na inny rodzaj roślinek :D

    rajska girlada podobnie, cena niewiadomo bo u nie na targu nie ma
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Grecią wprawdzie nie jestem z przetworów jeszcze nie korzystałam,ale na półce w spiżarni są.Po najechaniu na każdy z nich pisze,że działają wszędzie hibiskus,rajska girlanda,drink tropic colada i inne ,działają wszędzie
    Tylko każdy z nich na inną kategorię
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    jak jest jakiś specyficzny co na baha to np. na konkretną roślinkę :D
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miłego dnia wszystkim życzę
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry ;)
    [​IMG]


    ..a ja dalej sieję pomarańczowe fiołki...
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Albo jeszcze śpię, albo to po Twoim zapotrzebowaniu na G&T.
    Odczytałem to tak:
    ... a ja dalej sieję pomarańczowe foki...
    xD:cry:xD
     
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Troszkę Wam zazdroszczę tych zabawek dla dużych dzieci, znaczy dla dużych farmerów:D Ale do końca czerwca też tam wskoczę:)
    Pewnie ze 2-3 razy skorzystałam z rzemiosła +3. Siałam wysokie kwiatki do misji. Nawet fajna rzecz, choć droga w produkcji. Tyle,że nie ma kiedy skorzystać, bo ciągle eventy i eventówka... Czekam na jakieś większe okienko, to podgoniłabym misje. Wisi mi 6 siewnych, zaraz 7 wpadnie...
    Z ciekawości policzyłam ile (hipotetycznie) zajmie mi sianie do misji z poz. 210. Wyszło prawie 300 dni - na CMJxD A gdzie eventy?